Umieram od žialu, rodičia ma týrali a neviem sa ich doteraz zbaviť

ketrinka2017
17. júl 2019

Ahojte ja už nevládzem už dlhé roky mam depresie silné a plačem každý deň aby ma Dcéra nevidela rozmýšľam nad samovraždou ale vždy sa zaStavim lebo mi príde do hlavy dcéra ktorú nemôžem opustiť. Keby nebola na svete tak už dávno by som bola mŕtva. Myslím to vážne. Neviem co ďalej ako sa zbavím rodičov, bili ma od malička a psychycky tyrali nenávidím ich. Vyrastala som tyrana. Sama som sa vychovala. Nestarali sa o mňa iba ma bili nadávali mi...... A terás mi nedajú pokoj vyvolávajú nasilu môjmu mužovi a mne stále chodia k nám a volajú nás tam a využívajú svoje kradnuté peniaze aby môj muž za nimi chodil povedia ze pre malú ketrinku.... Ale ja nechcem nič od nich chcem sa ich zbaviť ale neviem ako keď muž sa ich nechce zbaviť. Jediná možnosť je odísť od muža s dcérou preč bývať. Ináč sa ich nezbavím nikdy a tým pádom sa nikdy neuzdravim psychycky. Nevládzem pomôžte prosím.

nika3136
17. júl 2019

Ty si asi psychicky inde, keď si tu minule zakladala diskusie, že máš 15 rokov a keď si tehotná, rodičia ťa zabijú.

nini1010
17. júl 2019
madeline1
17. júl 2019

velke decko tato slecna, ze sa nehanbi

ink
17. júl 2019

@nika3136 to bola iná.

galioska
17. júl 2019

@misenka3 najprv odíď, vezmi peniaze aby si mala na nájom a choď k lekárovi, len potom daj pozor aby ti nevzali malú...

lindusss2016
17. júl 2019

@ketrinka2017 tebe by sa lieky ozaj zisli. Dvojrocnu uz mozes kludne odstavit, aby si sa zacala liecit. Lebo dvojrocna viac potrebuje zdravu matku nez materske mlieko. A podla tvojej prezentacie tu v poslednej dobe si to dieta ozaj zasluzi viac, tak s tym nieco rob

maaaria3
17. júl 2019

@ketrinka2017 kojenie ide bokom,dieťa chce matku v pohode..a nažive.. treba začať len a len od seba...lieky a terapia.

tinatitti
17. júl 2019

Ja ti poradím z vlastnej skúsenosti. Musíš sa cez to preniesť, odpustiť im, len tak nájdeš v sebe pokoj. Po tom, čo im odpustís, prerus všetky kontakty. Zablokuj si ich telefónne čísla v mobile, príp si zmeň číslo. Zablokuj všetky sociálne siete, ja som napr. úplne zrušila aj FB. Prestahuj sa. Viem, je to náročné, ale dá sa to. Vždy ta ešte prepadne ten pocit, veď sú to rodičia a túžba po tom, aby ten vzťah fungoval. No nebude. Viem to. Takže nelamentuj nad sebou. Chyť sa riešenia a tvrdo si za tým chod.

sipcek2
17. júl 2019

@ketrinka2017 môžeš kojenie kľudne zastaviť a brat lieky, v tomto by som problém nevidela. Liečba je úspešná len vtedy ak ty sama chceš zmenu a jednoducho sa postaviť na stranu šťastia a slobody. Co ti bráni ísť k psychiatrovi? Nestavaj sa k depresii ľahkovážne, sme v 21.storoči, nič hrozné ho sa ti nestane keď tam pôjdeš. Myslíš, že sa ti budu ľudia preto vysmievať? Ideš riešiť seba a svoje zdravie, nie ich. Tak šup k lekárovi, daj sa dokopy a potom si uvedom kto je pre teba prínosom a kto záťažou. A podla toho sa zariaď. Držím place

laurika1432
17. júl 2019

Dajme tomu, že by to bola pravda, ako istotne by si mala vyhľadať pomoc odborníka, no to musíš aj ty chcieť. Ako a prečo ak by som sa mohla spýtať, sa od nich tvoj muž nechce akože odpútať?

nika3136
17. júl 2019

@ink
Moderátor tam zakročil, že mať dva nicky je proti pravidlám MK a nech si nezakladá ďalšie, čiže toto je asi maximálne jej sestra

diewcatqoo
17. júl 2019

@ketrinka2017 uz davno si sa mala liecit. Z tvojich prispevkov sa da usudit, ze depresie asi nebudu jediny problem. Ak mas odmalicka problemy s tym, ze si bola tyrana a pod a nedokazes sa cez to psychicky preniest, uz davno si mala byt pod dohladom lekara. Dieta potrebuje zdravu matku. Vobec si neviem predstavit, ako to asi u vas vyzera a ci je to dieta v pohode, ked ma matku, ktora ma taketo problemy. Snad nechces, aby to dieta dopadlo rovnako ako ty...

acer72
17. júl 2019

@korunka1 ani jej neodpisujte už písal admin že má viac Nickov na modrom koňovi takže je len otázka času kedy jej všetky bloknu. Prázdniny robia svoje .

Modrý koník
17. júl 2019

Ahoj @ketrinka2017 , písali sme ti súkromnú správu a boli by sme radi, keby si jej venovala svoj čas. Zatiaľ uzavierame túto diskusiu, radi ti ju opäť otvoríme ku komentovaniu. Najprv by sme si však potrebovali ujasniť pár vecí. Ďakujeme.

Ďakujeme aj všetkým užívateľkám, ktoré prispeli svojimi radami a želáme pekný deň.