Urazení švagrovci

8. jún 2023

Prosim vas som podla vas divna ze nechcem dat mojim bezdetnym svagrovcom na 8 dni do turecka na dovolenku svoju 14 mesacnu dcerku?,,,

miadi
8. jún 2023

Ved ked budu na tej dovci s kamosmi co maju male deti nech si pozicaju tie 😀mozu ich po veceroch varovat kym budu spat a kamosi nech si idu uzit bez deti.

kristinapetronela
8. jún 2023

Ani 14 rocnu

klarolinne
8. jún 2023

Švagrovci a svokra majú čudný zmysel pre humor 😂

maminkadeticiek
8. jún 2023

SA ZBLAZNILI??????😳nikdy!

autor
8. jún 2023

a uz mi svagrina posielala aj fotky ake su tam atrakcie pre deti a podobne 🙈

miadi
8. jún 2023

Ale tazko mi je uverit ze zena ktorej sa nedari otehotniet by si naplanovala dovcu s 2 parmi co maju babatka/ malicke deti rok a dva ., vacsinou sa skor trapia a nevedia sa pozerat na druhe zeny co maju babatka. A pytat si cudzie 14m s ktorym nema ani moc skusenosti .. je to tak pritiahnute za vlasy ze mam problem
Uverit ze toto je real .. a jej muz by urcite chcel cudzie babo mat na izbe aby si v noci nevrzol. A Mozno sa ani celu dovcu nevyspal.

zorkahorka
8. jún 2023

14 mesacnu by som im nedala ani na vylet na slovensko alebo do susedneho mesta. Bez rodica nie!
Nech su urazeni, ked su sibnuti. Nevsimaj si ich, raz to pochopia, ked budu mat deti

zuzanaa239
8. jún 2023

Švagrovi majú asi zmýšľanie a IQ hojdacieho koňa, dieťa nie je vec na požičanie, ja by som im odporučila vyšetrenie iné ako plodnosti. Btw len keď sama mama cestujete s dieťaťom potrebuje súhlas otca alebo naopak, alebo ak má dieťa meno po otcovi a mama má vlastne meno už sú opletačky, ak sa ide za hranice.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
8. jún 2023

neodporúčam....
brat s manž. tak išli na dovolenku do Čiernej Hory a mojim rodičom nechali na krku malé dieťa - 1,5 r.
Cez deň sa dieťa ešte ako tak prehralo, ale v noci keď začalo plakať - celý dom sa otriasal - že kde je maminkáááááá....
moji rodičia ju nosili na rukách po izbe , otec zúril že len prídu tí dvaja blázni z dovolenky on s nimi narobí poriadky.... Rodičia rátali každý deň kedy už konečne sa dotrepú ....

spadnutaslivka
8. jún 2023

nemajú šajnu, čo je starať sa o dieťa, mať zaň non stop zodpovednosť a do zahraničia sa tiež deti neberú len tak. Dieťa nie je hračka alebo batožina. Nech sa urážajú, koľko chcú

katus226
8. jún 2023

To je horsie, ako ked babky beru vnuca kocikovat len preto, aby sa predvadzali s dietatom po susedkach... Toto je uz iny level...

jaskolka
8. jún 2023

Syn má takmer 3 roky, často je s babkou - svokrou, pozná ju, rád tam už chodí aj na noc a predsa sa stane, že večer má "chvíľku" keď sa rozcitlivie,mrci, plače, chce ísť domov. Našťastie ho to nedrží dlho, prejde ho to rýchlo, väčšinou mu stačí, že vtedy nám idú zatelefonovať, a to je fakt zvyknutý s ňou byť, neviem si predstaviť, ako by to vyzeralo, keby ze ju takmer nepozná a ide na týždeň kdesi do Turecka 🙈🙈😊

lienka.7
8. jún 2023

@autorka prosím? To je nejaký zlý vtip, ze?

kamatopo
8. jún 2023

No väčšiu blbosť som ani nepočula. Uvedomujú si vôbec o akú zodpovednosť ide? Veď ja by som mala rešpekt zobrať 14 ročnú nieto 14 mesačnú. A ešte do Turecka?🤦 No to môže napadnúť naozaj len ľudí čo nemajú deti len túžia a nevedia čo tam všetko hrozí a aké rozhodnutia v tom prípade musia riešiť.

1fifinka1
8. jún 2023

Bože, a keby tam ešte tak ochorela nedajbože, alebo hnačka, čokoľvek, čo s ňou budú bezdetni robiť? Ved si neporadí. Nech sa urážajú koľko chcú.

kamatopo
8. jún 2023

No a čo sa týka tých atrakcií tak tvoja švagriná je totálne mimo reality. 🤦. My sme vlani boli s našou 10 ročnou a po jednom výlete dostala horúčky a zimnicu. A aj keď mám už dospelé jedno dieťa aj tak som bola chvíľkami v koncoch či z toho nebude niečo horšie. A to nehovorím o dovolenke keď sme boli BG a mala v piatich rokoch skončila s rotavirusom na infúziách.

marca12
8. jún 2023

Ako ich taketo nieco mohlo napadnut????

bettie
8. jún 2023

@autorka a co potom, ked bude mat nahodou dieta v Turecku zdravotne problemy? Svokra a svagrovci nie su kompletni.

bettie
8. jún 2023

@deti95060810 zodpovedni rodicia

luccija
8. jún 2023

Dieťa ako doplnok im chyba, lebo kamaráti majú a oni nie.Chori ľudia aj so svokrou.Ale verím, že takí magori existujú inak podobnú ponuku dostala moja dcéra 15 r ísť na dovolenku s mužovou bezdetnou sestrou 38 r a ich tetou 70 r, ktorú videla naposledy ako 4 r, že im bude veselšie🙂A ešte autobusom 12 hodin
Muzova sestra nemá s kým ísť, tak aj teta je dobrá.
Moja svokra už 2x volala mužovi či teda nejde.A samozrejme sme zlí, lebo muž povedal, že v žiadnom prípade.Este si s rodinou užijete tomu ver, keď teraz toto vystrajaju.

luccija
8. jún 2023

@deti95060810 zvláštne ja by som si tu dovolenku bez dieťaťa neužila a ani nechcela ísť a ešte také malé.

rebrambora
8. jún 2023

Opytala by som sa ich, ci im ne*ebe, zasmiala sa a neriesila.

denithestrange1993
8. jún 2023

Postrazit na 1 den/noc to je este ok,ale nie na zahranicnu dovolenku,pre dieta skoro s cudzimi ludmi (dieta si neuvedomuje v tomto veku ze to je ujo a teta co ho strazia,pre neho su to cudzi ludia). Tam je tolko veci co sa moze stat,ze to ani nejdem vymenuvavat. Nech si svagrovci uvedomia,ze dieta nie je auto,ze si poziciam a vratim,ale ludska bytost co je zvyknuta na svojich rodicov,rezim,stravu,zaobchadzanie...Primorska dovolenka je narocna pre take dietatko aj s vlastnymi rodicmi. Svagrina nebude asi celkom kompletna ked ta o take nieco ziada. Ja som svoje 1 rocne dieta dala strazit maximalne na par hodin aj to som trpla ci nebude nejaky problem.

katka700
8. jún 2023

Tvoji švagrovci sú dôkazom ako majú ľudia pokrivene hodnoty. Požičať si dieťa? Sú normálni? Dieťa nie je hračka.

rorino
8. jún 2023

Nevadí,odrazia sa😉veď je to ešte bábätko,pochopia,keď budú mať vlastné,

alex49
8. jún 2023

požičať ročné dieťa? nie sú normálni ani švagrovci ani svokra. Nech zoberú aj vás a môžu si malú požičiavať cez deň. Kokos, na týždeň do zahraničia bez rodičov. Trauma pre všetkých zaručená.

koniarova
8. jún 2023

Neriešte. Zjavne im šibe. 🤣

linda117
8. jún 2023

Fúha, ja by som tiez nedala🙂 nie si vobec divna

markusrasford
8. jún 2023

@autorka tak nech sú urazení. Tak malé dieťa má byt pri rodičoch. Turecko si užije keď bude mať 15 - 16 rokov.