V našom dome straší

1mamicka1
5. apr 2015

Začalo to pred dvomi rokmi keď moja dcéra mala do rána na čele červenou fixou napísané šťastné a veselé. A čo je bolo to napísané zrkadlovo. O pár dní sa udiali zase čudné veci. Ako búchanie a chodenie po schodoch. Odvtedy bol potom pokoj až do ďalších Vianoc. Od tejto zimy sa to opakuje v našom dome sa dejú čudné veci.Buchot, počuť kroky, dokonca pústanie vody, či zapínanie a vypínanie svetlá, a teraz do rána sme mali na okne z vnútra roku a z nej urobené akoby kruh,ovál vo forme vajca. Dom sme dali vysvetIt, ale nepomohlo to. Už mám strach. Nenamyslame si už tomu verí aj mm keď sa videl pustiť vodu a nákres na okne. Prosím stretli ste sa s tým? Ja viem pre niekoho niečo neskutocne ale ja už mám strach 😒

marcelkaemmka
6. apr 2015

neodcudzujte a nevysmievajte sa ze potrebuje ist na psychyatriu taketo veci sa deju sama som toho bola nie jeden krat svedkom ! a v tvojom pripade ma tiez len napada zistit si minulost domu ak je starsi ale moze to pochadzat aj daleko davnejsie ked tam dom nestal a stalo sa na tom uzemi nestastie urcite sa porad s knazom! vestica alebo spiritista ti to moze len zhorsit viem co pisem

koniarova
6. apr 2015

@kika691 Zažije to len ten, čo takýmto bludom verí. 😉

1mamicka1
autor
6. apr 2015

@katka708 Prvy krat sa to stalo pred 2 rokmi, bolo to v obdobi ked nam v rodine zomrel blizky clovek, pripisovala som to tomu, ale teraz od decembra to je intenzivne, bol nam dom vysvetit knaz.

1mamicka1
autor
6. apr 2015

@marcelkaemmka knaz nam bol uz dom vysvetit

1mamicka1
autor
6. apr 2015

@kiki68 ano o tom sme si citali, zacalo to vlastne u nej, a ona je ta, ktora to casto krat pocula a ja nie, uz teraz to pocujeme a vidime kazdy v rodine.



A ta voda co tiekla, bolo ticho, zrazu buchot potom kroky a pustila sa voda, ja sama som bola tu vodu zastavit, nikto ma nepresvedci, ze ta voda predtym tiekla, prip. ze ju niekto pustil, to len niekto vyssie pisal, tak pisem presne ako sa to udialo. buchoty, kroky, to je uz takmer na dennom poriadku . cize uz to riesim.

kiki68
6. apr 2015

@1mamicka1 tam treba naozaj exorcistu a mozno nakoniec budete musiet tu nehnutelnost predat a opustit. Pretoze niekedy sa s tym neda vela robit. Moja babka mi hovorila,ze toto zazila este davno, v susednej dedine bol dom,kde sa diali podobne veci, tam dokonca lietali aj veci a kamene. Jej kaoska tam sluzila na obecnom dome a isla tam cela komisia so starostom, ona mala robit potom zapisovatelku. Prisli tam, chvilu nic, potom pristala kanvica s vodou na sporhelte, zacala sa varit voda, kanvica zrazu odletela, potom odleteli dalsie veci. Nakoniec odtial zdrhali cela komisia, dopadlo to tak,ze obecny dom pomohol rodinu odtial odstahovat. Dom nechali zrovnat so zemou a zakaz stavat tam nieco obytne.

googwife
6. apr 2015

...ako ja na taketo veci neverím aj napriek tomu že svokra často spomína že niečo prip.niekoho ucitila v jej blízkosti.Sem tam sa mi zazda že prejde tieň po chodbe ale ak by som si to viac začala pripúšťať tak sa zblaznim keďže som často doma sama(praca z domu).Držím palce az sa to nejako vyrieši určite to nie je nic prijemne😳

khkt
7. apr 2015

@1mamicka1 Ja verím že takéto veci sa stávajú a mrzia ma komentáre mamičiek, ktoré píšu iba aby sa z druhých vysmiali... ale to je na MK bežné. ☹ Keďže sa to začalo po úmrtí blízkej osoby, napadlo mi, že som čítala, že aj duše z očistca sa môžu takýmto spôsobom "hlásiť" rodine. Možno by pomohlo dať odslúžiť za dušu zomrelého sväté omše a spoločne sa za ňu modliť.

jajka257
7. apr 2015

@1mamicka1 no tak ja ti verim, mam aj osobnu skusenost a aj manzelov kolega musel takto predat dom, lebo sa tam padali veci, otvarali sa dvere a poletovalo vselico vzduchom. Skus si pohladat co s tym, mozno ti ani knaz nepomoze, exorcizmus je vlastne zakazany, jedine, co viem, ze mozno pomoze, nejaku staru tetusku, ktora sa tomu rozumie, co ale uz je dost tazke najst a moja babka uz nezije......tak popatraj cez net, mozno najdes... drzim palce...

lusilla
7. apr 2015

Kňaza????? A akého vierovyznania? Tak mne nad týmto rozum zastavuje! Vie tu niekto že kňaz je bežný človek čo vyštudoval teológiu, čo má spoločné s nadprirodzenom ak to chápete tak alebo s možným zdravotným problémom priateľky? 😠

kiki68
7. apr 2015

@lusilla ak to nevies, tak v tomto smere su trosku skoleni, maju zaklady exorcizmu. Maju byt nasledovnikmi ucenia krista a za najvyssieho sefa si vybrali Boha. Plus kazda arcidieceza ma aj exorcistu myslim, pretoze ulohou dobra je zbavovat svet sil zla. Byt knazom nie je iba take povolanie na 8 hodin denne a padla.

staronova
7. apr 2015

@1mamicka1...ešte pred 2-mi rokmi by som toto neverila...ale už verím, nakolko sa stalo mojej priatelke niečo, z čoho sa až ZDRAVY rozum zastavuje.....teda mne sa zastavil....im pomohlo vykropiť celý dom svätenou vodou a bol u nich aj samostatne knaz...

zuzanadringus
7. apr 2015

Pár z vás tu dalo tak trápne odpovede, že človek sa vôbec čuduje načo ste sa do tejto debaty zapojili... Poniektoré ste naozaj trápne... Niekto tu chce radu, pomoc a vy ho tu už máte za cvoka... Neviem, či by ste sa nemali ísť najskôr liečiť vy aj s vašimi názormi...

terezka1947
7. apr 2015

@jajka257 exorcizmus nie je zakazany,su na to knazi,kt.sa tomu venuju a veru,maju co rorbit v dnesnej dobe 😒

1mamicka1
autor
7. apr 2015

@staronova u nas knaz bol nam to nepomohlo 😒
@jajka257 a nevies ci ked predali dom ci uz bol pokoj? pripadne ci v tom dome nadalej strasi?

Ja sama som tomu kedysi davno neverila, az teraz ked to prezivame doma viem ake je to neprijemne

terezka1947
7. apr 2015

@1mamicka1 ono nestaci niekedy iba vysvatit dom s tym,ze napr.knazovi nic nepoviete...resp.povedzte mu podrobne celu situaciu a mal by vas odporucat dalej
su bohuzial veci,kt.sa deju aj v dnesnej dobe
a niekedy nestaci iba knaz-treba zmenit aj svoj zivot(nemyslim to v zlom)
zlo nema az taku moc...resp.netreba pripisovat vacsiu moc zlu ako dobru a verit tak zlu,ze aj ked pride kanz,tak sa to berie iba äkoze"pomoc

1mamicka1
autor
7. apr 2015

@terezka1947 Ja som knazovi vsetko vyrozpravala, tvaril, sa , akoby nam ani neveril... Detom dal krizik na celo, vysvetil kazdu izbu, povedal iba tolko, ze na svete sa deje vselico aby sme sa iba ked budeme pocut zase cudne zvuky, javy, pomodlili, ale to vobec nepomohlo .... My mame velmi usporiadany zivot, stastny zivot, nadhernu rodinu, deti, preto toto nechapem...

lalitagopi
7. apr 2015

mám kamaráta, je to knaz (nie krestanský), má od narodenia dar vnímať tieto veci, plus učil sa v indii bielej magii, ako tieto bytosti "odstrániť", alebo ako pomôcť ludom ak ja na nich niekto nalepený ... ak vieš komunikovať po anglicky tak mi napíš , môžem ti poslať kontakt

terezka1947
7. apr 2015

@1mamicka1 tak sa dozaduj od knaza odporucanie dalej,k exorcistovi-vobec sa necit blbo,je to tvoja rodina a ked ty citis,ze ste ok a jednoducho sa nieco deje,ries to...ver,ze sa to poriesi 😉
len sa necit hlupo...a keby si uz nechcela kontaktovat toho knaza,vyhladaj na nete exorcitu podla bydliska,ale zavolaj otcovi Marettovi...ma toho sice vela,ale rozhodne to stoji za to.

1mamicka1
autor
7. apr 2015

@lalitagopi neviem ☹

rudkocam
7. apr 2015

ahoj necitala som vsetko. aky knaz bol? je v tom dost podstatny rozdiel, ci rimo, grecko alebo pravoslavny. Susedia mali podobny problem. Zavolali si na pomoc pravoslavneho knaza. Myslim, ze bol na 2x. Nechcem vsetko popisovat, ale od tej doby je vsetko ok. Drzim palce.

zibi
7. apr 2015

@1mamicka1 a kto tam byval pred vami? pripadne ako zacalo ??

morandia
7. apr 2015

Ja na taketo veci verim,ja sama som ako asi 14-rocna videla nadranom pri posteli na ktorej som spala bielu postavu vysoku,tvar mala rozmazanu,ked som sa na posteli otocila bola som zaspata ,ale videla som som ju,stla nehybne,zaujimave bolo,ze som citila ako to na nba pozera s takym kludom,pokojom a vobec som nepocitula strach,cele to bolo biele,len postava bola viditelna dobre a mala oblecene take kratke nohavice a tielko....dalsia vec co sa na staka nedavno,bola zo syncekom,bol nachladeny trocha a vecer zaspal,potom ako som s manzelom lezala v posteli a manzel cital spravy na tablete,maly zacal rozpravat,ze nejdem,nechcem, nechaj ma,stale dookola a takym vysteasenim prizvukom,zacal sa branit,strasne sa vrehadzoval v postielke,tak som sla k nemu a objala ho,vtedy to prestalo, manzel mi povedal,ze ako som ho objala videl ako nieco cierne ,taky tien prebehlo okolo postele:( potom som si lahla do svojeje postele a po par minutach maly zase to iste,tak som ho vzala k sebe,bol komplet mokry ,spoteni,co pred chvíľou nebol ako som bola pri nom,merala som mu aj teplotz,ktoru nemal,ako som ho dala k sebe na postel objala som ho a maly mi stiskal ruku....manzel zapalil nasu svadobnu sviecku posvatenu ,povedala som na celu izbu,ze nech ide prec-ta zla vec- ze sa nedame a mojho ayna vobec nie aby mu to ublizovalo,od vtedy nic take nebolo,est sme sa pomodlili,pozerala som si na nete co to mohlo byt,vraj su take duse ktore saju z deti energiu, hlavne napadaju deti ,ked su chorlave...lebo sa skor dostanu k tej energii....cize zle aj dobre duse urcite su...

terezka1947
7. apr 2015

@1mamicka1 mno...ak si krestan...mal by to riesit "nie hocijaky"knaz...zlo moze vyhnat jedine Boh a ten ho vyhana priamo cez zasvatenych ludi,vacsinou ti knazi maju zvlastnu charizmu-vid otec maretta
kadejakou magiuo vyhanat bielu,ci ciernu magiu akurat tak sposobi zacarovany kruh-a z toho sa tazko dostava ☹
prvotny efekt by mohol (a vacsinou aj je) skvely....dosledky pridu neskor...niekedy velmi,velmi neskoro...resp.o vela rokov ☹

6699333
7. apr 2015

Moj ujo po pohrebe svojho oca v noci spal no na cudny pocit sa precitol a niekto sedel vedla jeho hlavy a ked sa pozrel lepsie videl ze je to jeho otec nemali sa v laske ale dedko sa aj tak prisiel po smrti rozlucit na druhy den rano radsej vyvesil jeho foto s ciernou paskou a svieckami a od vtedy mal pokoj

mimikas
7. apr 2015

@1mamicka1 no neviem ako vam pomoct ale urcite by som vyhladala neakeho exorcistu alebo minimalne niekoho ako medium kto dokaze scasti komunikovat v inych dimenziach. Moja svokra ma tento problem v jej dome uz 30 rokov, ale tam sa uz diali "ine veci" typu niekto ta vytlaca z postele, v noci sa zobudis a niekto ti sedi ma posteli, v spalni mas podivny dym, krory, buchot a pod. Duse ktore mas v dome sa asi boja prejst na druhu stranu, skus sa za ne pomodlit, pripadne ak robia velky budot pekne sa ich opytat ci by nemohli byt tichsie lebo nevies spat (toto pomohlo u nas doma, ked sa nam niekedy len tak v noci pustali v obyvacke hracky). Zatial si daj nad kazdu postel a do kazdej izby kriz. A tlac nech ta posunu k exorcistovi, vysvetenie domu nie vzdy staci. Este po smrti blizkeho v rodine, nestava sa ze na neho neako velmi intenzivne myslite a tym ho nepustite na druhu stranu? Pripadne nevyvolaval niekto u vas duchov? Vas anjel to asi nebude lebo ty sa nezjavuju ak vedia ze sa ho bojite.

lalitagopi
7. apr 2015

@mimikas @1mamicka1
presne toto som aj ja chcela povedať, že nejde o to aby tam "upratala" osoba ktorá má na čele nálepku že je kňaz, alebo že je exorcista, alebo že "knaz danej viery" ... toto sú všetko povrchné veci - musí to byť osoba, ktorá sa naozaj dokáže v týchto sférach hýbať, a vie čo robí, má duchovnú silu ...atd

terezka1947
7. apr 2015

@lalitagopi knaz exorcista nie je osoba,kt.sa vie v tychto sferach hybat????a nema duchovnu silu?
no myslim,ze minimalne taku "silu"ma ako "knaz"inej nejakej viery,kt.riesi veci bielou magiou
magia,ci biela,ci cierna je vzdy magia
je mylne si mysliet,ze tym,ze biela je "neskodna",skor naopak"pomahajuca"aj naozaj veci riesi 😒
opakujem,ak je niekto veriaci-myslim krestan,vie,ze zlo vyhana Boh a ten bielu a ciernu magiu nepotrebuje 😠

lalitagopi
7. apr 2015

@terezka1947 nechcela som sa vás dotknuť, zjavne ste nepochopila presne čo sme tu riešili. ja som ani jedným slovom nenaznačila ani nemala v umysle uraziť kresťanských kňazov 🙂 kludne si to prečítajte ešte raz... sú to len slovíčka, nazvyte si to ako to vyhovuje vám.... a nevedela som že Boha vlastnia len kresťania 😉

terezka1947
7. apr 2015

@lalitagopi nie,neurazila som sa,ani ste ma neurazili...a ani krestania nevlastnia Boha 🙂
mozno som vas nepochopila...a asi ste nepochopila ani vy mna
pre krestanov je biela a cierna magia rovnako zla...pretoze ma zaklad v niecom inom ako obracani sa na Boha..skratka sa pomoc ocakava cez niekoho a nieco ,atd...atd
ale chapem....mate svoj pohlad na situaciu,svoje skusenosti a zrejme aj iny svatonazor-takze respektujem vase rady a pripajam svoje 😉