Vadí mi, keď môj muž hovorí o super postavách iných žien

myskacici
8. mar 2016

Ahojte. Chcem sa opytat, ciaj vam tak velmi vadi ked vas muz povie o inej zene ako super vyzera aku ma skvelu postavu. Ide o to, ze som po cisarskom 4 mesiace a velmi som pocas tehu pribrala.....mala som velke problemy pocas tehu a som stastna ze sme s dcerkou zdrave. Mam dobreho muza, len velmi zakecaneho. On si obcas neuvedomuje co hovori a mna to vela x boli......milion x som mu povedala co mi vadi. On to zmiernil ale aj tak zo seba vypusti nejaku blbost co mi strasne vadi. Ako napr. dnes : u lekarky kde robi sexi sestricka zakazdym ked tam prideme povie aku ma super postavu . ze je na tvari skareda cela presolarkovana. Ze ju len pretiahnut a nic viac. Neznasam ked to predo mnou hovori!!!! Nenavidim to z duse. Ja sa ponizovat nebudem a hovorit stale ze mi to vadi... Som iba ja taka??? Alebo aj vy to tak citite? Poprosim vas aby ste si blbe komenty nechali pre seba hladam radu a podporu mam toho naozaj dost....

mircalla
8. mar 2016

@myskacici Chapem ta - komu by to nevadilo? To nema nejaku zakladnu slusnost ci empatiu? Pred vlastnou manzelkou maximalne netaktne....co ine k tomu povedat. A zjavne mu to nedochadza.

@evittam O Van Damma veru ani ja🙂 S tvojim vkusom sa stotoznujem, este by som dala Ryan Gossling

juliana30
8. mar 2016

No tak môj muž bežne okomentuje ženy,že tá je kočka,alebo tá má veľké kozy a ja to komentujem s ním tiež sa rada pozriem na peknú ženu (nie som lesba),ale rada sa pozriem ako je namaľovaná ,alebo čo má na sebe.Niekedy ho dokonca upozorním,že aha aká pekná žena.A ja takisto komentujem pekných alebo charizmatickych mužov a vobec nám to nevadí.Podľa mňa je to o dôvere a o tom,ako to muž,či žena povie.Pretože ak pri tom slintá,tak je to nepríjemné,ale ak povie úplne seriózne,že tá tá má napr.pekné pery,nohy...atď,tak je to teda aspoň u nás úplne v pohode.A ja to vždy viem využiť vo svoj prospech 😃.Minule mala kočka super lodičky,tak sme ich komentovali a ja vravím,aj ja by som veru také potrebovala a muž ma hneď zobral do obchodu a kúpil mi topánky 😃.No a to nehovorím o tom,ako doma vrieskam pri filme s Tomom Hardym 😃😃.Ale zase mne môj muž dá aj po 15 rokoch pocítiť,že ja som na 1.mieste a zahŕňa ma lichôtkami,tak možno preto,ak pochváli inú ženu,tak mi to nevadí.

sono2
8. mar 2016

@myskacici no, moj muz povie tiež. Ale určite nie takto. Berieš si to osobne, to chápem. Chlapi toto zvyknú, zato my ženy nepotrebujeme takto rozprávať. Ja ani takých mužov nestretávam žeby som povedala oj aký sexi muž. Neviem veru. Možno by som mu to poslednýkrát povedala zrozumiteľne že mi týmto ubližuje, že či to robí naschvál a ak nie, tak nech to nerobí. Ináč veru neviem, čo by som nato viac asi ignoraciu niečo čo zaberie. Neviem aký je typ.

alaguema
8. mar 2016

@juliana30 aj môj muž povie "pekná baba", na ulici a v obchodoch si nezvykneme ľudí nejak očumovať 😀 , ale skôr vo filme, na fotke a pod. ale to, čo vypustil z úst dotyčný, je hrubosť vhodná do piatej cenovej medzi chlapmi, ktorí majú v sebe tak po päť pív. On tú ženu bezdôvodne ponížil na takú, ktorú by len pretiahol a nič viac. Takéto teľa by mohlo mať vizáž Jareda Leta a u mňa by si neškrtol.

myskacici
autor
8. mar 2016

On je taky trkvas! On akokeby v takých veciach mal uplne v hlave nasrate. vždy trepne niečo....Ja už fakt neviem ako mu to povedať....Ja mu to vysvetlím a on to spraví znova.....akokeby mi nerozumel alebo niečo. Nie naschvál , lebo potom 3 dni za mnou chodí a ospravedlnuje sa mi. On normalne nevie, jemu nedocvakne že mne to može ubližiť. Povie mi to a o sekundu uvidí nejakú dlažbu a začne mi hovoriť že takú nám treba atď. ....... a mňa ide roztrhnuť

sono2
8. mar 2016

@myskacici tak to skús nejako hodiť za hlavu. Keď to td takéto s ním alebo normálne keď budete spolu ťapni nejakého muža po zadku😀😀 treba mu asi zažiť nejaky šok. Alebo niečo čo ho prinúti porozmýšľať ale tak cielene. Skús pozorovať. Možno sa niekedy naskytne situácia. Alebo mu vtedy byť vajcia ja neviem😁😁😁

malabiba
8. mar 2016

@myskacici myslim, ze kazdy chlap tak rozmysla, len to nepovie nahlas. - to mu vytmav, nech sa nauci mlcat...ma ta rad, pacis sa mu...tak zo sebou skus nieco urobit, aby si sa pacila aj sama sebe a aby sa ta taketo reci nedotkli...mam znamu, jej mm velmi chcel aby sa milovali nielen potme, no ona sama zo seba mala take komplexy, ze to nedokazala - pritom mala super postavu a on ju doslova hltal...vela veci je iba v nasej hlave a treba sa naucit pracovat s tym

nyusika
8. mar 2016

ja by som nebola nasrata preto, ze povedal o inej, ze ma peknu postavu...ja by som bola nasrata rpeto, ze je take tela sproste.
toto su reci hodne partie kopacov kanalov zo stvrtej cenovej, ved nech si premysli, aku perlu vypusti z huby pred svojou (a vlastne pre akoukolvek) zenou.

normalne by som mu odvrkla, ze tieto primitivne hodnotenia ma nezaujimaju...urcite by som si to nebrala k srdcu, nejaka presolarkovana cuza mne nie je ziadna konkurencia predsa 😀

majka_ka89
8. mar 2016

@myskacici a skúšala si mu to vrátiť? Napr. keď idete spolu po ulici a ide pohľadný chlap, tak povedať niečo v zmysle "tak ten vyzerá dobre, dala by som si s ním povedať" aby aj on na chvíľu pocítil, ako sa asi môžeš cítiť keď niečo také povie. A ak by mu to nedošlo, tak by som mu vysvetlila, že to čo rieši s kolegami v práci a aké diskusie vedie teba nezaujímajú a nech sa začne kontrolovať, čo pred tebou hovorí, nakoľko nie si jeho kolega z práce, ale manželka a matka jeho detí je ti to nepríjemné. A ešte by som mu povedala, že ak nie je so mnou spokojný tak to je jeho problém, pretože ty so sebou spokojná si, a to že máš par kg navyše je len dočasné a znova budeš fit. A ešte by som chcela vedieť ako on vyzerá, to by som mu už asi potom trocha inak naložila :D

lanugo
8. mar 2016

Moja kamoska mala takeho dilina.Vyriesila to raz a navzdy.Poprosila svojho chlapa, ci by mohol nejakeho fesaka prizvat do trojky.Presne opisala aky typ.To tato mal mesiac hlboku depku a aby nestacilo, popisala vlastne svojho suseda.Neverila by si, ako sa mu rohy polamali🙂 Nikdy viac nemal blbu poznamku, zato ona obcas nieco prehodi.Zacalo ju to bavit🙂)))

myskacici
autor
8. mar 2016

Nejde o to, že pochváli inú ženu. To je normálne, veď aj ja pochválim inu ženu keď sa mi niečo na nej páči. Mne vadilo to, že o nej povedal že ju len pretiahnuť....a ani ju nepozná. Možno je to fajn baba....mne vadí, že týmto by si akože nevážil ženy a mňa tiež. Na nho neplatí, že "vrátiť to rovnako" on sa začne smiať....neberie to vážne.

marinablue
8. mar 2016

@myskacici Možno ani netuší aký je trápny keď sa takto vyjadruje. Povedz mu že v prvom rade takýmito hláškami na úrovni puberťáka zhadzuje v prvom rade sám seba a v druhom rade teba lebo začínaš rozmýšľať či ti náhodou nepreskočilo keď si si takého čo prdí z huby zobrala za muža. A že každou jednou takouto blbou hláškou v tvojich očiach klesá. 😀

sam2
8. mar 2016

@myskacici nie si len ty taka. Kazdej by to prekazalo. Sama som po cisarskom 2,5 roka a nuz brucho je katastrofa. Disfuzia priamich brusnych svalov, pupok sa mi neschoval... Proste cele zle, takze viem ako sa citis. A rozhodne to od neho nie je pekne. Este aj ked vie ze ta zranuje... Ja by som mu to oplatila rovnakou mincou 😁😁😁 Mna inac takyto chlapi udivuju. Moj mi aj teraz poviem ked sa postazujem, ze co blaznim. Vsak som po porode, vsetko je tak ako ma byt a vobec sa tym nemam trapit. A nikdy by mu nenapadlo povedat nic take ako tvoj povedal tebe o sestricke. Rozhodne by som mu to vratila pri najblyzsom namakanom frajerovi 😉

mircalla
8. mar 2016

@sam2 som na to podobne - hoci som inak dost chuda, brucho mam po cisarskom strasne, ono je to uz aj vekom. ved nech si odrodi sam

jana_eyre
8. mar 2016

komu by take nieco neprekazalo? normalne ma poraza ak citam, ze muz dokaze byt taky prizemny tupec s prepacenim.. zas ma niekto oznaci za radikalnu, ale pri najblizsej takejto poznamke by som mu pekne od srdca vysvetlila aky je blb 🙄 🙄

/a len pre vysvetlenie - viem, ze aj mojmu muzovi sa pacia ine zeny, ale keby len raz vypustil z ust taketo ubohe poznamky, akoby nejaku sestricku pretiahol, bol by riadny ohen na streche/

sam2
8. mar 2016

@mircalla vsak ja mam 42 kg, ale brucho je katastrofa...bikiny na verejnosti rozhodne nehrozia 😀
Ale rozhodne by ju mal muz podporit a nie ju zhadzovat

0silvia0
8. mar 2016

@mircalla
@sam2
no ja som 12 rokov po pôrode 😀 , mám 55 kg a brucho hrôza aj po rokoch ☹

mihula
8. mar 2016

@evittam a taky dobre stavany SLOVACISKO by ti nestacil? 😀

adriana33
8. mar 2016

@myskacici, aj mňa by také reči vytočili a keby s tým neprestal, ja by som to riešila spôsobom "požičané vráť"... najbližšie mu pri takých poznámkach povedz: miláčik, áno, tá je sexi, tá má skvelú postavu, chceš ju pretiahnuť? ok, ja so svojou postavou dokážem ešte urobiť zázraky, ale ty si tým čo máš v nohaviciach už neurobíš nič, väčšieho mať už nebudeš, si istý, že to môjmu sexi telu bude stačiť? 😉

mircalla
8. mar 2016

@0silvia0 mne sa po prvej sekcii po roku celkom spravilo, ale po druhom stale vypadam, akoby som rodila vcera.

maxiva
8. mar 2016

@sam2 to fakt mas 42kg?a to kolko merias?

sam2
8. mar 2016

@maxiva fakt 🙂 ale ja som minizena 😀 meriam len 155 cm... 😝 V 9m mi sestricja pisala vahu 55 kg 😀 😀 ze tak6 vahu estenikdy v takom vysokom stadiu tehotenstva nezapisovala. a maly ked sa narodil mal 3350g a 51 cm :D Takze koza na mojom bruchu dostala zabrat 😀 😀 o

jeannna
8. mar 2016

@myskacici V tomto mam len sprostredkovanu skusenost, priatel to pravidelne serviroval jednej mojej svojho casu velmi blizkej kamaratke. Skusala vsetko mozne. Nikdy nebola tucna, len je trosku baculka a ma silnejsie nohy. Uplne najhorsie bolo, ked sa zacala hrat na vyrovnanu zensku, ktora dokaze ocenit zensku krasu a ked on nejaku okomentoval, tak mu dala za pravdu. On bol z toho uneseny, ze konecne ziskala stratene sebavedomie a mohol na plnu hubu ocumovat a komentovat.

Raz som osobne bola tercom. Kupila si plavky, ktore sa mu na nej nepacili a trval na tom, ze mne sadnu lepsie. Na jej naliehanie som si ich musela vyskusat. Jej priatel rozhodol, ze plavky lepsie sadnu mne ( mam 181 cm a som stihla ). Kamaratka zatlieskala a plavky som si MUSELA zobrat ako darcek.

Po rokoch !!! mi pri bare na Maledivach plakala, aka som bola vtedy netaktna, ze som si tie plavky zobrala a nosim ich na dovolenky, kde je aj ona. Ze jej stale pripominam ponizenie, ake ona vtedy zazila.

Neviem ti poradit, co mas robit. Pri tomto muzovi nefungovalo nic, ani dohovaranie, ze jej to ublizuje, ani hra na sebavedomu zenu, ktorej to netrha zilami, ani ignoracia, ani stiplave komentare na adresu dobre vyzerajucich muzov.

sam2
8. mar 2016

@maxiva a to teda ja lubim papat... Proste mam take spalovanie....a ked sa mi uklada tuk, tak jedine boky a brucho....ale diety alebo nieco podobne u mna nehrozi....milujem cokoladu, kolace a zmrzlinu 😀

alaguema
8. mar 2016

@sam2 na diastázu sú špeci cviky. Ja ju po druhom tehotenstve mám a brucho mám ploché. Netvrdím, že bez podkožného tuku, ale ploché. Ak ten rozostup nie je veľmi veľký, tak sa to cvičením dá pekne korigovať, okolité svalstvo spevnie a pekne to drží. Môj muž asi ani nevie, že ju mám. A nejde o estetiku, ale v tomto prípade hlavne o zdravie. Brucho a jeho svaly chránia vnútornosti. Nie je dobré, ak ti to vylieza. Pri tej mušej váhe, čo máš, to ani tuk nebude, ale doslova sú to tie vnútornosti, ktoré vytŕčajú von a robia dojem, že máš veľké brucho.

sam2
8. mar 2016

@alaguema nemam to velke a tuk tam je 😀 ale bola som s tym u lekarky a viem ze musim cvicit. Povedala ze to je pi cisaraku bezne a ja to nemam hrozne, cize nic co by mi zdravie ohrozilo. Len sa sakris dokopat k tym cvikom :D :D

maxiva
8. mar 2016

@sam2 jaj to som nevedela,ze si mini zienka 😉 ja som mala v deviatom mesiaci 58kg.a moj syncek mal 3785g a 52 cm.takze tiez nechapem.kozu som mala tiez riadne narvanu.brucho nemam,ale ja som rodila normalne.vraj ked je cisarsky tak ostava brusko

sam2
8. mar 2016

@maxiva mne sa panva nepohla ani o milimeter 😀 Ale tak co uz.... musim zacat cvicit z bude to dobre. Len ked mne sa tak nechce 😀 😀

maxiva
8. mar 2016

@sam2 mne sa tiez nechce 😉 mna to ani nebavi.pride jar,budem si robit v zahradke.to je ako cvicenie 😉 teda ja sa tvarim,ze to je cvicenie 😎

alaguema
8. mar 2016

@sam2 nemusí to byť hrozné a priamo ti to zdravie neohrozuje. Ale je tu napr. možnosť úrazu, kedy by ti náraz do oblasti brucha s neriešenou diastázou zdravie priamo ohroziť mohol, práve preto, že tam chýba tá ochrana, ktorú svaly za normálnych okolností vnútornostiam poskytujú. Môžem potvrdiť, že cvičením sa to veľmi zlepšilo, takže do toho, nie je to nič pri čom by si išla vypľuť dušu 🙂