Vadí vám u chlapa alkohol?

23. dec 2022

Ahojte,chcem sa spýtať,či máte mužov ,alebo partnerov,ktorí si vypijú cca každý druhý víkend a či Vam to vadí..Mne osobne vadí veľmi alkohol ,keď som mala priateľa a dal si víno alebo becherovku cez víkend,išlo má rozhodiť.Vadi mi ten zápach a všetko.To,že sa človek tak nekontroluje.Pritom nemusí byť opitý doslova,stačí ,že má v sebe alkohol.

panelacikova
23. dec 2022

autorka, vypije si doma je stále lepšie, než vypije si v krčme. otázka znie, ako často a ako veľa...

panelacikova
23. dec 2022

@amelie2017 som na tom podobne... viac-menej vo všetkom, čo si napísala 😀

nikoleta1234
23. dec 2022

Áno vadi mi a veľmi. Prv dobra nalada, neskôr agresivita.

henka123123
23. dec 2022

Nie nevadi

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1sally12
24. dec 2022

Áno vadí. Takého partnera by som chcela. /bohužiaľ negatívne skúsenosti z rodiny/

aurora33
24. dec 2022

@amelie2017 tiez som prekvapená ako to zrazu každej vadí a ako sa v žiadnej rodine čo tu píšu baby nepije. Odkial sa potom berú tie témy o chlapcoch alkoholikoch? Mne alkohol nevadí, nepijem, manzel si občas dá, ale zdôrazňujem nevadí mi. Ak si niekto vypije priveľa a ma blbe reči tak sa zdvihnem a odídem. Ale ze by mi až tak vadil ze ma irituje už len pohľad na fľašu piva tak to teda nie. 😂

gertrudaosem
24. dec 2022

A u ženy vám vadí alkohol?

kaca222
24. dec 2022

Áno, ale ešte viac mi vadí pohľad na chlapa, ktorý si len tak doma otvorí pivo

kaca222
24. dec 2022

Našťastie môj má z akéhokoľvek množstva alkoholu migrény 😅

adelkaa159
24. dec 2022

Áno, u nas nepije nikto ani oco proste nikto ani kvapka ani prilezitostne a trvalo mi zvyknuť si nato a vlastne ja som si nezvykla sem tam co si da pivo mi nevadi, samozrejme iba raz za čas ale tvrde netolerujem vtedy penim neskutocne snazim sa vyhybat spolocnosti kde sa chlasta, proste neznasam to moj muz si da ale vtedy mame tichu domacnost 😁je to jedno ci je to poharin dva tri neznasam to, nemam nato ziadne spomienky lebo moj oco pil niekedy ale normalne teraz nepije vobec , mam 20rocneho brata a nepije 😂

breznica
24. dec 2022

Nie,mne vadia len drbnuti ľudia.niekto si vypije a je s ním sranda,niekto si vypije a je agresívny a to mi vadí.to však nemá nič spoločné s alkoholom, lebo ten človek je prepnuty tak či tak

mooonika1975
24. dec 2022

Alkohol mi sám o sebe nevadí, vadia mi opice, ktoré nevedia piť a menia sa jeho vplyvom. Akože sgresivita, nadmerná “sebadôvera”. Ak je niekto zábavný, je to ok.

maminkadeticiek
24. dec 2022

Extremne mi vadi.

aurora33
24. dec 2022

Keď citam tie odpovede tak naozaj žasnem, niektoré ženy tu musia byt neskutočne nepríjemne sekery.

maryskas
24. dec 2022

Nevadí, raz za 2 týždne? veď to je máličko...ja si dám s kamoškou víno každý týždeň pri pokeci...

ouwecka
24. dec 2022

Ano neznasam to..

sense
24. dec 2022

Vadia mi pripity ľudia, ak si da niekto občas pohár piva ale vína mi to nevadí. Keby som ale úplný abstinent tak mi to vadí. Rovnako ako mi vadia aj fajčiari.

kris_tin257
24. dec 2022

Môj nepije vôbec a som tomu nesmierne vďačná 🙏 môj ex si veľmi rád vypil a bolo to peklo s ním

zeldia
24. dec 2022

Vadi mi alkohol u ženy muža dieťaťa starcov, vadí mi propagácia alkoholu to že sa to tu berie ako norma správania. Že vsade núkajú vsade je normalne nosiť flasu. Myslím že je to lepšie ako za sociku kedy sa pilo veľa a vsade aj v praci ale aj tak slopeme priveľa.

morgane1975
24. dec 2022

Nikdy som nemala chlapa ktory holdoval alkoholu a uprimne sa cudujem zenam, ktorym nevadi alkoholicky smrad a este sa nechaju pobozkat…hnus. Ja by som sa asi povracala. Ale to je asi tym ze tieto zeny pijanov si myslia ze chlapa zmenia 😂😂😂 NO NEZMENIA!!! Nájsť si treba takého aby vám s ním bolo dobre a nie potom bojovať s jeho démonmi.

blog_betka
24. dec 2022

Keď pije furt to by mi vadilo určite s takými ľuďmi nič neurobíte buď to začne riešiť svoje problémy alebo bohužiaľ....

nyusika
24. dec 2022

Ja si myslím, že zdravý dospelý človek by mal mať aj zdravý vzťah k alkoholu.
Pokiaľ má traumu z tohto, že niekto v jeho prítomnosti pije alkohol, má problém, ktory by mal riešiť s odborníkmi.
Pretože určite sa niekedy ocitnete v situácii, že vo vašej prítomnosti sa alkohol vyskytuje.
Pozor, nepíšem o takom pití, že sa človek prestane kontrolovať a ovládať...
A ja ešte rovnako rešpektujem to, že niekto proste alkohol nepije.

Mne sa opití ľudia hnusia, je jedno, či je tovar žena, alebo muž.

lucy_ms
24. dec 2022

Áno, vadí. Sama nepijem a nestrpím vo svojej prítomnosti nikoho, kto si vypil, aj keď povie, že je to “len” víno alebo pivo. Ja ťa úplne chápem, že ti to vadí a podľa môjho názoru nepreháňaš.

klaudia4255
24. dec 2022

Nie .

klaudia4255
24. dec 2022

Človek má právo piť

mandarinka555
24. dec 2022

To mu "prikazuješ", kedy si môže, alebo nemôže dať panáka? Niektoré ženy ma udivujú, ako razantne riadia život svojim chlapom...

lavinis
24. dec 2022

Vadí mi to dosť

misenka88
24. dec 2022

Vadil by mi. Našťastie ani jeden nepijeme.🙂

emasss111
24. dec 2022

Nie, pokiaľ si sem tam dá pivo alebo jeden pohárik... Aj ja si občas večer dám pohár vínka na nervy 🍷🤪
Ak by sa opíjal každý víkend, tak to by mi vadilo 🧐