Varím zle?

babyanabell789
20. jún 2015

Dobry den poprosim vas o vas osobny nazor su podla vas jedla ako pirohy rizoto zapekane zemiaky rezance s kapustou a pod rychle jedla.nedostatocne syte pre chlapa? To musi mat nevyhnutne na tanieri kilo knedle a maso ? Na tom mi pada vztsh ... pomozte mi prosim co varite vy tak bezne ake jedla?

lenbea
9. júl 2015

@babyanabell789 no ak má rád mäso a nechceš stále vyvárať dáke rezne, alebo guláše, tak môžeš niekedy použiť mleté mäso (vygugli si napr. zapekané rizoto, rôzne fašírky,...) alebo pridaj do "obyčajného" jedla (granadír, zapekané cestoviny) šunku, klobásu,... ak to Ty nechceš, tak stačí len jemu. inak rezance s kapustou by som asi nejedla 🙂))) ale to mám od detstva k tomu nechuť. Ja som sa naučila ešte pri ňom variť pečienky, fakt veľmi rýchle. a on si kúpi mrazenú držkovú, a tú spraví. Ak to má rád, tak to máš superrýchle. Sú muži, ktorí proste potrebujú mäso. Alebo kúp nejakú sekanú, tlačenku, ... nejako mu to skombinuj.

lucinkaboz
14. júl 2015

ja varim priserne....a nepovie nič, nikdy ze dobre to je...inak toto keby mam doma...fajnoveho chlapa,aby by som mu raz ten tanier kydla na hlavu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja mu dam celozrnu žemlu, trochu syru a rajciny na večeru...a je vcelku ticho,ked chce može si navariť čo chce, ja chodim tiež do roboty a jedlo mi nenachystá.... 😎 😎