Voľný čas bez priateľa

motylik1998
25. jún 2022

Ahojte žienky, chcem sa opýtať keď nemáte deti, ale ste vydaté, zadané, zasnúbene čo robite vo voľnom čase...nemám kamaratky a neviem čo tak robiť ..a vkuse s priateľom nechcem byť...nesúdte ma, každý potrebuje svoj čas a pokecat aj s inými ľuďmi. Viem, že šport dosť času zaberie, ale chcela by som byt s ludmi viacej, ale neviem s kym. On hovorí, že mám s nejakou kamoškou ísť von, ale mam len takú jednu čo s ňou idem von ale ma dieťa takže to je také no.

83lenka83
25. jún 2022

@motylik1998 práca a fitko , večer s mužom, sem tam káva s kamoškou, nákupy a to isté dookola.

sense
25. jún 2022

Beh, cvičenie, turistika, bicykel alebo idem len tak do mesta, pripadne nerobím nič, hrám sa na telefóne, čítam. Ja som v práci dosť s ľuďmi takže som rada aj sama

bessie12
25. jún 2022

@motylik1998 upratovanie, citanie knih, pozeranie filmov na notebooku, hranie PS, pocuvanie hudby, staroslivost o zahradku. Moji kamarati su dost daleko od mojho domu, tak momentalne sa nestretavame, ale ked bude ta moznost, tak pribudne aj stretavka s kamaratmi s aj bez mojho priatela.

petamich
25. jún 2022

tak ja sice male dieta mam ale robim v zasade to iste - sport (spinning, beh, posilka), kava/vino s kamoskami alebo kino, vecera, citam knihy, pozeram si filmy, co muz by so mnou ani nahodou (resp. by mi to kazil), dam si dlhu vanu, idem sa prejst napr. do Eurovei, dam si na nabrezi kavu, kedysi pred dietatom som sa aj sama sla napr. opalovat, zaplavat si

motylik1998
autor
25. jún 2022

@petamich mne príde blbé ísť sama ..preto sa pýtam..neviem sa zbaviť toho pocitu

janinka007
25. jún 2022

@motylik1998 nauč sa byt sama so sebou, robiť čo ťa baví, vôbec sa necít blbo. Ja sa zoberiem a idem sama aj na víkend. Cez týždeň bežne bajk, cez víkend bajk, turistika. Nákupy a kavicky ma nebavia.

54tinka54
25. jún 2022

@motylik1998 tak skús sa prihlásiť na nejaké skupinové cvičenie, jóga, jumping alebo co.. a možno tam spoznáš nejakú babu s ktorou občas vybehneš na kávu, nakupovať a tak. 🙂

stanulienkat
25. jún 2022

Treba si nájsť nejaké kamarátky buď vo fitku, v práci, alebo na internete. Teraz je leto, ponúka sa ti veľa možnosti -nakupovanie , kávičkovanie, prechádzky v prírode, v meste, behanie, športovanie...

17alexis
25. jún 2022

@motylik1998 ja som si aj sama zvykla zajst do kina, na rozne kulturne akcie a tak. Kamosiek mam dost, no nemam potrebu sa s nimi nejako casto stretavat, rada travim cas aj osamote. A inak ako baby pisu - sport, hory, knihy, serialy, potom sa aj ucim a tak. Coskoro sa nam narodi dieta, ale v zasade sa asi nic z toho nezmeni, akurat asi nebudem travit cas sama, ale s dietatom. Ako som vydata, tak rada som s manzelom. Robime spolu vela veci, cize uz aj teraz som zriedkavo sama.

spadnutaslivka
25. jún 2022

nemusí ti byť blbé byť sama... časom ti to ešte môže aj chýbať...

valeria_h
25. jún 2022

Behám, plávam, cvičím, učím sa jazyk, starám sa o seba, vyrábam rôzne veci a šijem si pre seba oblečenie, čítam knihy, počúvam podcasty, snažím sa vzdelávať a učiť sa nové veci. Rada upratujem, varím.

lulupulu
26. jún 2022

Podľa mňa určite nie fitko, u nás každá jedna co nemala iné kamarátky ale začala sama chodiť do fitka do 3 mesiacov mala osobného trénera a po pol roku sa z neho stal milenec. Takže ak tam máš ísť bez kamarátky tak určite nie 😀

mamkalentedkova
28. jún 2022

Aj prechádzky so psom sú super ...spoznala iných psíčkarov ..prípadne nejaké skupinové cvičenia ,kde si tiež nájdeš novú kamošku nejakú ..alebo nejaké kurzy (jazykové ,tanečné ,kurzy varenia ,pečenia ...čokoľvek ..) alebo neviem ,nejaké dobrovoľníctvo ,kde budeš ľuďom aj nápomocná ..nejaký zvierací útulok,charita ...

salome123
28. jún 2022

ak su v okoli turisticke kluby, tak sleduj ich aktivitu a niekedy chod s nimi na turistiku.

xili99
28. jún 2022

Ako ti tu baby radia, ak by si sa rozhodla, pre nejaké to skupinové cvičenie, tak tam by si si isto nejaké tie kamošky našla. Ak máte psíka, pri venčení v parku je tiež veľmi ľahko na niekoho natrafiť. Myslím, že možností ako niekoho spoznať je celkom dosť

mooonika1975
28. jún 2022

@motylik1998 sama so sebou, to je základ, ty si sebe najlepši kamarát, ja rada chodim sama, ale teda vždy niekoho chtiac nechtiac pritiahnem. 😂