Vulgárne nadávky a vyhrážky od manžela

suzzanna123
3. júl 2014

Ahojte žienky. Chcem sa spýtať na váš názor. Boli by pre vás vulgárne nadávky typu dementná k...a,p..a a všeliaké možné aj nemožné podobné nadávky na vás a vašu rodinu a to aj pred dieťaťom dôvodom k rozvodu? Ak je v rodine malinké dieťa o ktoré sa ale dokážete postarať aj bez manžela? K nadávkam sa pridali aj vyhrážky typu rozbijem papuľu,vybijem zuby,polámem ruky,nohy a padli už aj facky,iba slabé. Inak je ten manžel ok,nepije,pracuje,zarába dobre aj ked manželke peniaze iba vydeľuje. Vie byť milý a starostlivý,ale potom zase vybuchne a to so železnou pravidelnosťou,všetky sviatky,voľná prebehnú v atmosfére,že on sa ofučí,doslova vyhľadáva zámienky aby sa mohol naštvať alebo uraziť. Bol by to dôvod na rozvod aj ked manžel sa vyhráža že po rozvode ho už dieťa nikdy neuvidí? dakujem pekne za názory. Mimochodom nežijem s ním už dlhšie,rozvádzame sa,ale občas ma prepadnú pochybnosti či som nespravila chybu...

mysicka36
3. júl 2014

pre boha čo sa tu s K0K0TMI vrece roztrhlo 😲 😲 😲

Dobre si spravila, že s ním už nežiješ.

rebeka7501
3. júl 2014

@suzzanna123 a v čom si akože mala urobiť chybu ? tvoj budúci exmanžel je zakomplexovaný dement, ktorý si lieči svoju slabomyseľnosť na iných, samozrejme slabších. asi jeho ješitnosť dedovoľuje prekusnúť to, že sa chceš rozvisť, a ešte nie si od neho záviská. a to že sa vyhráža, že ho dieťa nikdy neuvidí ? ani nevia ako dobre spraví. aké by malo dieťa v ňom vzory ?

pribinak
3. júl 2014

Urcite sa k nemu vrat, daj mu sancu, ved vie byt taky starostlivy,a dava iba slabe facky .... Vulgarne ti nadava, bije ta a ty mas pochybnosti?
No dievca zlate, ako chces byt vzoer pre svoje dieta? Ak mas chlapca, skor ci neskor ti bude tak vulgarne nadavat aj on, alebo svojej druzke a ak dievca, bude to pod jeho vplyvom raz povazovat za normalne, ze jej muz vulgarne nadava, mlati ju a potom sa vsetci cudujem, ze v akej spolocnosti to zijeme

dari
3. júl 2014

@mysicka36 😀

oktoberka
3. júl 2014

@suzzanna123 nooo takto....tie nadavky boli asi aj pred manzelstvom,neverim,ze nie
a teda je skor otazka,preco si si ho zobrala
ale nejdem sudit,prepac
je tu dnes nejako vela tem podobneho typu 😖 a je mi smutno,ze zeny a najma deti musia trpiet

nie,neurobila si chybu=aspon tym rozvodom urcite nie...

suzzanna123
autor
3. júl 2014

@oktoberka no ano mas pravdu nejake nadavky sa objavili uz pred svadbou,ale az takto vulgarne nie,skutocne vulgarny a agresivny zacal byt az ked sme uz boli svoji a ja som potom otehotnela...ale vedel a stale vie byt aj uzasne mily,skratka neskutocne extremy strieda...ked ma mile obdobie tak ziaden chlap na svete nanho nema a potom pridu zase nadavky a krik a vyhrazky...tusim,ze cukor a bic sa tomu hovori 🙂 tazko sa to vysvetluje tomu kto to neprezil ako sa z niecoho takeho tazko vymanuje a este aj po odchode ako sa tazko spamatava a nachadza naspat stratena rovnovaha a ako obcas pridu otazky,ci to naozaj bolo az take zle...je to velmi tazko vysvetlit ☹

mima4
3. júl 2014

@mysicka36

ja si skor myslim, ze zeny pred vstupom do manzelstva, resp. vyberom "druha" by mali ist na psychotesty... a tam by im mali schvalit/neschvalit vobec vstup do niečoho takeho...

Neverim, ze taka vulgarita a agresivita bola vecou az po svadbe...len dotycna si predtym volakedy zakryvala oci, lebo urazky a vulgarizmy neboli nasmerovane na jej osobu...

oktoberka
3. júl 2014

@suzzanna123 urcite to mas tazke...
a jasne,ze ti bude tazko
vies,nikto nevie ako jeho vztah dopadne,ale su varovne signaly uz pred manzelstvom...a tak jedine podla toho sa da aspon trocha riadit
nechcem ta sudit a ani odsudzovat=to by som si nedovolila
ale preco by si mala teraz trpiet do konca zivota...to nie..je to mozno tazka cesta,na kt.si sa vydala,ale urcite najrozumnejsia z toho celeho,co si napisala
zivot je zaujimavy a kto vie...moooozno sa k sebe este vratite=po jeho sebareflexii..kto vie

oktoberka
3. júl 2014

@mima4 psychotesty suuuuu dobreeeeee 😀

mima4
3. júl 2014

@oktoberka v záujme ochrany zien pravdaze 😉 a potenciálnych deti

sono2
3. júl 2014

@suzzanna123 ako manžel vie byť tiež vulgárny, priznám aj bez menenia nicu. Ale to je moc . Dala by som čiaru a povedala. Pozri sa, buď si ma vážiš, máme dieťa proste povedať do duše . Ale ešte raz a koniec. A urobiť to. Žiaľ. Chceš aby dieťa zažívalo bitky? Niečo o tom viem...

oktoberka
3. júl 2014

@mima4 😀 😀 😀 jasneeeee....ja by som povedala,ze v zaujme ochrany zien=samych pred sebou 😀

teraz to nie je mierene na autorku temy,ale vseobecne=trosku ironicky

7zahrad
3. júl 2014

@suzzanna123 Je to lahko vysvetlit. Stacia dve slova: domace nasilie. ☹

nikawero12
3. júl 2014

@suzzanna123 nehnevaj sa, ale ak sa ti zdá, že "...inak je ten manžel ok...", tak zrejme nie si ok v prvom rade ty. Ved kde je tvoja ženská hrdosť a dôstojnosť, ked sa dáš urážať a biť???....Zeny ved sa spamätajte !!!....Niekto múdry raz povedal - Zivot je ťažky a človek môže vo svojom živote stratiť všetko, ale NIKDY BY NEMAL STRATIT SVOJU DOSTOJNOST!....

suzzanna123
autor
3. júl 2014

@sono2 jaaaj do duse mnohokrat som povedala,aj skusila odist nachvilu,prosila o manzelsku poradnu,nakoniec som ju vyhladala sama,aj tak nic nepomohlo,predtym nez som sa rozhodla pre definitivny koniec som naozaj skusala bojovat a vysvetlovat a prosit...akosi naozaj nic nepomohlo az nakoniec po poslednej facke sa vo mne nieco zlomilo natolko ze som ho uplne prestala lubit,citim k nemu nieco,nie je mi lahostajny ale neviem si uz predstavit zeby som s nim nieco mala ako s muzom,proste uplne som v tomto smere ochladla voci nemu,aj ked vyzeral ze po mojom definitivnom odchode...onedlho to uz bude rok,si aj vstupil do svedomia a zmenil sa,ja uz proste akosi nemozem,nedokazem mu verit,nepritahuje ma,nedoverujem mu

eikenella
3. júl 2014

@suzzanna123 ono sa to vola spomienkovy optimizmus.. a je to medicinsky terminus technicus...ono to bolo skutocne take zle! nie ze to nebolo take zle...chlap nema byť co raz prehnane mily a potom vulgarny a agresivny. to su pripady na psychiatriu. a nie ze este aj facky padli..akoze lahke? tazke su len take, kedy koncis so zlomenou lebkou a krvacanim do mozgu, ci ako?!

suzzanna123
autor
3. júl 2014

@nikawero12 ja som to len myslela tak,ze okrem toho proste nie je nic co by sa vymykalo normalu,ze proste nepije,nie je nezodpovedny v praci a tak,ze proste len tak agresia u neho a manipulativne sklony,ze inak navonok pre nezainteresovaneho cloveka sa moze zdat ako idealny muz...

maminuska
3. júl 2014

@suzzanna123 len !!! tá agresia a manipulátorské sklony ?
Práve toto ťa môže zabiť, psychicky zlomiť a úplne odrovnať na rozdiel od nedostatku peňazí , nezodpovednosti ...

juliana77
3. júl 2014

@mysicka36 To vrece bolo vždy roztrhnuté, len nevypadávali tak rýchlo a v takom množstve. 🙂

renaatka
3. júl 2014

@suzzanna123 snad vas coskoro rozvedu a budes mat pokoj. Radsej sama s dietatom ako byt tyrana psychopatom..drzim palce

lenbea
3. júl 2014

@suzzanna123 tak to neni normalny manžel. a to bud rada, že ho dieťa neuvidi.

sense
3. júl 2014

urobila si najlepsie co si mohla......a urcite necuvni....

sandrika1986
3. júl 2014

Neľutuj a nepochybuj o tom !!! Spravila si to najlepšie pre seba a svoje dieťatko. Veľa šťastia Ti prajem 🙂

lentilka21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubu1111
3. júl 2014

Jedine co ma zarazilo, je tvoje tvrdenie : inak je ok...Kedy, ked spi? Dobre si urobila s tym rozvodom! 🙂 Poznam jeden priklad z dost blizkeho okolia: ona je p..a, k...a, dcera detto a synovi od malinka nadava do k...tov.. Jedine co ma k nej napada je, ze je to zena bez kusku hrdosti k sebe a svojim detom.Toto by som nikdy nedovolila.Vaz si samu seba a utekaj

borkavan
3. júl 2014

@suzzanna123 na tohto manžela hovoríš, že je OK???????????????????????,, prepáč ale šibe ti? nechcem ťa uraziť. Ale toto NIE JE OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dobre si urobila. držím palce, len tak ďalje. nelutuj nič.

bibika55
4. júl 2014

@suzzanna123 MALA SO TAKÉHO MANŽELA: BUĎTE SI ISTÁ ŽE ROBÍTE SPRÁVNY KROK.!!!!!!!!!!

tilda
4. júl 2014

@mima4 psychotesty! ano ano, to je uz dlho tvrdim... a detto pred pocatim - nech ludia nebabru zivot detom!

tilda
4. júl 2014

@suzzanna123 nebud sisi, super ze si prec od neho.... a jedine plus, ktore si o nom napisala bolo, ze nechce po rozvode vidiet svoje dieta - ved aj naco by bol dietatu taky muzsky vzor... dufam, ze to dodrziava!

maja031
4. júl 2014

ja absolutne nechapem co drzi baby pri takychto idiotoch. mne by raz vynadal tak bud by letel on alebo by som bola na odchode ja. najhorsie co som ja kedy mojmu manzelovi povedala bolo uz v maximalnej zlosti - ze ked sa s nim bavim tak mam pocit ako keby som sa rozpravala s blbcom, a to bolo pocas riadnej hadky po vypitej flaske vina 😀 a mm nic podobne ani v zivote nenaznacil. a to sme spolu 10 rokov a uz sme si prezili vselico. ale nikdy sme sa neurazali a nenadavali si! ak je vo vztahu laska a vzajomna ucta tak tam nadavky nemaju co robit. a ak tam ucta a laska nie je tak si treba hladat noveho partnera.