Vytáčajú vás doma rodinní príslušníci?

slunce3
2. jan 2013

Neviem možno som divná, ale niekedy by somnajradšej manžela aj s dcérou poslala aspoň na okružnúcestu po slovensku. Sem tam sa stane že ma takto vytočia, hlavne keď z práce letím do obchodu, odtial domou ovešaná a medzy dverami mi zahlásia a prečo si nekúpila toto, toto, toto...? No asi pre to že mám len 2 ruky a 20 kilový nákup. Potom ešte večeru variť samozrejme že si predtým musím naskôr umyť riad z predchádzajúceho dňa lebo ved sám sa neumyje však. A terz si ešte milosťti moje milované začnú vyberať, ja chem toto, ja hento a urob kávu keď už stojíš v kuchyni.... a najlepšie je na tom to že už vidí ako po ňom niečo hádžem a on sa začne rehotať - hahah čo sa durdíš hahaha V tedy by som mu najradšej ten gauč z obývačky vyhodila cez balkon. Nehovorím že nepomáha ale fakt tak raz za mesiac ma takto krásne musia vytočiť. ...
A Vy ste na tom ako? Či som jediná kto má sem tam pocit, že ženy toho majú viac ako tie naše gaučové polovičky?
Vytáčajú vás doma?

slunce3
autor
2. jan 2013

mňa najviac svokra vytočí ked je u nás lebo ona všetko dovolí nič nezakazuje nechá po sebe aj skákať a keď jej vysvetujem jak krava pol dna nech jej proste niečo aj zakáže a blabla ona ma vôbec nepočúva, serie na mňa a aj so spom čo robí teda ako je to jej pes mene to je fuk ale to jak s malým, deckom to keby ste videli, ten pes je tučný rozmaznanýýý a vychcaný

slunce3
autor
2. jan 2013

@graceful9 presne toto som aj ja malaale svokru som to nejako naučila že proste nieje kedy, bud sa budem hrať s malou alebo upratovať, tak som ju vžd yzobrala na pol dna von a svokra zataial upratala potom ju dostala na 2 mesiace a pochila :D od vtedy mám pokoj od tohto i ked sem tam ju to chytí ale to len na minútku

slunce3
autor
2. jan 2013

okik babizne utekám práve končím v práci, a áno mám asi tú najlepšieu na svete :D i ked plat by moho, byť aj vyšší :D ale zas nebudem chamtivá hahah papa a pelný deň

simca06022011
2. jan 2013

Juuj ja mam rovnake stavy... najradsej by som ich poslala okolo sveta, nie okolo slovenska.. jedno otravnejsie ako druhe, ani pohnut z domu sa pri nich neda.. odidem na hodinu, 5 neprijatych hovorov.. doma atomovy vybuch a koniec sveta🙂 V papani su obaja suprovy.. oteckovi nic nechuti, nic nechce.. ale vzdy je hladny.. mala by jedla sama, ale nenaje sa este sama dobre, takze je za chvilu hladna.. potom nechce nic ine len piskoty, keksiky.. a samozrejme ze nedovolim, tak je krik ako v zoo...🙂 kvoli "cukiku a čoko" vylezie aj na skrinu 🙂
@mariannan heh aj ja som si roboticky kupila, a musela som ho odlozit do skrine teraz, lebo ho nemal kto ocistiti, stale ho vytiaholl drahy zo zastrcky, tak nebol nabity ked bolo treba a tak... a svokra isla vyskocit z koze tiez,... nie len za vysavanie, ale aj za to ze mm raz umyval riad a ja som si ho musela odfotiit (ze toto on doma nikdy nemusel, co som to za zenu...) a odkedy mam umyvacku riadu tak uz som menejcenna osoba :P S uspavanim malej, no ako keby som nas vecer videla 🙂)) nedame tych nasich dokopy??? 🙂))) este mal tu drzost mi povedat ze on sa o malu stara, a ja sa nestaram o nic... :P

graceful9
2. jan 2013

@slunce3 mne keď svokra upratuje tak sa ma chytá mrtvica...riad umyje hubkou bez saponatu, malá sa hrá a ona jej všetky hračky odloží a nechá jej 1 :/ ked ja malá s nou tak nereve ked sa s nou nehra ale ja sa nemozem pohnut od nej ani na wc a nie este riad umyt... ked daco ukladam iba to roztahuje...ale toto nik nepochopi...mala je. na mna strasne naviazana a strasne place ked ma nevidi ze zajdem do inej izby...

slunce3
autor
2. jan 2013

No mne ked svokra upratuje tak nic v byte nenajdem, ale ze mam niekde zasitu nejaku staru upomienku to vynura.