Vzťah po nevere - som sním v ,, šťastnom manželstve"

katkazocele
10. sep 2018

Poplakala som si, keď som si uvedomila koľko manželstiev je takých, kde sa vyskytla už nevera a stále sú spolu ako keby sa nechumelilo a ženám to pravdu povediac už ani nevadí...

Na nikoho nechcem a nebudem útočiť,len chcem vedieť PREČO:

1. keď vás on raz podviedol, tak prečo mu opäť veríte na 100%? že už to neurobí?
2. vážne nevera vás posunula vpred? zlepšilo to vaše manželstvo? je to dobrá skúsenosť?
3. vážne je ,,silná, múdra, milujúca" žena, keď ju odpustí pre dobro detí? naozaj toto je ten typ kompromisu, ktorý treba robiť?
4.nezanechala vo vás nejakú ranu daná nevera? bolesť, krivdu,hnev ?
5. neoplatí pravidlo Keď ľúbim = tak nepodvediem
6. keď sa opäť sním milujete neprebehne vám hlavou, že toto isté robil aj s ňou?nezhnusí sa vám?
7. nemajú byť základnými piliermi vzťahu Vernosť, Láska, Dôvera, Úcta? lebo osobne si myslím, že keď Ma podvedie, tak ma nemiloval, nemôžem mu predsa dôverovať a hlavne ma tým ponížil, takže ani o úcte voči mne nemôže byť reč.

Mamičky ktoré zažili neveru, prosím vyjadrite sa v ktorých bodoch sa mýlim, prípadne v ktorých mám pravdu,Ďakujem vám.

dskjhfdlkdjhl
11. sep 2018

@nadazdi vsetci smeraci by prestupili, v podvodoch su majstri😉

dskjhfdlkdjhl
11. sep 2018

@romiada chybicka se vloudila, no. Ale mozno prave teraz ju strihli a je v ...

romiada
11. sep 2018

@dskjhfdlkdjhl možno si šla znova Poplakať ako včera... (Poplakala som si, keď som si uvedomila koľko manželstiev je takých,)

dskjhfdlkdjhl
11. sep 2018

@romiada no, byt na jej mieste, tak placem neobmedzene od vecera do rana, od rana do vecera🙄

anabella111
11. sep 2018

Plakala aj dnes....pri opisoch cudzich nevier..ako prikladov...a plakala rovno v dvoch diskusiach....celu ma doplietla...😩

romiada
11. sep 2018

@anabella111 neboj ešte budeš dopletená viac, lebo podľa mňa uvažuje nad novým nickom a novým názvom diskusie (s tým istým zámerom) ale ešte brilantnejšie napísanými otázkami

anabella111
11. sep 2018

@romiada ..zapojim sa..ale tentokrat budem na jej strane...budeme si pisat..ako odheslovat cudzi phone ..laptop..etc.....a rozne vychytavky v oblasti kontroly

romiada
11. sep 2018

@anabella111 budeš musieť zmeniť nick, už si medzi "neželanými" 😉

anabella111
11. sep 2018

@romiada ....Mam pravo na zmenu nazoru..mila Romiada...aj som uz plesla mojmu preventivnu facku ..keby sa mu chcelo nieco eroticke zasnivat..bo podozrivo ni nechrape...a tvari sa zaujato....Tebe prajem dobru noc...a tiez spytovanie svedomia..ze by si sa uz rano zobudila..ako hrda zena..paa☺

romiada
11. sep 2018

@anabella111 ja už som sa zmierila že som Handra , ktorú treba len vyprášiť ako starý Matrac, lebo Katka povedala 😉

anabella111
11. sep 2018

@romiada ...zajtra olutujes v niekolkych prispevkoch...bude dobre..neboj..