Zaľúbili ste sa a opustili manžela?

kikaski
3. jan 2017

Ahojte, chcela som sa s niekym poradiť, kto toto zažil...V okolí sa neviem o tom s nikým porozprávať, nik nič netuší, len manžel. V jednoduchosti, spoznala som iného muža, láska vôbec nebola v pláne ale je obojstranná...teda, poznáme sa len 2 mesiace, čiže znie to ako sci-fi, preto som opatrná, žiadne rozhodnutia nerobím, ale cítime obaja že je to vážne...a teraz čo...mám skvelého manžela, možno sme sa mierne odcudzili, alebo neprejavovali lásku, ale stará sa o nás vzorne, je to rodinný typ, máme s dcérkou všetko čo potrebujeme...ale ako z tohto von? nedokážem s tým nič urobiť...len čakám, a verím, že ma to prejde...prosím píšte tie, čo ste niečo podobné zažili, alebo stretli sa s tým...lebo toto tažko pochopí niekto kto to neprežil 🙂

anickaa123
3. jan 2017

@kikaski ja byt tebou vykaslem sa na milenca a užívam si manželovu snahu on vás miluje určite aj teba aj vašu dcérku 🙂 🙂 a s milencom sa môžete rozísť po mesiaci on ti nezaručí že si ta vezme

babulka82
3. jan 2017

@kikaski neviem akeho maš manžela ale 100 000x by som si to rozmyslela.Lebo prvotna zalubenost pominie a co potom? Kolko mate rokov?Ty a milenec?

n0mi
3. jan 2017

Je mi luto toho Vasho dietata, ze Ty kedze nevies co so sebou a riesis milenca tak postupne dietatu beries otca. Ale hlavne,ze si spokojna a zamilovana Ty 🙂 vela stastia v tejto situacii

stardust
3. jan 2017

dva mesiace znamosti su nic...o dva tyzdne moze byt citovemu vzplanutiu koniec.

lubkavargova1
3. jan 2017

Jednoduche ako facka: dat si na papier co ziskam ked sa rozvediem a o co pridem.
ziskam:
stratim:
Si to vynasob, spocitj, vydel a hotovo. Ked to utiahnes s novym milencom, mas moznost k nemu ist byvat, bude sa starat o cudzie dieta..td.
Manzel ti bude platit max vyzivne na dieta, z bytu nic alebo polovicka majetku. Pokial si este v pluse, tak potom smer sud a rozvodove papiere.
Pokial ty mas pravo a narok na zaiatok, tak aj tvoj manzel ma narok a pravo na novy zaciatok na novu zenu co ho tiez bude lubit... 🙂

maciatkolulu
3. jan 2017

@kikaski pocuvaj, toto nemyslis vazne, poznate sa dva mesiace??? A tvoj muz o tom vie???? Tak to je fakt super, pises, ze nemate ziadne problemy, ze sa o vas vzorne stara, ze vam nic nechyba.... toto su veci, ktorym nerozumiem, vies ty, co to je byt sama s dietatom? Nie? Tak bacha, aby si to nezazila, len tolko k tomu. Kazdy jeden vztah zovsednie, aj ten s milencom, zapamataj si to

emilia25
3. jan 2017

Nehnevajte sa ale toto nepochopim.ked je muz skvely stara sa o rodinu zena ma vsetko tak fakt nevie co od dobroty.preco teda nepovie muzovy pocuj uz k tebe nic necitim rozvedieme sa po dobrom a hotovo a neriesim dalsieho chlapa.na dvoch kolikoch sa sediet neda.a tiez nechapem toho chlapa teda oboch ked obaja to vedia.co je toto za doba preco sa beriete a zakladate rodiny.dnes uz je pomaly vyse ludi rozvedenych ako slobodnych.a pomaly uz clovek ani stastne manzelstva nevidi.

germaniawerks
3. jan 2017

najprv sa vyspi s tým druhým chlapom inak sa nepohneš z miesta

kvetulienka253
3. jan 2017

Toľko odsúdenia... Ja neviem, chlapi bežne nemyslia na manželku a že deťom berú rodinu.
Porozmýšľaj, čo stratis a získaš, to bola dobrá rada. Tak ako ti nik nezaručí šťastné manželstvo, tak ani nevieš, či by vám to s milencom v budúcnosti nevyšlo.

marina24
3. jan 2017

dva mesiace sa poznáš s potenciálnym milencom a už vieš, že to je láska ako trám ? máš 15 rokov, či koľko?
a máš dobrého chlapa pri sebe, ale si strašne obojstranne zaľúbená do týpka, čo ho poznáš dva mesiace, to je čo za logika,panebože. ja toto nikdy nepochopím. Zaľúbenosť ?len sa ti páči, a priťahuje ťa, poznám to, síce nie som vydatá,ale poznám to. No je to len povrchné,ostan s mužom, a ani s ním nespi.nenič si manželstvo, keď sa manžel snaží a ľúbi vás.
@germaniawerks to čo jej radíš za veci? že sa vyspať s cudzím chlapom, ktorého sotva pozná ?je vydatá a ma dieťa, ak si správne nečítal.

cuculiatko88
3. jan 2017

Ukonci kontakt s tym druhym a venuj sa len manzelovi...

tt247
3. jan 2017

Už si s tým "milencom" aj spala alebo ťa zatiaľ ešte len priťahuje? Možno, ak by si dal dole trenky, tak by si ostala v šoku akého má malého :D Nie, ale teraz vážne. Ak máš dobrého muža a si pri ňom spokojná, kukni sa na svoje šťastné dieťa, daj si "facku" a ukľudni hormón. No a ak to nedokážeš, nenaťahuj svojho muža, rozveď sa a dopraj aj jemu inú ženu a pokojný život, ktorý pri manželke s (potencionálnym) milencom zjavne nemá.

miluna777
3. jan 2017

Ja som niečo podobné zažila. A ver mi, to, čo cítiš k tomu druhému, nie je láska. Aktuálne sa z neho "šmýkaš zo stoličky", za čo môžu len hormóny. Sčítať, odčítať, spisovať si, nepomôže. Druhého chlapa nechaj teraz stranou, nech už ťa to láka ako chce, a pozri sa na vzťah s manželom. Ľúbiš ho ešte? Nedalo by sa to napraviť, vylepšiť? Keďže si v manželstve spokojná aj s dieťaťom, muž sa o vás stará... možno by bola veľká hlúposť odchádzať. Pozri sa na svoje manželstvo triezvo a bez toho druhého chlapa. Ak ho hodnotíš dobre, neber dcérke ocina a nerob životnú chybu. Zaľúbiť sa môžeš zas. A kľudne aj do vlastného manžela 🙂

kikaski
autor
3. jan 2017

@anickaa123
@miluna777
@tt247
@cuculiatko88
@marina24
@kvetulienka253
@kvetulienka253
@marina24
@germaniawerks
@kvetulienka253
@lubkavargova1
@stardust
@anickaa123
@babulka82
@n0mi
@stardust
Ďakujem za rady...nuž...veci sa majú tak...nespali sme spolu...sama tomu moc neverím, že je to láska,nikdy by som nepovedala, že toto sa mi môže stať...uvedomujem si všetko...následky...ale je to zamilovaný muž, ktorý sa chce o nás postarať, musím povedať, že finančne nadpriemerne zabezpečný, dobrý človek...ja mám 31 on 33 rokov...no neviem, asi až čas ukáže, čo ďalej, samozrejme snažim sa v prvom rade o rodinu...aj keď dobre to somnou máva...a v partnerskom vzťahu niečo chýbalo, ked sa toto stalo...nikdy nieje len jeden na vine, ale to nebudem rozoberať...vždy sú problémy, ide o to ako to zvládneme...Ďakujem.

miluna777
3. jan 2017

Aby som to doplnila, ja som ostala s manželom. A doteraz mám potrebu chodiť pred ním v úklone, lebo toto obdobie so mnou prežil a mal ma rád, staral sa o mňa, aj keď som sa správala ako tupaňa. Dodnes ma hanba plieska o stenu už len za to, že som vôbec niečo také vymýšľala. Napokon som sa bezhlavo zaľúbila práve do manžela, ktorý sa zachoval ako pravý chlap (narozdiel od milenca, ktorý pri poslednom zbohom dupal a kopal nožičkami ako dieťa...). Ak máš doma tiež taký poklad, neopúšťaj ho. Takí sú vzácni.

suve99
3. jan 2017

@kikaski , nech si vraví, kto čo chce...Ty cítiš..ale opustiť manžela kvôli druhému, musí mať tzv. nielen hlavu, pätu ale i telo a najmä rozum.....
Ako to, že to mm už vie? Sama musíš vedieť, čo chceš, koho.....ja by som v takomto stave, aký si opísala, manžela neopustila......ale sme všetci iní...držím päste, nech to dopadne, čo najlepšie...

kamilka1986
3. jan 2017

Aj v mojom manželstve sú občas mraky ale nikdy ma ani len nenapadlo riešiť niečo"iné"....Veď na to sme manželia, sľubovali sme si lásku"v dobrom aj v zlom"... Vzťah sa má budovať celý život

tuusfatum
3. jan 2017

Ano je to mozne milovat oboch aj ked kazdeho trochu inac.
V kazdom vztahu ti chyba 10%. Pricom tvoj manzel moze mat 90% ale ty strasne tuzis po tych zvysnych 10% ktorymi disponuje muz do kt si zalubena.

Zamilovanost prejde do 6 mesiacov. A ani nevie co za charakter je.
Ja by som zvolila stabilitu rodiny aby dieta neprislo o uplnu rodinu. Je to vzacne. A nakopnut celkom fungujyci vztah je mozne.

Odporucam knihu 5 jazkov lasky 🙂

babulka82
3. jan 2017

Asi ma zabijete niektore ale myslim ze vztah v ktrom niekto podvadza nikfy nieje v poriadku naozaj nikdy.Pokial je manželstvo fungujuce a naplnene tak jeden s manželov si nikdy nepripusti niekoho ineho do vztahu lebo si važi to co ma.A tie reci ved sa o vas stara .Myslite si ze to staci??? Ja si myslim ze to je povinost oboch starat sa o deti,manzelku(manżela domacnost nepride mi to ako nadštandart.A najviac ma dorazi ked niekto napise ved ta nebije,nepodvadza,zaraba atd.To kde sme preboha??? O tomto su vztahy staci sa nebiť,zarobiť a nepodvadzat?

janinah
3. jan 2017

Dnes už druhý príspevok čítam- žena má všetko /čo by iné dali za dobrého manžela,dieťa,bývanie/ a predsa sa nevie zmestiť do kože .Vieš čo,želám ti presne to,čo si zaslúžiš.Každý sám je kováčom svojho šťastia a ty si neuvedomuješ,čo všetko môžeš stratiť.Aj ja som bola mladá,celkom k svetu,ale akonáhle som sa vydala,tak mi ani nenapadlo reagovať na ponuky iného muža,a teda že ich bolo celkom dosť.....

miluna777
3. jan 2017

@babulka82 Veď nikto nehovorí, že ten vzťah je v poriadku, ak má zajačie úmysly. Asi tam sú problémy a asi aj poriadné, ak sa rozhoduje, že odíde. No problém nevyriešim tak, že zoberiem hneď nohy na plecia, zvlásť ak je to inak dobrý vzťah. Môj názor zasa je, že rozvádzať/rozchádzať by sa malo len kvôli problému a nie kvôli niekomu inému. Odstrániť toho druhého, poriešiť problém, ak nepôjde, tak odísť. Keď je partner odlúdený z iného vzťahu, nikdy to nie je dobrý začiatok...

babulka82
3. jan 2017

@miluna777 ano toto je pravda lenže niektore ženy to povedia tak že nevie co od dobroty .Urcite tam nieco v poriadku nieje neverim tomu.

sardinka336
3. jan 2017

@kikaski ked je koze dobre, ide sa šmykat na lad...ty by si potrebovala aspon na pol roka dobreho chuja, čo sa nestara o dieta, pride domov sadne za komp a zena na všetko sama...Nevaziš si čo máš doma, dovod ze ,,trochu sme sa odcudzili,, nie je dovod na neveru, zvlášť ak sa muž vzorne stara.
Milenca omrzíš a budeš lutovat ze si si bud riadne naštrbila vztah s mužom ktorý sa stara o rodinu alebo sa ten tvoj nasere a kopne ta do mrne...
Samé ta to neprejde, treba prerušot kontakt s potenciálnym nabijákom...

janette321
3. jan 2017

inak v takýchto prípadoch si otec môže zažiadať aj o deti a súd mu môže vyhovieť - takže ešte môžete byť vy tá čo bude s holou riťou a bez detí a platiť alimenty ...

sardinka336
3. jan 2017

@babulka82 vieš čo nemusi tam byt nutne problém. Niektore zeny sa proste nudia...stereotyp, klasika...muz dobrý, ziadny problém...a predsa pride niekto iny a začne jej harašiť.
Ktoré sme nezažili taky flirt, ze keby sme tomu dali šancu tak z toho niečo vznikne?...ale rýchlo sme si spočítali dva a dva...dobrý muž doma čo sa stara vzorne o rodinu versus neistota s niekým novým? U mna cúvačka...nestoji to za to.

miluna777
3. jan 2017

@babulka82 Veď hej, isto to nie je tak, že len "nevie čo od dobroty". Proste klasika, nuda, stereotyp, nejaké tie problémy, do toho príde pohľadný chlap, hneď je problém na svete lebo chémia pracuje a mozog už nedovolí pustiť čo i len jednu myšlienku v prospech manžela. Je to zapeklité, isto by som ju neodsudzovala, lebo je to naozaj ťažká situácia.

alexlexy
3. jan 2017

Ja som to zazila.
Zalubila som sa a opustila manzela.
Ale nemali sme este deti.
Po roku manzelstva som sa zalubila do ineho. Laska z mojej strany ako nikdy v zivote. Odisla by som od manzela aj keby ma zamkol a mala by som ujst klucovou dierkou. Jednoducho som musela.
Bohuzial to bola nekonecna laska iba z mojej strany. Nikdy som mu nebola dost dobra. Viac som sa trapila ako bola stastna.
Po 2 rokoch spoluzitia som opustila aj frajera, napriek tomu, ze som ho lubila stale, videla som ze to ziadnej stastnej buducnosti nesmeruje. V urcitom bode uz hrdost nedovoli ostat.
A vies co? Do pol roka sa ozenil s byvalou laskou.
Ja som si nasla noveho partnera a aj ked som s nim mala uz 3 deti, stale sa mi este snivalo o tom, pre ktoreho som opustila manzela.
10 rokov po rozchode som ho stale milovala, ale nekontaktovala som ho.
Dalsia laska uz do mojho zivota nevstupila a stastna som uz nikdy nebola.
Mam deti s clovekom, ktoreho nemilujem a ktory je velmi problematicky.
Zvykla som si len niekedy premyslam, aky by bol moj zivot ak by som od manzela neutiekla.

sardinka336
3. jan 2017

@miluna777 klasika nuda a stereotyp je presne to - nevie čo od dobroty ...lebo to nie je ziadny problém, problém je ked sa muz nestara, neprispieva na domacnost, nezaujima sa o zenu, deti, pripadne je ,,nemakačenko,, furt nezamestnany, alkoholik, gembler, robič dlžôb, mamičkár, kurevnik a egoista...to je problém.Ale chlap čo sa stara a je rodinny typ len zrazu jej nedava pusu každe rano nie je problém.

miluna777
3. jan 2017

@sardinka336 ále, nebola by som taká prísna. Nikto do toho vzťahu nevidíme a naozaj nestačí len to, že ju nebije, nechlasce a je jej verný. Ktovie, čo sposobilo, že myslí na iného, proste by som nesúdila. Ale ani by som na jej mieste neodchádzala kvůli inému chlapovi, to je chyba aj keby to bola láska ako z Rosamundy Pilcherovej.

emilia25
3. jan 2017

Dvaja maju uzasny nadherny vztah miluju sa neskutocne ako moze vzniknut kriza co to znamena toto slovo v manzelstve vo vztahu ved ked niekoho milujem zboznujem neexistuje aby prisiel dalsi hoci aj platonicky a aj po rokoch to musi byt proste laska kde staci sa pozriet jeden na druheho a iskry to presne ako v prvy den.tym ze pridu deti ktore su z lasky su rodicia obaja maju robit veci spolu.snazit sa vzdy si najst chvilu len pre seba ci uz vecera kino vklude bez rusenia sa porozpravat vychutnat si jeden druheho.ja to nechapem a nikdy nepochopim.