Ženy, ktoré sa votreli niekomu do vzťahu a zničili rodinu

klawdy
26. aug 2015

Dobry den chcem sa informovat alebo opytat su tu niake zeny ktore sa "votreli" do vztahu kde bolo dieta proste ze ju znicili tu rodinu a ostaly s tym muzom. Chcem vediet ci su s tym muzom alebo to bolo zbytocne a aj tak niesu spolu ? Vďaka

diana20
27. aug 2015

@klawdy aj mňa nechal keď som bola tehotná.. Neviem prečo, možno že si našiel inú.. Ale určite jej to za vinu nedávam, to on je debil, to on si kľudne našiel inú kým ja som tehotná, je to kvôli tomu, že on sa tak rozhodol.. To on "rozbil rodinu".. Ale asi v našom vzťahu nebol šťastný, keď hľadal nový vzťah... Chyba je vždy na oboch stranách.. Určite je niekto kto teba aj s malučkým bábom bude mať radšej než vás mal.on, myslím si, že každú taký niekde čaká.. Držím palce.. 😉

almea
27. aug 2015

@maciatkolulu Sme spolu, neveru nepriznal, aj ked indicie boli prisilne, aby nebola. Maly nas lubi oboch a neviem si to predstavit, ze by bol bez otca.. Problem je, ze aj ked viem, ze ma ma moj muz rad, stara sa o nas-sme spolu az pricasto, tak sa to neda porovnat s chemiou, ktora vznika pri flirte. Je neprijemne vidiet, ako ho maju zeny rady, lebo je galantny a vzdy poradi. Lenze niektore to pochopia tak, ze ho zacnu volat von aj poza moj chrbat, co mi povie, a nejde. Naposledy to spravila nasa spolocna znama. Mne nic nepovedala a zavolala niekam len jeho. Pritom vidi, ze sa pdo mna ani nepohne, a aj tak skusa.

malabiba
29. aug 2015

@klawdy vzťah je 50 na 50, keď nefunguje, obvykle to k ničomu nevedie....dnes, nemáme také zvyky ako kedysi, keď sa brali manželia na celý život a rozchod bo neprípustný...rozviedli sme sa keď si ex našiel inú, je to už vyše 10 rokov a sú stále spolu...náš vzťah bol už tak rozvrátený, že nepomohlo ani to, že deti boli malé...ja mám druhého manžela, žijeme spokojne a s exom vychádzam v norme....

pauliesivackova
29. aug 2015

Ja musím súhlasiť. Môjmu partnerovi plne verím a neverím tomu, že ak by ho aj tá najväčšia kočka obletovala, podviedol by ma. Ak to chlap spraví je to buď po a) slaboch čo proste nevie povedať na sex nie alebo po b) nie je šťastný tam kde je. A tak by vzťah skončil skôr či neskôr aj keby milenka bola aj keby nebola.

cukroska
18. okt 2019

@maminuska veľkú pravdu píšeš