Žiarlim na priateľovu prácu

natlii5
20. apr 2022

Ziarlim na priateľovú prácu, priateľ je v práci skoro cely deň a pracuje medzi mužsko-ženským kolektívom no väčšinou sú tam ženy, majú veľa času pracujú v sklade, môžu fajčiť kedy chcú keď si dokončia prácu, proste sú tam spolu cely deň a strašne mi to vadí ziarlim a neviem čo s tým robiť ako si pomôcť 😏 bojím sa že si tam nájde inú .. 🙄neviem sa zbaviť toho pocitu až má to prenasleduje.. neviem čo robiť … priateľovi sa správam normálne neukazujem mu že ziarlim no vnútorne má to požiera ..

liljana
20. apr 2022

Co keby si si trocha verila? Ak ta niekto ma podviest, tak sa to raz urcite dozvies. Zbavis sa aspon debila a uvolnis miesto v zivote niekomu lepsiemu. Ale zozierat sa a zneprijemnovat zivot aj tomu druhemu kvoli vlastnej paranoji? Aby si nedosiahla opak a praveze ho neodohnala kvoli neznesitelnej ziarlivosti ty sama, ze sa premenis na partnera, s ktorym sa neda zit a vydrzat

sissy27
20. apr 2022

@natlii5 no najlepšie by bolo, aby si si našla prácu aj ty. Ale tuším si tehotná ak si dobre pamätám z podobnej nedávnej diskusie, takže sa zamestnaj v rámci svojich možností nejakými zmysluplnými aktivitami - napríklad rozmýšľaj, čo budeš robiť po RD, či si nemáš ako rozšíriť vzdelanie, môžeš sa dať na nejaké cvičenie pre tehotné, pozbierať recepty na prvé príkrmy, vymaľovať, upratať... určite sa nájde dosť toho, čím si ako tehotná môžeš vyplniť čas miesto zožierania sa nad tým, že priateľ je v kolektíve a fajčí...

modraslamka
20. apr 2022

uz raz si tuto diskusiu zalozila, co cakas🙈

zdenkastanka
20. apr 2022

Zase ty?lomcuju s tebou tehu hormony...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melanta
20. apr 2022

Moja zlatá, ďalšia diskusia ti nepomôže. Venuj sa niečomu, nájdi si nejaké koníčky, uč sa, vzdelávaj sa. Nudíš sa a nemáš žiadnu sebadôveru. Tak pracuj na týchto 2 veciach.

https://www.modrykonik.sk/forum/za-dverami-nasich-spalni/mam-opravnenu-ziarlivost/

denden77
20. apr 2022

na urade prace si moze tiez najst inu.. dokonca aj v potravinach, ked pojde po pecivo a vajicka 🤷‍♀️😁

banderaska29
20. apr 2022

no moj chlap - barman - manažerka žena, kolegyne ženy. robí aj 16 hodín s nimi. neviem teda - to je akože hneď automatické že ma má podviesť ? no ani by mi to nenapadlo lebo ako on hovorí, doma má poriadnu šupu (akože mna, chápeš ) 🙂 a ja mu verím. presne ako povedala @denden77 - keď chce zasunúť, zasunie za 5 minút niekde kde sa jemu bude chcieť a ani si to nevšímneš. 😀