Mám oprávnenú žiarlivosť?

natlii5
13. apr 2022

Priateľ začal chodiť do prace robí v sklade je tam len prvé dni,cely čas tvrdi že ako je tam super že si spravia objednávky môžu ist fajčiť či si spraviť pauzu každú hodinu, popri práci môžu počúvať ,mat mobil či jesť nemajú tam niekoho kto na nich dohliada sú tam len zamestanci ako on, prvý deň mi tvrdil že tam pracujú chlapi a staré ženy teraz už zrazu pracuje s mladými ľudmi a skôr by som povedala len so ženami,prvý deň mi povedal že dnes ostanú dlhsie ale že normálne bude pracovať od 10.00 do 18/19.. Od kedy tam začal pracovať každý deň je od 10.00 do 22.00 .. A keď niečo rozpráva o práci hovorí len čo povedala nejaká jeho kolegyňa .. Bude tam pracovať cely týždeň inú zmenu nemajú len poobednu.. tráviť tam bude viac času než doma a ja som tehotná doma a pracujem len pár hodín denne aj to nie v mužskom kolektíve čiže na mna nemá ako žiarliť..Neviem ako sa mám správať vadí mi že tam išiel a pracuje medzi ženami.. A ako tvrdil že stále majú pauzy a môžu byť na mobile tak mne nepise napise mi raz za dve až štyri hodiny jednu správu.. a chodi fajčiť kedy chce zrejme s nimi😏 neviem sa zbaviť toho pocitu že tam si s nejakou sadol a náš vzťah postupne zmizne keďže je tam každý deň a ja ostanem sama s dieťaťom .. neviem čo mám robiť

natlii5
autor
13. apr 2022

@natlii5 a myslím si že našiel by si čas mi odpísať keď chodia fajčiť skoro každú hodinu no on radšej sa ani nepozrie na mobil

petamich
13. apr 2022

nemam problem vyrobim si 🤷‍♀️ ak mu vypisujes kazdu chvilu a extremne ziarlis, tak mas pravdu, ze mozes zostat sama s dietatom, ziadny chlap nechce mat doma ziarlivu stihacku a nechapem tvojmu opisu, ze on nema ako na teba ziarlit, ziarlivostou sa meria laska ci ako?

mondolina
13. apr 2022

tiež málokedy odpisujem keď som v práci
a robím v čisto mužskom kolektíve, áno sú tam aj mladí muži.
a môj vzťah je v poriadku.
nedávaj si do hlavy scenáre, ktoré sú obrazom tvojich obáv.
buď rada, že má prácu. dopredu si v strese, že ťa podvedie.🤦‍♀️

janulka1802
13. apr 2022

Preháňaš.

macikovaiveta
13. apr 2022

Nebojte sa ak má takú pracovnú náplň,tak taká pracovná pozícia dlho nevydrží.Nik ich nebude platiť za fajčenie .

petamich
13. apr 2022

@macikovaiveta za fajcenie ich platia iba v autorkinej "hlave", ktora si mysli, ze tam nic nerobia len vykecavaju na cigaretke s mladymi kolegynami, to ale nevyhnutne nemusi byt odrazom reality

petronellla87
13. apr 2022

@natlii5 poznam z opacnej strany...cely zivot robim s chlapmi a v byv.robote zena mojho kolegu nepustila na firemnu chatu s tym ze ona by ho aj pustila keby tam nejdem ja🙄nevyrabaj si problemy zena...v robote sa robi...teda aspon u nas🤣

macikovaiveta
13. apr 2022

@petamich to máte pravdu, nevidí nevie

saraxyz
13. apr 2022

@natlii5 nemáš dôvod žiarliť 😉 možno preto je dlhšie, lebo musí robotu dokončiť, keďže to možno počas dňa "flakaju"

miadi
13. apr 2022

Prehanas. Asi si z teho hormonov precitlivena paranoidna. Ziarlivost nie je atraktivna emocia. Zbavi sa jej a trochu viac ver vasmu vztahu. A popracuj na svojom sebavedomi.

natlii5
autor
13. apr 2022

Neviem nepáčia sa mi nejaké jeho odpovede napríklad bolo mi zle a zvracala som a vravel mi že ak mi bude veľmi že mu mám zavolať a že on sa opýta či ho pustia že povie že má niečo boli,to nemôže povedať že som tehotná a že mi je zle?💁🏾‍♀️A nechcela som hneď hovoriť či sa hanbi alebo tají niečo aby som to ešte nezhoršila sama ..

papulienka48
13. apr 2022

Zbytočne sa tým trápiš a hľadáš problém kde nie je, myslím, že týmto ho môžeš len podšťuchnúť aby problém vznikol a to si treba uvedomiť. Veď je v práci tak ho nechaj. A zase druhá vec, aj keby chcel s niekým byť, keby ťa chcel podviesť, tak pamätaj jedno, ty tomu nezabrániš. Musíš mu veriť. Iná možnosť nie je.

petamich
13. apr 2022

@natlii5 prepac ale prehanas a si prehnane precitlivela, tehotenstvo nie je choroba, zvracia takmer kazda zena a niektore aj cele tehotenstvo 🤷‍♀️ aktualne si len vymyslas somariny, aby si zistila ako bude reagovat a ci priskoci, ked pisknes

mne bolo zle a prevracala som pol tehotenstva, to by manzel moc casu v praci nestravil a ano ma tam aj pekne kolegyne (viem to, lebo aj ja som jeho kolegyna) a aj relativne casto idu po praci na pivo a aj mi cely den neodpise, lebo pracuje a aktualne som na rodicovskej, nastastie nemam cas pri malom dietati vymyslat si kraviny

h2
13. apr 2022

Ooooch, preháňaš a riadne! Že napíše ti len raz za 2-4 hodiny! 😃 My si s mužom vôbec nepíšeme, keď sme v práci. Iba ak by bolo niečo súrne. Čo si máme akože písať? "Myslím na teba, chýbaš mi..."? A že pracuje so ženami? Väčšina ľudí pracuje v zmiešanom kolektíve. Toto nie je dôvod na žiarlivosť.
Jediné, čo mi je divné, je to, že je v práci do 22:00, keď má robiť do 18-19:00.

miadi
13. apr 2022

@natlii5 Jasne to by ho tak pustili z roboty ze mà teho priatelku doma ktorej je zle a vracia. Nebud smiesna. Tebe vadi ze on robi a ty si sama doma. Ak nie si na rizikovom mozes robit aj do TP. Ked sa sama doma nudis.

h2
13. apr 2022

@natlii5 Tak keby mi bolo zle a zvracala by som, to posledné, čo by som chcela, je, aby bol pri mne vtedy môj muž.

0silvia0
13. apr 2022

@natlii5 aka je tvoja predstava starostlivosti o vracajucu zenu?

petronellla87
13. apr 2022

@0silvia0 drzat jej vlasy treba😆

ma77
13. apr 2022

Preboha ty si riadne rozmaznana to zakaždym ked vracaš ma prist k tebe domov utekat z roboty ? to čo si o nom pomyslia kolegovia že čo ma doma neschopnu žensku však sa vyvracaj chod si lahnut a jeho nechaj pracovat a zbytočne žiarliš ked sa ti narodi dieta nebudeš mat čas žiarlit😅

slovakboy
13. apr 2022

@natlii5 máš len domnienky. Keď tam robí krátko tak to nemôže hneď nejakú mať. Ony tam nečakajú na chlapa. Neboj sa buď na seba hrdá a buď sebavedomá a vnutorne nezávislá na ňom. Nemysli na niečo čo je len výplodom tvojich myslienok. Myšlienky vedia sa rozrásť do veľkých konárov a už ani nebudeš vedieť odkiaľ pochádzajú. Tvije domnienky nemajú reálne podloženie. Iba že je tam veľa žien a že ti nepíše často. To sa nikomu nechce tak často písať. Mal si ta zobrať. Tie dnešné voľne zväzky ja s tým nemám porozumenie a mám svoje dôvody.

3nana13
13. apr 2022

Mne osobne by nevyhovela pracovná doba muža od 10-22.00 kedy by sme trávili čas? Ja som robievala od 9-17.00 a spoločného času bolo pomenej. A unňho nebol problém odpísať mi aj viac krát do hodiny. No odpísať. Radi si stále píšeme. Samozrejme záleží, čo vo firme akceptujú.

danyelia
13. apr 2022

Ahoj, prepáč, ale dosť preháňaš...mne stačilo už len to, že by Ti mal odpisovať každú hodinu 😳 Mal by Ti hlásiť, čo práve robí a s kým? Že ,,ahoj láska, práve som sa vrátil z WC-ka a teraz fajčím,, alebo že mu chýbaš a myslí na Teba? Každú hodinu? No toto je teda dosť otravné... Týmto zbytočným žiarlením a prístupom ho od seba akurát tak odoženieš 🙄

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi_lali
13. apr 2022

Bože vy ste tu poniektore strašne hnusne 🙈Kriste je tehotná a miluje svojho manžela ktorý stále len pracuje čo ani mne nepríde normálne 🙈 vy ste tu asi niektoré normálne generálky veď choďte robiť vojačky a nepíšte si na ženskom konikovi všetko zvládnete nič vám nevadí všetko je v poriadku. A pritom ťažko ste najväčšie hysterky 😀 veď dá sa to pekne napísať že nemusí sa báť že aj vy ste robili s chlapmi alebo neviem a nie že je rozmaznana a neviem ako si zvyšujte ego doma nie tu. Úplne hnusne ste poniektore veľmi arogantne a len cez správy nechcem vás vidieť naživo to by lietali facky hore dolu 😊

melanta
13. apr 2022

Hodím si mašľu, keby chcel muž odo mňa to, čo ty čakáš od svojho.

modraslamka
13. apr 2022

nic nerobi a ty uz mas v hlave vsetky scenare🤦
Najdi si nieco, co ta bude bavit s cim si zamestnas hlavu a nebudes premyslat cely den doma.
Ja som doma tiez sama tehotna.
Priatel robi 12tky ale kazde dva dni, ale to ze ja som robila tam kde on takze poznam i kolegyne i kolegov, tak nemam dovod ziarlit.
A navyse mu verim.
Niekedy mi napise 3x za den, lebo ma kopec roboty a vobec to neriesim. Lebo viem ze pride domov a bude sa mi venovat.

nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
joesvk
13. apr 2022

Si asi prirodzene žiarlivá. A myslím, že hormóny v tehotenstve to zhoršujú. No nič. Snáď to prejde, keď porodíš a budeš mať ten euforický super pocit naplnenia poslania ženy. A budeš tým pádom mať aj väčšie sebavedomie a tiež si možno uvedomíš, že ak by ťa niekedy tvoj muž nechal, tak to bude pre teba len ďalšia životná skúsenosť....
P. S. Teš sa z toho, že čakáš ďalšiu lásku svojho života./tetaz myslím na bábo /

sweetlife001
13. apr 2022

Nevieš čo máš robiť ? Hlavne rychlo prestaň robiť to čo robíš teraz. Ty by si povedala že skôr len s mladými ženami robi, fajčiť chodí zrejme s nimi..vôbec to tak byť nemusí, ty čo máš v hlave že celý deň tam vypaluje zobák s nejakými modelkami? Toto nie je normálne.
A s tým vracaním..ako nehnevaj sa, toto je úplne od veci, veď novú robotu si našiel, a bude odbiehat lebo žena doma vracia alebo ju dačo boli. Fakt ?
Tiež si myslim, že prehanas, lenže pokiaľ sa nebudes správať normálne tak si tam časom možno aj s nejakou sadne a scenáre z tvojej hlavy sa naplnia, pretože žiadny chlap nechce umrncanu, žiarlivu ženu, ktorej všetko vadí 🤷
Ale možno ťa tak ešte nevidí takže sa čím skôr zamysli sa nad tým všetkým, čo ti tu už bolo napísané.

javorinska
14. apr 2022

Nemyslim si ze je take vazne ako pises, jednoducho pracuje v takom kolektive tak je logicke ze spomina kolegyne, ked medzi nimi pracuje.