Život s narcistom

30. jan 2024

Ahojte je tu nejaká žena ktorá žila v spoločnej domácnosti s narcistom? Mám pocit, že som sa v takom vzťahu ocitla. Milujem ho ale už nevládzem.

babulkomale
30. jan 2024

V poslednej dobe sa zda, ze kazda s nim zije alebo zila. Neviete ako sa ta porucha volala kedysi?
Lebo davnejsie sme o narcistoch ani nechyrovali.

reanda
30. jan 2024

@babulkomale kedysi to bol proste kokot

petruldo
30. jan 2024

@reanda Sebestredný ko...t

dharmasanata
30. jan 2024

@reanda 😂😂

cookie29
30. jan 2024

Narcis. Narcisticka porucha. To ze sa kedysi o tom nehovorilo, neznamena, ze to neexistovalo. Kedysi sa nehovorilo ani o LGBT+, ci autizme, hendikepovanych ludoch, poruche pozornosti ci bipolarite... to neznamena ze to neexistovalo....

cicuca
30. jan 2024

@reanda 😂😂poznám chlapovi, pri ktorych to nie je urážka, ale diagnóza

bluka2
30. jan 2024

Však s tým sprav rýchly proces, keď ti ten vzťah viac berie ako dáva

autor
30. jan 2024

@bluka2 nieje to jednoduché odísť keď ho milujem a vlastne aj preto, že nemám kam ..mám 3deti. Nemám ani prácu pretože som tam musela skončiť z dôvodu že som tam vraj "robila blbosti" Už sa mi podarilo odísť niekoľko krát ale vždy ma vyhľadal. Svoje možnosti odchodu som vyčerpala.

rikarika
30. jan 2024

V piatok vecer davali na stv2 Trochu inak s adelou - myslim, ze tak sa vola ta relacia a jeden host rozpraval o narcistoch. Pozri si z archivu.

bluka2
30. jan 2024

Nehovorím, že je to jednoduché.
Prácu si nemôžeš najst novú?
Pre mňa by milujem ho/nemilujem nebol až tak faktor, ak ta vyčerpáva, aký je život v takej rodine pre 3 deti? To vieš len ty sama…

luccija
30. jan 2024

@babulkomale minule som počúvala psychiatra v nejakej relácii, že ich pribúda🙂a voľakedy asi takí chlapi nemali správne pomenovanie

reanda
30. jan 2024

vyhladaj sama terapiu.. ak si stale presvedcena, ze ho milujes, nebudes mat silu zvladnut rozchod

evrabady
30. jan 2024

Najdi si Roberta Tomšíka, alebo v archíve najdi relaciu rtvs2 Trochu inak s Adelou, davali to v sobotu, bol druhym hostom
https://fb.watch/pUXcr7goBC/

evrabady
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
30. jan 2024

@babulkomale ale chyrovali, bolo ich vela aj v minulosti, len boli v jednom vreci medzi ostatnymi debilmi.

mamamoni
30. jan 2024

Vyhľadaj si na youtube ,,Poznejte svého psychopata" alebo ,,evoluce vztahu" a pozorne počúvaj.Naučia ťa ako postupovať,komunikovať,brániť sa...dozvieš sa ako prebieha vzťah s narcistom,a poradia ti aj to ako sa odpútať a odísť....Tomšík bol tiež super,bolo to vtipné,nadnesené,ale dostal veľmi málo priestoru na to,aby túto tému viac rozobral....

sasa1310
30. jan 2024

nie je skôr manipulátor a majetnícky? Narcis je zamilovaný sám do seba

soldi
30. jan 2024

Ak chces poradit, oslov obcianske zdruzenie nikdy viac, robert tomsik s nimi spolupracuje a venuju sa presne narcistickym porucham a ako od takeho cloveka odist

autor
30. jan 2024

@sasa1310 nie narcis ale narcista

deniska2706
30. jan 2024

Mám bohaté skúsenosti s takým

babulkomale
30. jan 2024

@reanda asi narcisti zanikli medzi ostatnymi kokotmi 😃 uz rozumiem, uz maju lepsie PR.

cookie29
31. jan 2024

@autorka nechces vysvetlit? "nie narcis ale narcista" ???

Narcizmus alebo sebaláska (príslušná osoba sa volá narcis alebo narcista) je patologický stav charakterizovaný nadmerným záujmom o vlastnú osobu

dahlia25
5. feb 2024

Mam skusenost, kludne mi napis spravu