Život v starobe a koniec života

sensen12
18. nov 2016

Chcem sa vas spytat,na nazor,myslite si,ze by malo byt uz starym ludom,trebars po 60tke jedno vsetko,ze proste jest co chcu,zit jak chcu,ze ziadne dodrzovanie stravy atd sle proste jest hamburgery,zmzky,cokoladky,vsetko vlastne mnam nezdrave,proste smerujeme vsetci do hrobu,nie je najlepsie zacat potom vsetky neresti jak sa hovori provozovat....vlastbe naco sa tu clovek trapi,ked umre nakoniec,ak chceme zit flho,tak strava vsetko striedmo atd,o com to je, ja uz prestavam vidiet zmysel,jedine este v tych detoch vidim vyznam,najradsej by som jedla kila zmrzky,tiramisu rano naobed vecer a doookola ale takto je to len smer obezita ale ako si uzivat zivot hmmm

timka25
20. nov 2016
tinkamt
20. nov 2016

@obsadenemeno uz len bertu sem treba dotiahnut a tie dve dokopy nech sa tu spolu rozpravaju 🎁😂😂

obsadenemeno
20. nov 2016

@stardust ooooh, treska s cerstvym rozkom....... moja mama aj segra stale maju v chladnicke nachystane, ked vedia, ze pridem..... hned prvy den mam obzerstvo.... 😅

stardust
20. nov 2016

@obsadenemeno ja davam tresku v SR na ranajky a na veceru a tak stale dokolecka...na nete som si nasla na nu recept, tak si z casu na cas urobim svoju vlastnu...s ovela vyssim podielom tresky ako ma ta kupovana 😀

reni1512
20. nov 2016

@sensen12 ano....mala som pred 5r dost vazny nalez a odvtedy som ako vymenena :( neviem to ale ovplyvnit, je to velmi tazke nemysliet na to...

katarinamarkova
20. nov 2016

@sensen12 kam chodí popri práci na obedy?
čo presne znamená: reštaurátor na lešení???

katarinamarkova
20. nov 2016

@sensen12 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
lebo jablko vôôôôôôôbec nie je plné sacharidov
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

to máš odkial tú super hlúposť že v jablkú nemáš sacharidy????

katarinamarkova
20. nov 2016

@sensen12 to kura hádam nekupuješ zo supermarketu, blné hormónov a antibiotík, že nie?
zápchu nemáš z masa 🙂 zápchu máš z rozhaseného trávenia po tom čo do seba pcháš.
TY VôBEC NEJEŠ ZDRAVO!!!! toto si raz uvedom a prestanú zázračne všetky tvoje problémy, tak ako fyzické, tak aj psychické.

ajka036
20. nov 2016

Tak vcelku viem pochopiť ako sa asi cíti ten kto takto uvažuje..sice si ešte na ten vek počkám ale zdravie už teraz je tatam....Prave vo veku 62 rokov je už dar múdrosti a poznania ...ak stratíš možno zmysel bytia tak je vhod sa poobzerať a dávať ho tomu alebo tym čo su na tom horšie....oprášiť záľuby a koníčky ....alebo na prechádzke otvoriť oči srdca pomoctnie komu kto potrebuje v nesnaží posilnit plecia ...alebo sa aspon usmiať...

petra3312
20. nov 2016

Ked tak nad tym rozmyslam, tiez by mi dobre hrabalo, keby som bola v kuse hladna...

guinevre
20. nov 2016

@sardinka336 No, vies co, ja si myslim, ze bezny clovek v dnesnej dobe naozaj prehana s vyziarenim a najviec s vyzieranim cukru. Nemusi hned jest raw, podla mna je kazdopadne lepsie snazit sa jest zdravo, a sem tam si pochutit aj na niecom menej zdravom. Ale, kazdy ma na vyber, tak nech sa stravuje ako chce. Mne len bolo smiesne, ze cela radost zo zivota ako keby bola len kvoli prezieraniu sa. 😀