Znenávidela som svojho muža

mrspostylosty
23. jan 2014

Ahojte, tak na rovinu znenavidela som svojho muza.Vobec ma nezaujima a uz vobec ma nepritahuje.Jeho rodina ma tiez na tom zasluhu.Navonok sa tvari ze je skvely manzel a otec a pritom cely cas ma upomina, vravi co a ako mam robit s nasou dcerou a toho je strasne vela.Jeho matka je taka ista drzia spolu on je jedinacik bez otca...Je strasny egoista a vsetko musi byt tak ako on chce vzdy chce byt pri vsetkych najmudrejsi kazdemu chce doradzat proste sa povysuje nad inymi preto ho ludia nemaju radi.Vzdy zo vsetkeho vini mna.Neviem ani kolko zaraba kazdy ma svoje peniaze a ja mu prispievam na byvanie, stravu nakupujem, platim auto, a takisto malej vsetko skoro iba ja kupujem.Jeho matka ma nazor ze vsetko na poli musime platit.Sme roznej narodnosti nie tak rozdielnej ale odbija sa to na nasej malej.Ked povie nieco po slovensky hned ju opravuje ze zle rozprava ja mam z toho akurat dobre nervy.A svokra to iste robi.Uz som mu povedala ze nechcem s nim byt lebo sa cely cas hadame a ze ho nenavidim ze sa mi zhnusil ale on mi povie ze uz je neskoro a posiela ma na psychiatru alebo ze mi zoberie malu ked sa budem chciet rozviest.Som zufala neviem co mam robit on sa nechce dohodnut na rozvode a oahladne malej som nutena zit nefungujucom manzelstve plnom nenavisti a neporozumenia.Je to normalne ked to obaja vieme?!Ja viem vzdy su dve strany ale on uz jeden vztah (nie manzelstvo) problemovy ma za sebou a maju 12 rocneho syna znovu sa to iste opakuje ale on vidi problem v zenach nie v sebe a nejlepsie ked jeho matka povie ze ma smolu na zle zeny lebo on je idealny a najlepsi.

katkasofi
23. jan 2014

@mrspostylosty a vidíš možnosť odchodu od neho? Kde bývate? Akej je národnosti...

sisaha
23. jan 2014

@mrspostylosty preco od neho proste neodides? Malu ti nezoberie, toho by som sa neobavala.. To by mal potom aj svojho syna

deyna25
23. jan 2014

Co najrychlejsie odist prec ak mas kam.

veronika9797
23. jan 2014

@mrspostylosty Okamzite by som sa zobrala, a bez slova odisla prec....ty mu predlozis cestu, aby ste sa dohodli, vyriesili to, ale ak nema zaujem, jeho problem..... urcite odid prec....

billam
23. jan 2014

@mrspostylosty nechaj ho žiť s jeho matkou...obaja sú pre seba idealni

luba28
23. jan 2014

@mrspostylosty ano,odid,..moj ex bol jedinacik a taky ako jeho mat,...cest vynimkam,ale jedinacikovia su taky,len" ja" a nikto viac,.....neboj male ti nezoberie,robi len take bu,bu,bu,......len musis urobit prvy krok,.... a potom to uz pojde,....a uvidis ako sa ti ulavi a aj male bude kludne a spokojne,....

elina25
23. jan 2014

Raz by mi muž povedal že mi vezme dieťa a by sa pridala jeho mama by videl až vtedy diabla v ľufte srať!!!! A toto je citove,psychické vydieranie!!!Za to ho aj na súd môžeš dať!!!! A nieje moslim?

adri266
23. jan 2014

@mrspostylosty takze zajdi za pravnikom, dohodni si veci ohladom rozvodu, spytaj sa na vsetky pravne veci, ktore potrebujes vediet, podaj navrh na rozvod, kopni ho do riti a uzivaj si konecne zivot. To, co Ti vravi, su vsetko dristy.
Ale zacni konat, aby si sa nahodou naozaj z toho vsetkeho nezblaznila.

jahodka8
23. jan 2014

Dieťa ti nemôže zobrať, ani súd mu to nedovolí. Hlavne si nič nerob z tých jeho drístov.

mpg
23. jan 2014

Myslím si, že tu by bolo najlepšie ešte skúsiť to s manželom prejsť a dohodnúť sa - takže každý trochu ustúpi. Videla som veľa prípadov, že sú problémy, keď bude mať dieťa cudzieho otca, nevlastného särodenca a aj v druhom vzťahu sa vyskytnú problémy, zase iné, ale určite po nejakom čase budú. A tak budú nejaké problémy z prvého vzťahu, k tomu pribudnú problémy z druhého vzťahu a zase odísť preč, niekedy netreba pred problémami utekať. Možno by vám to obidvom prospelo, ak by ste dokázali prekonať tieto problémy.

sandracs
23. jan 2014

@mrspostylosty A vy bývate spolu so svokrou?

jahodka8
24. jan 2014

Ty máš asi trochu podobnú svokru ako ja, no ja som sa sústredila na deti, svokru neriešim, ona má svoje názory, ja svoje a ani nemám čas to rozoberať. Ked sú deti u nej, nech ich učí čo chce, ja jej do toho nehovorím. Ju už nezmeníš, ale s tými financiami by ste sa mali dohodnúť nejako rozumne. Čo vlastne platí tvoj muž? Byt máte spoločný aj auto? Ked to dieťa tak chce, že vyhlasuje, že by ti ho zobral, tak mu ho už teraz daj cez víkend, nech si to vyskúša.

mrspostylosty
autor
24. jan 2014

Dakujem za komentare.Skusim zhrnut vsetko do jedneho.My byvame v zahranici takze zbalit sa odist to by bolo asi ako unos lebo mala sa tu narodila no a sme kazdy roznej narodnosti.Keby sme na Slovensku uz davno by som odisla k nasim.Aj som mu to povedala ale on akoby si myslel ze ja iba taram.S nim sa je tazko dohodnut myslim ze on sa obava aj toho co by jeho rodina povedala ze na druhy krat znovu to nevyslo.A svokra? Nie nebyva s nami to by som asi neprezila.Ona je strasne za mojim muzom oni su proste zohrany.Moj muz vzdy si nakupoval co chcel a aj asi bude on je nauceny ze vsetko mal a to su jeho peniaze do ktorych mna nic.Zarobi 2razy viac ako ja.Ja pochadzam z rodiny kde peniaze boli spolu a nie kazdy zlast.Ale on to nerozumie.Ja uz som skusala vela krat a nahovarala si ze to bude fajn ale teraz by to uz bolo len na silu.Sme spolu 8 rokov a priznavam vedela som aky je ale tak ako sa vravi laska vie byt aj slepa.Ja som sa chcela dohodnut rozpravat o nas ale on nema zaujem ja by som v zivote nevzala dietatu jej otca lebo ona ho zboznuje.Je to strasne komplikovane ale chcem spravit prvy krok len odvahu potrebujem.Este raz vdaka za podporu baby 🙂

elina25
25. jan 2014

@mrspostylosty a keby si mu povedala nech zaplatí nájom,stravu a ty budeš teraz kupovať sebe čo chceš?Nech si to skúsi

kykka
25. jan 2014

@mrspostylosty On by bol mozno normalny, len je manipulovany svojou matkou. Ona ho obratila proti tebe a tak to ostane az do konca tvojho zivota. Na tvojom mieste by som to riesila takto: kupila by som si letenky pre seba a dieta s tym, ze idem k rodicom na dovolenku a uz by som sa nevratila. nepocitalo by sa to za unos dietata, kedze dieta je s vlastnou matkou. Ci si nikdy nepocula o tych pribehoch, ako moslimovia unasaju manzelkam deti do zahranicia a policia nemoze nic robit, maju zviazane ruky, pretoze dieta je s vlastnym otcom a to sa za unos nepovazuje? No a az potom, ako by som od neho odisla, tak by som zacala riesit ten zvysok. Ak by sa chcel rozviest, tak v pohode, ak nie, tak po desiatich rokoch ta sud rozvedie aj bez jeho pritomnosti, pretoze by ste uz 10 rokov nezili v spolocnom manzelstve a navyse v inych statoch, tak niet o com. Radsej 10 rokov vydata, ale v podstate "slobodna" ako 10 rokov zit s prasatom, na ktore by som nemohla ani divat, nieto sa este pri nom prebudzat kazdy den. Je to na tebe. Staci si iba vymysliet vyhovorku, ze preco ides k rodicom, niekto ti zomrel, alebo len na dovolenku a zvysok sa zariadi samo casom, uvidis...

jahodka8
26. jan 2014

@mrspostylosty Matky jedináčikov sú vždy takéto, ona asi žije už len pre svojho syna. Nájdi si kamarátky - mamičky, s ktorými budeš aj s malou tráviť čas,, napr. aj na ihrisku. A keby si k vám pozvala tvoju mamu alebo sestru, tak by mu to vadilo? Tebe by to psychicky pomohlo. Ked on nechce, tak ho neprinútiš. Sústreď sa na malú, svoju prácu, záujmy a podobne, nechaj ho tak, nech si robí, čo chce. Nájdi si svoj okruh známych, to ťa poteší.