Zvláštne správanie švagra- neviem čo si mám o tom myslieť...
Zdravim zienky..uz dlhsie hladam odvahu napisat sem taky mensi vylev alebo skor postreh ktory mam poslednu dobu lebo by som rada poznala Vás nazor resp. akoby ste riesili situiaciu v ktorej som..Som stastne vydata uz 7 rokov a mam 3,5 rocnu dcerku..byvame s manzelom v mensom meste na sidlisku asi o dva panelaky dalej byvaju svagrovci (manzelova sestra s muzom a ich dvoma detmi)...vychadzali sme spolu vzdy dobre rozumieme si navzajom dost casto sme sa zvykli aj navstevovat..ide o to ze svagor sa v poslednom case ( cca za posledny rok) dost zmenil..ja a on sme nikdy neboli nejakí velkí kamarati ( netvrdim ze by sme sa nemuseli) ale tak skor som si vzdy rozumela so svagrinou a on zase s mojim muzom (ved logicke)...lenze takto pred rokom v marci sme boli na svadbe muzovej sesternici a tam sme sa konecne porozpravali a zistili ze mame dost spolocne (samozrejme vsetko vramci kamaratskej/rodinnej urovne)..odvtedy bol u nas svagor vareny peceny neustale chodil na kavu vyhladaval nasu spolocnost..zo zaciatku som si myslela ze chodi koli mojmu muzovi ale zacal k nam chodievat uz aj ked nebol moj manzel doma..napriklad prisiel v pondelok pytal sa na manzela hovorim ze je v praci cely tyzden ma poobedne smeny.tak prisiel na dalsi den zas poobede ked nebol manzel doma..prisiel o tretej a bol u mna do siedmej..nie a nie sa ho zbavit..to bol utorok..vo stvrtok zase..moje ustipacne poznaky ci ho zena nehlada a podobne ignorovoal..ked ma videl ze idem s malou na prechadzku lebo som presla okolo ich panelaku hned vybehol alebo zavolal ze ho mam pockat ze ide aj on so synom.kazdy druhy den mi volá ze ide do obchodu ci nieco nechcem kupit zakazdym mu poviem ze nie dakujem ze vsak ked mi nieco treba si po to pojdem sama alebo poslem muza ze ho predsa nebudem obtazovat...a uplny gol bol ked sme si s manzelom v septembri objednali taky romanticky trojdnovy pobyt v tatrach ze len rpe nas dvoch..pochvalili sme sa jemu a svagrinej ze ideme si trosku romatniky uzit konecne svagor nam oznamil ze mame na to zabudnut lebo aj oni idu s nami..ze tiez objedna izbu v tom hoteli..svagrina uplne mimo ze ona o nicom nevie ze to prvy raz pocuje ze aj oni idu..a je toho ešte ovela viac..uz som mu naznacila viackrat ze mi je to neprijemne aj to ze stale je u nas ale neda si povedat..vselijako sa uz pred nim zatajujem nedviham mu uz telefon..
Ty mu nemas naznačovat ze koli jeho žene ho nechces u vas doma ked si tam sama ale koli sebe ho tam nechces. Aj Keby Nebol do teba buchnuty neznasam taketo vtierave samopozvane navstevy. Zavola ci moze dojst odpoviem sorry nie nevyhovuje mi to. Tak ako vie on povedat tvojmu mužovi! Uplne jednoducho bez hadok ci dramy. A Keby zvonil pri dverach ignorovat nie som doma.. alebo aj som no ., tak snad by uz pochopil.
Tiež by som mu jasne naznačila, že tudy cesta nevede.. Chce prísť na návštevu? Super by bolo ak by bol doma tvoj muž a vysvetlil mu že je to moc... Alebo ho zavolaj keď bude muž doma.. Tiež si myslím, že ak s tým nič neurobíš ty budeš tá zlá - u švagrinej.. Alebo keď bude na návšteve skús jej cinknúť a pozvať aj ju alebo jej napísať nech si príde pre chlapa.. A tvoj manžel by ten rozhovor nemal odkladať, toto je lepšie vyriešiť čím skôr aby švagor nenadobudol dojem, že ten záujem je obojstranný 😉
@amelia000 jo ale piše ze on jej zavola či može prist Tak asi mu povie ze može. Dalšia chyba je hovorit mu ze tento tyzden mm nebude doma 😂on to asi chàpe naopak ako pozvanie.4 h aby u mna cudzi chlap vysedaval a kvakal o tom aky mal den omg by som bola taka nervnà žeby ani naznaky nepotreboval on je neodbytny ako moja 81r svokra 😂
Čím skôr mu povedz priamo, že to nie je v poriadku, aby ta niekto nepredbehol a nepovedal to jeho prchkej manželke, že je často u vás, keď manžel nie je doma. Mne sa stalo podobné, ale ja som mu povedala hneď na začiatku, že mi to vadí, až z neho vyšlo, že je do mňa zaľúbený, ale som mu povedala, že keď s tým neprestane, tak to poviem sestre. Aj ďalej sa na mňa usmieval ako mesiačik, keď sme sa stretli pri rodinných návštevách až raz jeho mama povedala, že čo sa tak okolo mňa krúti, že či sa mu páčim. Zahrala som to do autu, ale jedno mi to nebolo. A najlepšie bolo, keď mi sestra raz medzi rečou povedala, že doma na mňa nadáva a ociernuje ma.
Prestan mu naznacovat ale radsej sa s nim narovinu porozpravaj, ze o co mu ide ked k tebe stale dolieza. Ved ste dospeli ludia, co ste deti, ze si neviete nieco vydiskutovat?
No svagrina si to moze vsimnut, ako je jej muz - tvoj svagor nastaveny a to nedopust. Opytaj sa ho, : a vie to xy ( neviem, ako sa vola), ze si teraz tu? A pytaj sa na nu pred nim. Takisto si zariad, aby ti volal tvoj muz pred nim, a dosiel domov. Upozorni ho nato, s konkretnymi situaciami, co sa deje. Nenechaj si pokazit svoj vztah so svagrinou.
Podla mna tam nie je nic erotikuš. On je iba skratka lenivy a nechce sa mu doma nic robit tak pride k tebe a vysedkava.
Kavicku mu das, mozno aj kolacik..
Zatajuj sa. Nedvihaj telefon a neotvaraj mu. Ale zase ta asi dcera vyzradi vsak.
Najradsej by bol keby prisiel k vam, zapol si bednu a ty by si mu dala pokoj. Nie ako jeho zena furt daco chce 😂
No je to tazke, ale svagrinej to urcite nehovor. Myslis ze bude verit tebe, alebo jemu? Budes ty ta zla. Nedvihaj mu telefony a zatajuj sa, ked inak nechape
a mozno len chce mat pokoj od zeny ked vravis ze je prchkej povahy, a niekde ten cas zabit musi, kedze so zenou byt doma nechce, a teba si vyhliadol ako obet. :D
@jvasenka to je inac dobry napad napisat svagrinej nech si pride po chlapa. :D Urobi to raz, druhy raz, treti krat ked ho pride manzelka vyzdvihnut, ho to omrzi. :D

No čo,ide po tebe!