Aké meno ste vybrali pre vaše dieťatko?

bucanova
9. dec 2012

Aktuálny trend mien sa stále mení. Zaujímalo by ma aké mená pre detičky sú dnes najviac používané.

yana.
9. dec 2012

wauw, takze podla statistik pomenujem svoje dieta, super. My sme davali mena ktore niesu take otrepane

katecameron
9. dec 2012

ja nemam rada tie zahranicne mena ako Kevin Sara atd.... svojemu by som nedala ani za nic na svete ostane mi nevadia 😉 moje dievcatko sa vola Adrianka

belasok
9. dec 2012

Ahoj ja riešim podobnú otázku takže tvoj príspevok sa mi veeeľmi páčipáči. Doma máme Adrianku, Svenka Viktora a teraz čakáme babuľku.
Zatiaľ máme s deťmi vybratú Adelku, ale na zozname máme aj Kristínku, Hanku, Karolínku, Alžbetku, Ivanku, Šarlotku al Charlotte.
Tiež vyberáme dľa priezviska a podľa knižiek o význame mien a pod.

krtko76
9. dec 2012

Ja mám Janku a Viktóriu Evu.

bibinka379
9. dec 2012

My mame Beátku a Sergejka

nalla
9. dec 2012

mne sa páčia dievčenské Kristína, Barbora, Hana, Simona a chlapčenské Ondrej, Michal, Viktor, Šimon

jankakaroli
9. dec 2012

Nás chlapček je Dominik 🙂 a keby bolo niekedy dievčatko na ceste tak Lea, Rebeka, Karolina

lucia563
9. dec 2012

Adelka a Filipko 🙂

ika84
9. dec 2012

náš bude Rodan a keby sa nahodou kopol ultrazvuk tak Olívia (z povodnej elisky sme uz upustili)

cuculiatko88
9. dec 2012

My budeme mat Andreja 🙂

zuzana17
9. dec 2012

ja mám Miška a Simonku 🙂

pakin
9. dec 2012

My máme doma malého fesáka s menom Raul 🙂

lucita79
9. dec 2012

My mame Tamarku 🙂

nunusimi
9. dec 2012

Šimon a Vanda
Cakala som ze Simon je dost pouzivane, ale nie je.
Vandu nepoznam ziadnu. Obe mena pasuju k priezvisku a su krasne 😎

lunedi
9. dec 2012

Tak ja som mala vybrané meno Nela Gabriela...ale po 7 mesiacoch sa nám maličké konečne ukázalo,takže to bude (asi) Alex Gabriel 😀 ešte som si však nie na 100% istá mienkom.

petka200
9. dec 2012

My máme Kristínku 🙂

nika1288
9. dec 2012

My mame Riska

kikuska11111
9. dec 2012

ja mam doma Natálku 🙂

ervenka
9. dec 2012

Vzhladom na to,ze sme medzinarodny par- chcela som lahko vyslovitelne meno, bay si moja mama nezlomila jazyk- synator sa vola Daniel. Prostredne meno ma Andreas, ale vsetci ho volaju len Daniel.

masinka
9. dec 2012

my mame prvu Nelku ... v tom case to este nebolo rozsirene, teraz je v Top 5, takze pri dalsich sme si dali pozor, aby sa neotocila polovica ihriska, ked na ne zavolame.... a sucasne aby to bolo aspon v Europe zrozumitelne, vyslovitelne bez prilisneho komolenia a jasne, ci je to dievca alebo chlapec... takze dalsie su Diana a Julia 😀

harnyka
9. dec 2012

ja mam Benjamina, dievcatko by bolo Rebeka alebo najnovsie sa mi pacia Samira, Jonatan, Jonaš, Nataniel

evickapooh
9. dec 2012

my mame biblicke mena - Lea a Noemi -povodne Naomi

nataliagabova
9. dec 2012

my budeme mať Hannah, chlapec by bol Oliver 🙂

kamilka48
9. dec 2012

My mame Šimonka 🙂

leanax
9. dec 2012

Naše lásky sa volajú: dcérka Ela, synček bude 🙂 Timo a vrezerve máme divčenské keby náhodou Zina... 🙂

slavik
9. dec 2012

my máme Dorotku 🙂

dominicek19
9. dec 2012

My mame Dominika 🙂

pingu1
9. dec 2012

sara, ale niektore mena ked tu vidim tak neviem ci sa smiat, alebo lutovat tie deti

dtveronika
9. dec 2012

My mame Noemi 😵

anjelik2509
9. dec 2012

My máme Emku a keby bol syn, bol by Filipko 🙂