Čo dávate manželom a priateľom pod stromček?

mamabiba
20. okt 2011

Čaute kočky, dajte dajakú inšpiráciu, čo MM pod stromček, mňa už fakt nič nenapadá... uvítam aj dajaké hovadinky 😀 😀

titkovamiriam
20. okt 2011

Tento rok ,,francúzska,, viazanka a opasok 😉

micimacko
20. okt 2011

skús kuknuť stránku najdarčeky.eu.sú tam aj úžitočné veci,aj hovadinky 😀 😀

dadus38
21. okt 2011

mi to mavame kazdy rok rovnako nekupujeme si darceky kazdy zvlaš.Dohodneme sa na nejakej veci ktora mas potesi oboch .minuli rok to bola plazmova telka ...

terina25
21. okt 2011

ja som darovala min.rok lístky na hokej.tuším hrali naši proti švajčiarom.a potešil sa.tento rok,ak bude niečo také,tak asi podarujem znovu.lebo mojmu drahému je ťažké niečo kúpiť 😒

stanca22
21. okt 2011

No ja osobne som svojmu manželovi či aj pred tým priateľovi zatiaľ na Vianoce kúpila vždy buď fotku v rámiku, poskladané puzzle z našej spoločnej svadobnej fotos, ideme to dať zarámovať do takého krásneho srdiečkového rámika, uterák s krásnym názvom romantickým, pyžamko, šálku s mojou fotkou z prvého rande, ponožky, kresliacú dosku do PC, lebo miluje kresliť návrhy nejaké ... drogérku, parfúmy ale tento rok čo idem mu kúpiť zatiaľ dačo len rozmýšľam 😉

nelicefo
21. okt 2011

@mamabiba Netbook. 🙂

annie13
21. okt 2011

tento rok si chceme kupit spolocny, novy fotak kedze nas som nechtiac hodila do bazena 😅

miska333
23. okt 2011

ja kupujem mm bicykel, nevie o nom tak to bude pre neho velke prekvapenie, minule roky som kupovala oblecenie, kozmetiku...

indiankaindi
27. okt 2011

Ja som minulý rok manželovi kúpila hodinky, Veľmi sa mu páčili a tie staré už doslúžili, tak som potom potajomky vybehla do obchodu a kúpila mu ich. Okrem toho asi klasika, spodné prádlo, ponožky a kozmetika, to je najvďačnejšie. Tento rok som chcela kúpiť lístky na koncert, ale prišiel mi na to a zatrhol mi to, je to mimo SR a dosť ďaleko, takže sme sa dohodli, že to nie. Takže teraz si lámem hlavu a tiež rozmýšľam, čo iné ☹

ivett1
28. okt 2011

Ahoj, aj my si kupujeme také praktické "spoločné" darčeky...vždy sa nájde niečo, čo práve v tom roku "doslúži" 🙂 ...tento rok to vyzerá na nový LED tv...uvidíme...

katkas1
28. okt 2011

no ja som mm uz v podstate dala darcek, kupila som mu cizmy ale kedze sa mi zdali byt nejake male tak som mu ich musela dat vyskusat, no a jasne ze mu boli dobre tak teraz mozem zase hladat este nieco male ako prekvapko 😀 ale tak mi treba 😠

beruska.zuzanka
28. okt 2011

Noo, ja okrem klasiky ako ponožky, kozmetiku a pod. idem asi do tohoto

http://www.peripetie.cz/pro_neho

majú pobočku aj v Bam, takže super. Mm nemá žiadny "slušný odkladací priestor" keď ideme von, tak nech furt neťahá batoh všade :-P

a ešte pozerám po nejakom modeli Ferrari, na ktorom by som neskrachovala 😅 ale možno to nechám na iný sviatok... uvidím 🙂

beruska.zuzanka
28. okt 2011

Kočky, tak som práve spojila model Ferrari aj s parfumom, len to ešte musím ísť dakde "očuchať" 😀

http://www.parfumydeluxe.sk/parfemy-pre-muzov/f...

cicimon
28. okt 2011

@beruska.zuzanka ja mam v plane pre mm tiez nejake to auticko model... ides nieco na dialkove? videla som take v draciku aj alltoys

beruska.zuzanka
28. okt 2011

@cicimon ahoj 🙂 ee, na diaľkové nie, on len modely, rád sa na to pozerá 😉 on je formula maniak a na diaľkové by mu malá zhabala 😎
hore som dala link, čo asi budem kupovať 😉

cicimon
28. okt 2011

@beruska.zuzanka aha 🙂 no mm sa tesi ze sa s tym autom bude s malou hrat 🙂

beruska.zuzanka
28. okt 2011

@cicimon u nás už jedno ferrari bolo, na zotrvačník a zle by bolo dopadlo.... 😅 naša je demolition girl 😉

adka7755
29. okt 2011

@annie13 😀 😀 aj náš doslúžil...malý ho obúchal o zem,ke´d ho stiahol 😀 😀 asi budeme mať rovnaký darček🙂

adka7755
29. okt 2011

@cicimon 😀 😀 môj muž kúpil synovi tké na vianoce pred dvoma rokmi..a syn sa k nemu dostal až po pár hodinách na veľké naliehanie, lebo ocko sa hrajkal 😀 😀
darmo, chlapi sú večné deti...a tomu treba prispôsobiť aj darčeky..

novamaminka
29. okt 2011

vrtulnik na dialkove ovladanie,tuzba uz asi 2 roky..a este nejaku drobnost k tomu..

teress
31. okt 2011

@novamaminka detto moj manžel po nom tiež túži...uvažujem o jeho kúpe..len neviem aký 😀

alabu
31. okt 2011

ja som darovala minuly rok skolu smyku🙂))))))))))))))

novamaminka
1. nov 2011

@teress no to ja tiez netusim aky,asi budem musiet zobrat nejakeho jeho kamarata nech vyberie,aby ma neposlal do kelu 😀

adka7755
2. nov 2011

@alabu môžem sa spýtať, koľko asi tak taký špás vyjde?? - ak to nie je tajomstvo.-) , lebo ma to celkom zaujalo 😅

ewana73
2. nov 2011

@teress baby ak vam mozem poradit,tak kupujte vrtulnik v specializovanej predajni,kde sa predavaju RC modely.my sme kupovali vrtulnik na dialkove ovladanie minuly rok pre synovca,stal okolo 70 eur taky mensi no a pravdu povediac je to taky akurat tak na "domace pouzitie".no ale chlapec ma 8 rokov takze tak akurat.ale ak by som kupovala pre dospeleho muza urcite uz nieco speci aby sa dal vyuzivat aj vonku,v lete sme videli jedneho pana,on mal taky vrtulnik ,ci lietadielko vonku a bolo to fakt super ako s nim lietal a robil vseliake otocky a vyvrtky... 😉

ela23
2. nov 2011

ja som tiez minuly rok darovala skolu smyku,manzel si to nevedel vynachvalit....a bola to darcekova poukazka,platna 6 mesiacov...a ten spas vysiel na 130 Eur aj s obedom.Bola to celodenna aktivita,od 9-16.30.......doobeda teoria,poobede jazdenie a pobyt vonku cca 4hodiny.Instruktor,dokonca sam povedal,ze vobec nie je nutne chodit na skolu smyku v zime,nakolko ako som pisala,dlhy cas sa travi aj vonku a je prijemnejsie aj ten dlhy cas vydrzat a nebyt totalne uzimeny a zmoknuty...kurz sa robi celorocne.Dopurucujem,dokonca manzel po absolvovani povedal,ze by mal byt pre soferov povinny!

mamabiba
autor
3. nov 2011

my si totiž zvykneme dávať hlavne hovadinky čo potešia. Minulý rok dostal autodráhu a to bolo radosti. Doteraz ju majú rozbalenú aj s dcérou a blbnú s ňou. Už si dokúpili aj autíčka, ale tento rok som akosi vyprahnutá. Neviem komu čo dať, nič ma nenapadá, ale tá škola šmyku je asi dobrá vec 🙂

stardust
3. nov 2011

zavisi od toho, ci manzel pocas celeho roka posluchal alebo nie. My sa obdarovavame nematerialnymi vecami, darceky dostavaju krpci.

bets
4. nov 2011

ja som zvykla davat spolocenske stolove hry. radi hravame cela rodina.
tento rok si dame spolocny darcek - dom.

space1
4. nov 2011

ja som už tiež v koncoch tohto roku:( iné roky to väčšinou tiež boli skôr spoločné ako TV,kamera,foťak, akvárko, darč.poukážka do kryocentra,soľná jaskyňa, tohto roku rozmýšľam biokrb taký na stôl,kdesi som to videla na nete cca 25eur alebo aj dig.fotorámik..sa mi celkom ľúbi