Čo mám kúpiť manželovi k 30 - tke?

brisilda
5. aug 2010

mile zienky poradte co alebo cim mam prekvapit manzela k jeho 30-tke? vsetko co potrebuje si okamzite kupi sam tym padom nemam moznost odsledovat pocom tuzi aby som ho prekvapila ☹ oblecenie, vonavku,topanky naradie elektroniku proste vsetko si kupi chcel kosacku no aj tu uz kupil pred mesiacom 😖 😀 ja teraz lamentujem co mu kupit aby som mu aspon trosku urobila radost 😒 peniaze mu davat nechcem to je jeho parketa ja chcem nieco originalne prosim poradte dakujem

mm1
5. aug 2010

čo tak lístky na nejaký koncert?

garonka
5. aug 2010

zoskok padakom? môj presne po tom tuži, len odkiaľ tie eura nahrabať 🙄

alebo nejake pekne fotky detičiek fotene v atelieri a v krasnom ramčeku 😉

geegee
5. aug 2010

Ja som kupila stromcek, ktory sme zasadili pri dome. Syna tiez uz mame, takze uz splnil vsetko: Zasad strom, postav dom, splod syna 🙂 K tomu este mal privesok na retiazku a paintball pre neho a kamaratov 🙂
Jedno symbolicke, jedno na pamiatku a jedno pre zabavu 🙂

oacka
5. aug 2010

moj by zasa chcel absolvovať škkolu šmyku alebo jazdy v nejakom pretekárskom aute na tom novom slovenskom okruhu. ani neviem,kde to je.... dá sa to kúpiť.

mamutka
5. aug 2010

nejaky zazitok, ja som nasetrila na "pilotom na skusku" bol nadseny, pekne si s instruktorom zalietal....je kopa moznosti... da sa to napr. v spol. Adrop

juliap
5. aug 2010

no alebo let balonom, pocas leta robia pol hodinove alebo hodinove lety, stoji to sice mailand, ale 30 tka je len raz nieee ...
alebo mu objednaj speci masaz v nejakom salone, napr. tu cinsku, ked tam u vas niekde je ... to by sa pozdavalo asi viacerym muzom, takto zrelaxovat ... 😉

vefi89
5. aug 2010

keď ma manžel miluje, ochopí, že nič nedostane. stužku cez a hotovo 😀

ivanka85
5. aug 2010

ja som svojmu kupila retiazku a naramok, upiekla tortu a bolo:D

lili_a_mimi
5. aug 2010

Ja som mojmu kupila flasu kvalitneho vina a taky set s vinarskymi potrebami (otvarak na vino, nalievku, "stupel", teplomer, karafu, orezavac folie + pohare na vino) 🙂 a chcela som objednat aj ochutnavku vin, no nestihla som to 😒

murinka
5. aug 2010

sice nie moj manzel ale svagor dostal na tridsiatku luxusnu hru sach 🙂 bola nadhrne zabalena v nadhernom puzdre-je to aj ako ozdoba a ak je milovnik sachu tak ma aj efektivne vyuzitie 😉

wladka
5. aug 2010

dobra tema.. toto riesim aj ja, necham sa rada inspirovat..

- listky na formulu 1.. v septembri je v taliansku /20-22.8 je v orechovej pôtoni nejaka formula.. slovakiaring)
- listky na zapas v Barcelone (to mam v plane.. uvidim ako sa mi to podari do seotembra vybavit)
- luxusne hodinky.. Festina, Hugo Boss, Storm..atd..
- zazitok - paintball, motokros, motokara, let, let s balonom, zoskoky...
- wellnes pobyt - na vikend /nejaky fajn balicek/
- alebo nieco blaznive.. uletene.. 😀

toto ma len napadaa.. 😀

berika
5. aug 2010

Baby, aj vy dostávate takéto darčeky? Myslím let balónom, lístky na formulu ad.???? Manželmal minulý mesiac 30, okrem nejakého oblečenia čo sme vyberali spolu dostal ako prekvapko tričko s potlačou nášho psa-miláčika a spravili sme dobrú oslavu s kamarátmi, myslím že to bolo aj super aj dosť. A fakt tomu tričku sa tešil ako decko

titkovamiriam
5. aug 2010

welnes je super mi si ho vzdy kupime pekne spolu na predlzeny vikend,ostatne hovadinky si clovek kupuje normalne 🙂
welnes-piestany,besenova,senec 🙂

lindda
5. aug 2010

ja uz to mam za sebou jazda vo verari potesila az az 🙂

ludka140281
5. aug 2010

moj zas dostane sexi pradlo pre mna a romanticku veceru,deti pojdu na chvilku k babicke 😀 .......no take odreagovanie,pretoze setrime na domcek,tak ziadne honosne dary 😝 .......

janicka83
5. aug 2010

no ja som môjmu dala urobiť tortu v tvare futbalovej lopty, lebo je futbalista telom aj dušou a bol spokojný a hlavne prekvapený, lebo nič netušil 😉

bershka
5. aug 2010

poraaaadny sex 😉

evkacka
11. aug 2010

@brisilda mna to čaka v novembri 🙂 teda mandžova 30 🙂 a velmi sa mi pozdáva ako darček horský bicykel s namontovanou detskou sedačkou 🙂 🙂 🙂 tiež mame doma mimíška a aj rozobratý bicykel, ktorý manžel opravuje už druhe leto a zakaždym mu ostanu nejaké súčiastky navyše 😀 😀 hlavne ked robil brzdy 😀 myslím žeje to dobry napad ak by ste ho spoločne využívali, prip može chodiť do prace na cajkli, teda ak už vam nejaké vozítko neparkuje v pivnici 😀 držím palce papa

salma22
18. aug 2010

moj chlap si sam nic nekupi to mu kupujem ja (robim si radost rada nakupujem) a k narodkam mu kupujem flase na nevipitie 😀 na vystavu a veci na oblecko ktore potrebuje u nas su tazsie vianoce co komu a ako urobit radost 😒

mnamko
19. aug 2010

ja som môjmu k 40darovala 1hod.vodné lyžovanie na Zlatých pieskoch v Blave
je to na str.nezvyčajné darčeky

otilia5
19. aug 2010

ja som môjmu dala namaľovať portrét na plátne v olejo-maľbe

zuzanocka
19. aug 2010

ja som mojmu manzelovi dala na 30-tku "book" od profi fotografa (rozmyslala som nad "dospelackymi" fotkami, ale nakoniec som dala nafotit nase dcerky 😅 ) a bol z toho natesenyyyyyyyyyyyyyyyy.... bola som vtedy na materskej, cize peniazkov nebolo moc, ale toto bol podla mna originalny darcek, ktory sa fakt nikde neda len tak kupit a z ktoreho ma radost doteraz 😉
brisilda, tiez mas deticky vo veku, ako boli moje kocky vtedy 🙂

babulina
19. aug 2010

kamaratka darovala svojmu mm na 30-tku vystup na Gerlach, aj moj svokor to absolvoval a velmi si to pochvaloval, ze to bol fantasticky zazitok, len trosku na kondicke treba popracovat predtym, co tiez nemusi byt obcas na skodu

moncicatko19
19. aug 2010

na tyzden vymenit zenu aby zistil ze k zivotu nepotrebuje nic ine ani vecne darx iba svoju polovicku a deticky....ale nie kup si eroticku bielizen a daj mu taky sex na aky nikdy nezabudne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to zaberie..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😅 😅 🤐 😵 😵 😵 😝 😀 😲 😎 😉 🙂 🙂