Čo milencovi/kamarátovi k meninám?

27. jún 2023

Ahojte poprosím nejaké nápady. Sú to jeho prvé meniny čo sa poznáme. Stojí pri mne v najhorších chvíľach je mi kamarát a psychoterapeut v jednom. Párkrát sme sa spolu aj milovali. Som po hlbokých traumach v sexuálnej oblasti z minulosti a výrazne mi pomohol ísť vpred. Nemáme spolu vzťah ako partner - partnerka. Chcela by som mu dať niečo s tým aby vedel že som mu vďačná a myslím na neho. Sú to síce len meniny ale on zbožňuje pozornosť hoci aj maličkú a verím že by mal radosť ak by odo mňa niečo pekné dostal. ❤️

tanyag
27. jún 2023

"klin sa klinom vybíja" 😁 si po sexuálnych traumách a on ťa sexuálne "lieči" 🙂 zaujímavé...

K otázke...ty ho poznáš, my nie. Ty vieš, čo má rád, my nie.

kvietok2012
27. jún 2023

Kup kvalitné víno, ktoré spolu vypijete.🍷

sickynickyobsadene
27. jún 2023

Žasnem.

zooeynka
27. jún 2023

Nieco pekne uz od teba dostal a zadarmo, tak naco dary ;)

Tiez by som napisala kup flasu dobreho alkoholu, ale mozno je abstinent, nepozname ho....

h2
27. jún 2023

Daj mu. 😁

tanyag
27. jún 2023

@sickynickyobsadene Mne toto pripomína jeden "prípad", bolo okolo toho veľké haló, v Anglicku, kde som žila. Tiež jeden "terapeut", ženy tak dokázal oblbúť, že im pomôže vyrovnať sa s traumami zo sexuálného obťažovania, znásilnenia atď. a pomáhal im práve sexom 😁 tie ženy boli také unesené, že si neuvedomovali, že ich využíva 😁 a vlastne ani nevedeli jedna o druhej a tretej a štvrtej atď. Keď to prepuklo, vtedy sa "zobudili" a spoločne toho šarmantného pána postavili pred súd 🙂 to len tak pomimo...
Dnes už je všetko možné...alebo je to len téma na rozpútanie vášni, keďže sa to dalo napísať aj ináč, bez zbytočných detailoch o sexe 🫢🤭

mamusa123456789
27. jún 2023

Kúp fľašu dobrého vína, uvar niečo čo ma rad, pozvi ho k sebe na večeru a....

drake122
27. jún 2023

Daj mu darček, ktorý predtým oholíš.🤓

nyusika
27. jún 2023

daj darcek sebe - prestan sa s nim stretavat, len ta nechutne vyuziva...a ze psychoterapeut, mam dost

zmrzlinka2021
27. jún 2023

Aky darcek?
Ziadny.
Darcek daj sebe - nauc sa seba lubit a vazit si seba, chranit si svoju sexualitu, svoje srdce, svoje telo a nedovolit, aby ta niekto takto sexualne zneuzival a hral sa s tvojim zivotom.
Stan sa zenou, zenou, ktora je kralovna, zenou, ktora si zasluzi milovat a byt skutocne milovana.

panelacikova
27. jún 2023

@tanyag aj ho súd nejak odsúdil? však mu dávali dobrovoľne, nevzal si ich za ženy, žeby spáchal nejaký protizákonný čin, či?
@drake122 otcovu bradu 😀

tanyag
27. jún 2023

@panelacikova Áno, mali dôkazy, správy, komunikácie, proste kde ich namotával, akože to neospravedlňuje to, že mu hlúpo verili a ako si napísala, chodili k nemu dobrovoľne, ale on sa vydával za "psychoterapeuta", otvoril si v garáži svojho domu "kliniku", akože to vyzeralo, že vážne je "profik", ženy si to nepreverovali, to bolo cca 10 rokov dozadu, vtedy som ani ja nečítala recenzie a neviem čo...nie som doma, ale večer skúsim pohľadať tú kauzu a hodiť link ak chceš

leskovael
27. jún 2023

Teraz som sa stratila... Čo ste vlastne? Aký máte medzi sebou vzťah?? Ste milenci, kamaráti s výhodami, alebo ti rieši traumu zo sexu sexom a je akože nejaký tvoj "terapeut" (samozrejme musel predtým vydržať pár rozhovorov kde ťa počúval, teraz už bude liečiť iba sexom..) Cudzích sa pýtaš, čo dať niekomu, koho poznáš iba ty... Nikdy tieto otázky nepochopím. Keď nevieš čo, tak kašli nato kúp fľašu a vybavené..

A keď si mu až priveľmi vďačná, tak kúp nejakú hračku ktorú obidvaja pri sexe využijete.. To mu zaručene urobí radosť.

panelacikova
27. jún 2023

@tanyag jaj, chápem...

domkakvet
27. jún 2023

Ved uz si mu dala dost nie

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
27. jún 2023

Neviem síce, aký vlastne mate vzťah, lebo takú formu som ešte ani nepočula, že niekto má sexuálne traumy a druhy ho lieči sexom, ale nie je to ani jeho partner, ani kamarát s výhodami ani nič také, ale ok, je to váš vzťah, alebo niečo také.
No a kúpiť mu môžeš v podstate hocičo - od fľaše kvalitného alkoholu cez nejaké vtipné "blbiny" až po veľké drahé dary...

haley7897
27. jún 2023

@tanyag možno v tom bol dobrý úmysel, akurát len nevynikal v spellingu. 😆

dadis
27. jún 2023
sheila121
27. jún 2023

@panelacikova 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 tá ty si číslo že otcovu bradu 🤣🤣🤣🤣

vamajka
27. jún 2023

hŕŕŕbu, hŕŕŕbu prezervatívov pre istotu

goodidea
27. jún 2023

Boháča tu každý deň lepšia a lepšia spisovateľka

jana_eyre_2
27. jún 2023

No neviem ženy, ja som to pochopila tak, že je jej proste blízky a pomáha jej keď je ťažko, nie že je jej platený oficiálny, studovany terapeut.. tak autorka celkom by ma zaujímalo kto má pravdu..

nyusika
27. jún 2023

@jana_eyre_2 jasne...a traumu zo sexu jej pomaha odstranovat tak, ze ju bohapusto pretahuje

jana_eyre_2
27. jún 2023

@nyusika tak ktovie aká to je trauma zo sexu, to je tiež dosť široká škála nie? Predpokladam že autorka je dospela a svojpravna, tak to nie je len jednostranne pretahovanie..

nyusika
27. jún 2023

@jana_eyre_2 dospela a svojpravna by neriersila na verejniom fore, co ma kupit prilezitostnemu milencovi

jana_eyre_2
27. jún 2023

@nyusika tak každý je nejaky 🤷 to ale nesúvisí vôbec s tým že to nemusí byť oficiálny terapeut ako tu niektoré ženy pochopili..

petulda333
27. jún 2023

Boze zeny,vybste niektore fakt na hlavu. Cudujem sa,ze vobec reagujem,ale... ona pise,ze je pre nu psychoterapeut,nie ,ze on sa na neho hra. A,ze jej pomohol sa preniest cez sex.traumy? Ani neviete z coho ju mala,mozno je na nu nezny a konecne si to moze uzivat. No tu len vysmech,urazky. Grc. A potom,ze aka je mladez,ked taketo osoby vychovavaju deti

dadis
27. jún 2023

@haley7897 😂😂😂