Čo priniesť staršej pani na návštevu?
Ahojte, idem na návštevu ku pani, 78r, je sama, má veľa zdr. problémov, nepije, nefajčí, kvety má svoje v záhradke.. čo jej priniesť? Myslela som na nejakú dobrú bonboniéru, ale príde mi to málo. Nejaké návrhy?
@anonym_autor Možno nejaká pekná izbová rastlina ku bonboniére by ju potešila
@anonym_163793 ona nemáva izbové rastliny, na to som myslela. Má veľkú záhradu a tam má kvety.
Orchideu a velku cokoladu, alebo bonbonieru. Ak nezje sladke, posunie dalej.
@anonym_autor koláč z cukrárne, bylinkový čaj - šálku so sitkom, možno nejaký masážny krém - kurasan ...
@anonym_163793 ona nemáva izbové rastliny, na to som myslela. Má veľkú záhradu a tam má kvety.
@anonym_autor Ak má rada kvety v záhrade,nebude sklamaná ani z nejakej peknej a zaujímavej izbovej rastliny, ale dievčatá tu píše ďalšie dobré tipy
Dievčatá, ona nemá sviatok, idem k nej na kávu a pokecať. Len jej chcem niečo priniesť. Veľa krát sa stretávame skôr vonku na káve..
Ja keď idem na návštevu zvyknem doniesť koláče z cukrárne.
Dievčatá, ona nemá sviatok, idem k nej na kávu a pokecať. Len jej chcem niečo priniesť. Veľa krát sa stretávame skôr vonku na káve..
@anonym_autor ak dokážeš doniesť kolace v lete tak áno (myslim ak cesta trva par minut autom). Ak nie tak by som zobrala ovocie, napríklad mandarínky, broskyne to co nema teraz na zahrade, v množstve ktoré vie zjest jedna osoba za dva dni.
Babovka, dáte si spolu s kávou. Ak ideš na kavu tak vezmi balíček kávy akú máte radi.
Bonboniera je úplne v poriadku a dostačujúca pri klasickej návšteve, ak má rada a môže sladké 🙂
Bonboniéra, káva, polka melóna/čerešne/broskyne/jahody, a kľudne aj zmrzlina
Kľudne aj nanuky v tomto horku-napríklad tie v krabiciach čo sú balené po 50ml napríklad magnum mini a nejaké ovocie. Bonboniéru nezje a len sa jej bude doma povaľovať.
Dievčatá beriem iba tú bonboniéru a donesiem nejaký pomarančový džús chladený. Toto je iba káva, bežne spolu chodíme von, teraz budeme dnu. Majte pekný deň.
@anonym_autor Ovocie, zeleninu, džús ktoré má rada. Nejaký koláč alebo dezert v pohári, zmrzlinu.
Tak je to iba káva,ale bonboniéra sa ti zdá málo,nakoniec sa aj tak rozhodneš len pre ňu...však vieš ty čo vlastne chceš?

@anonym_autor Možno nejaká pekná izbová rastlina ku bonboniére by ju potešila