icon

Čo priniesť staršej pani na návštevu?

Dnes o 07:14

Ahojte, idem na návštevu ku pani, 78r, je sama, má veľa zdr. problémov, nepije, nefajčí, kvety má svoje v záhradke.. čo jej priniesť? Myslela som na nejakú dobrú bonboniéru, ale príde mi to málo. Nejaké návrhy?

anonym_163793
Dnes o 07:18

@anonym_autor Možno nejaká pekná izbová rastlina ku bonboniére by ju potešila

autor
Dnes o 07:20
@anonym_163793

@anonym_autor Možno nejaká pekná izbová rastlina ku bonboniére by ju potešila

@anonym_163793 ona nemáva izbové rastliny, na to som myslela. Má veľkú záhradu a tam má kvety.

avatar
janinah
Dnes o 07:21

Ovocie,lepsie telove mlieko,krem na ruky,bylinkový čaj,knihu...

anonym_c7f000
Dnes o 07:23

Orchideu a velku cokoladu, alebo bonbonieru. Ak nezje sladke, posunie dalej.

anonym_a547a3
Dnes o 07:25

@anonym_autor koláč z cukrárne, bylinkový čaj - šálku so sitkom, možno nejaký masážny krém - kurasan ...

anonym_163793
Dnes o 07:29
@anonym_autor

@anonym_163793 ona nemáva izbové rastliny, na to som myslela. Má veľkú záhradu a tam má kvety.

@anonym_autor Ak má rada kvety v záhrade,nebude sklamaná ani z nejakej peknej a zaujímavej izbovej rastliny, ale dievčatá tu píše ďalšie dobré tipy

autor
Dnes o 07:35

Dievčatá, ona nemá sviatok, idem k nej na kávu a pokecať. Len jej chcem niečo priniesť. Veľa krát sa stretávame skôr vonku na káve..

anonym_415e71
Dnes o 07:38

Ja keď idem na návštevu zvyknem doniesť koláče z cukrárne.

avatar
zeldia
Dnes o 07:41
@anonym_autor

Dievčatá, ona nemá sviatok, idem k nej na kávu a pokecať. Len jej chcem niečo priniesť. Veľa krát sa stretávame skôr vonku na káve..

@anonym_autor ak dokážeš doniesť kolace v lete tak áno (myslim ak cesta trva par minut autom). Ak nie tak by som zobrala ovocie, napríklad mandarínky, broskyne to co nema teraz na zahrade, v množstve ktoré vie zjest jedna osoba za dva dni.
Babovka, dáte si spolu s kávou. Ak ideš na kavu tak vezmi balíček kávy akú máte radi.

avatar
janinah
Dnes o 07:48

Kolače staršej osobe len ak vieš,že nemá cukrovku.

anonym_b490ab
Dnes o 07:49

Bonboniera je úplne v poriadku a dostačujúca pri klasickej návšteve, ak má rada a môže sladké 🙂

anonym_787228
Dnes o 08:16

Bonboniéra, káva, polka melóna/čerešne/broskyne/jahody, a kľudne aj zmrzlina

avatar
marsmykkok
Dnes o 08:24

Kľudne aj nanuky v tomto horku-napríklad tie v krabiciach čo sú balené po 50ml napríklad magnum mini a nejaké ovocie. Bonboniéru nezje a len sa jej bude doma povaľovať.

autor
Dnes o 08:28

Dievčatá beriem iba tú bonboniéru a donesiem nejaký pomarančový džús chladený. Toto je iba káva, bežne spolu chodíme von, teraz budeme dnu. Majte pekný deň.

avatar
bibina32
Dnes o 08:36

@anonym_autor Ovocie, zeleninu, džús ktoré má rada. Nejaký koláč alebo dezert v pohári, zmrzlinu.

anonym_6b98d7
Dnes o 09:22

Tak je to iba káva,ale bonboniéra sa ti zdá málo,nakoniec sa aj tak rozhodneš len pre ňu...však vieš ty čo vlastne chceš?

avatar
katkazatka
Dnes o 09:31

Bylinkove caje. Casopisy.