Čo si prajete dámy na Vianoce?

sima338
10. dec 2021

Ja dávam takúto ľahkú tému, dámy, čo si prajete na Vianoce, čo by vám urobilo radosť, keby dostanete od najbližších alebo si plánujete sami urobiť radosť.

Krásny piatok!

pondelok01
10. dec 2021

@sima338 zatazovu prikryvku

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
makakova
10. dec 2021

Rolákovy golier a zimnú čiapku poprosím😀 a este aby sa dcére prerezali rýchlo všetky zuby a vyspala som sa

bolarazjedna
10. dec 2021

Aby moje bábätko v brušku bolo zdravé ☺️ v pondelok idem na ultrazvuk v 11.tyzdni. A aby sme mohli sviatky osláviť v kľude s rodinou.

Keď ide o hmatatelne darčeky, tak zišlo by sa mi nové pyžamo, nový šál, no a potom ak všetko dobre pôjde, tak nejaké peniažky na tehotenské oblečenie.

anjelaa
10. dec 2021

Dobrú knihu 📖🥰

20erika07
10. dec 2021

@sima338 okrem tych nehmotných vecí, ktoré sa nedajú kupit a darovať, si ani bohovi neviem zazelat nic ,manzel sa vypytuje uz odkedy a ja fakt netusim, mam pocit , ze nic nepotrebujem 😊 zaujimave je ale to, ze cely rok okrem tychto sviatkov a mojich inych sviatkov potrebujem a chcem vsetko co vidim 🤦‍♀️
Krásny piatok aj Tebe!

luccija
10. dec 2021

@viestta presne aj ja.Ist niekde na chatu, hotel chodiť na prechádzky a nech mi niekto navarí🙂bazén a sauna.2 roky sme nikde neboli a strašne to potrebujem.A ešte by ma potešili pekne čižmy a vymaľovať dom🙂

diusqa761
10. dec 2021

Prekvapenie 😁 to čo chcem dostávam celý rok od partnera tak na Vianoce a narodeniny chcem niečo čo mi sám vyberie. Milujem prekvapenie a že je to zo ❤️

fleur1111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka1011
10. dec 2021

@sima338 potešila by ma pekná a praktická kabelka

luci_ba
10. dec 2021

@bolarazjedna držím palčeky 😇 nech ste zdraví, to je úplne najdôležitejšie 🤗🤗
my máme termín 25.12., tiež mam rovnake prianie

sima338
autor
10. dec 2021

@janka1011 Jej, tá veru aj mňa. 🙂

sima338
autor
10. dec 2021

@luci_ba Držím palce a veľa zdravia vám obom, maminky! 🙂

zafir01
10. dec 2021

@sima338 och toho by bolo veľa. Mam Tatiana v nemocnici po mozgovej porážke, tak až je na sviatky s nami doma a už sa to neopakuje. A aby som po Vianociach priviedla na svet zdravú vytúženú dcérku. Aby nám súd konečne prisúdil dievčatko, pre ktoré chceme lepší život, než mala doteraz.
Aby som vždy videla moje deti. Môjho muža šťastných a vysmiatych.
A z hmotných? Rozsypala sa mi peňaženka. 🤷‍♀️

sima338
autor
10. dec 2021

@diusqa761 A aj tušíš? ja od súčasného priateľa vraj tiež prekvapko, o ktorom neviem, tak som zvedavá ako malá :D :D :D

sima338
autor
10. dec 2021

@anjelaa Vždy dobro voľba. 🙂

denden77
10. dec 2021

svaty pokoj 🙏🤣

janewithane
10. dec 2021

Cisticka vzduchu, hodinky, pevny naramok, privesok na retiazke, pancusky, hrubsie ponozky, nejaka skincare- sera, kremy, masky to je moje.. Plus viem ze manzel ma prekvapii, uz mesiac ma natahuje ale netusim co by to mohlo byt..

maslaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erickatt
10. dec 2021

@pondelok01 pre vas??

lenka2710
10. dec 2021

@sima338 ja si prosím novú kabelku, nejakú super mikinu, hodinky a teplý sal 😁

cica8
10. dec 2021

@sima338 iba zdravie

sense
10. dec 2021

Sneznice, Pandora náramok, parfém, turistické topanky.. A kopec drobnosti, tak počkám do Vianoc co z toho dostanem a zvysok si dokupim...

sorciera24
10. dec 2021

svaty pokoj..... a naozaj, mat tu moc, by som si želala objať ešte aspon raz mojho ocka....😔

sima338
autor
10. dec 2021

@lenka2710 jej, kabelkové sme tu viaceré... 🙂

rebekamarcusko
10. dec 2021

My ideme na chatu,nemusim varit. Cize ja uz svoj vianocny darcek mam 🥰😍

tom_i
10. dec 2021

Aby sa mi vrátil čuch nech si vychutnám rezneee a šalát. Keď mi má byť zle, nech to stojí za to. A hmotné? Asi internetové rádio.

roberta27
10. dec 2021

@sima338 ja si prajem akúkoľvek cukrársku pomôcku- formu, niečo na zdobenie, gélovky, zdobenie... 😊

marcellka32
10. dec 2021

Pre seba len balík kozmetiky a kúpila som si obraz na maľovanie podľa čísel+nakupujem online denne pre ostatných-to ma teší viac

jana_eyre_2
10. dec 2021

Akože priať si čokoľvek, fakt hocičo? No páčilo by sa mi ísť do Dublinu, prejsť sa ulicami a poobdivovat mesto, absolvovať nejaké vianočné trhy bez korony.. vlastne by mi stačila aj Budapešť alebo Viedeň.. alebo vlastne aj Bratislava.. alebo no dobre, stačilo by mi vyjsť aspoň na ulicu mimo nás dvor 🤣🤣🤣🤣 som 3ti týždeň doma s detmi, už mi preskakuje..

Ale všeobecne keby som si mohla priat čokoľvek, priala by som si zdravie a výlet niekam do krásneho.mesta..

Ale dostanem knihy, aj tak sa poteším..