Čo si prajete na Vianoce?

14. nov 2023

Čaute kočky,

čo si želáte dostať na Vianoce? Môže byť aj totálne povrchné, zmysluplné, malé, veľké, proste hocičo, po čom vám srdce túži...😂😀

sama hľadám inšpiráciu 🙂

majte sa!

pkgirl30
14. nov 2023

Tohtoročné Vianoce prežiť bez sanitky, prosím ďakujem 🙏

lucka_ke
14. nov 2023

aby som dokončila školu a nemusela na operáciu

mila23
14. nov 2023

keby mi niekto naplanoval a kupil poznavaci vylet...vsetko naplanoval, spravil itinerar, objednal co kde kedy treba a zaplatil...aspon 2 tyzdne niekde
..u nas v rodine planujem vylety dovo ja - takze by ma potesilo keby 'sa to' spravilo...ale podla mojho gusta
...inak realne neviem...veci si kupim kedy co potrebujem...takze pod stromcek si vzdy nieco kupim kvoli detom...aby som tam nieco mala...

3009
14. nov 2023

Pre seba som si už darček kúpila, aby som nezabudla a pre ostatných nejakú maličkosť a oblečenie podľa želania. Tešiť sa budem ak budeme všetci spolu aj s vnúčatami-stihnem navariť a napiecť, keďže už mám dosť rokov.

saxana000
14. nov 2023

Keb mi niekto umyl okna.. 🤣🤣🤣
Ale nie....ozaj nic materialne nepotrebujem.staci.mi len radost dcery pri otvarani jej vytuzeneho darceka. ja mam tyzden pred vianocami velky ultrazvuk staci ked tam bude vsetko v poriadku a budu to krasne vianoce.

liz_lemon
14. nov 2023

@unicornlady kup si citacku s podsvietenim

tykat
14. nov 2023

ako kazdy rok ...svaty pokoj 😇 milujem vianoce len my, nasa rodinka, ja muz a deti. 24.-26.12. uplny klud, nevarim, citame knizky, pozerame rozpravky, prechadzky ❤ ...27.12 uz mozem kludne aj pracovat ci niekam ist na dlhsie, som oddychnuta, prijemna a vrla (moje deti nasli opak pre nevrla)

rhodesian
14. nov 2023

@simona92101 mame za sebou. Žiaľ nepomohlo 🤷‍♀️

jana_eyre_2
14. nov 2023

Akože aj nereálne? Keby mi ježiško doniesol karavan, bola by som rada.. alebo keby mi odniesol haraburdy aby sme sa mohli presťahovať preč odtiaľto, tiež by som bola rada 😁 ale úplne mi bude stačiť ak by mi priniesol knihu ktorá by ma bavila.. reálne ale nemám žiadne konkrétne prianie.. môj muž určite niečo vymyslí, problém skôr je, že ja vymyslieť akosi tento rok neviem... 🤔

vulka
14. nov 2023

Ondriš Jariabek: Z pastierčaťa herec I,II

freepalestine
14. nov 2023

To, co moj nick hovori

mk1111111111
14. nov 2023

aby som do vianoc schudla, keď nie, tak dovolenku

lauriik
14. nov 2023

Pod strom kufor a leginy 😜 Ale hlavne si prajem aby sme si spolu uzili krasne sviatky ako rodina ❤️🍀 Velmi sa na ten cas tesim.

jesenzima
14. nov 2023

Spať do 10, zobudit sa, na stole mať nachystané raňajky, ideálne švédsky stôl, a horúcu silnú kávu, potom si dať hodinový kúpeľ a celý deň nič nerobiť, len pozerať 80tkove horory 🤭

radkaradix
14. nov 2023

@terina25 tak sa na koncerte Edka vidíme :D

guiseppinka
14. nov 2023

Ja by som si želala pracovnú zmluvu pod stromom, aby som (cim skor) spravila certifikát. Povodne som ale chcela ucon acrobatic kabelkovy ruksak... Ale v tejto situácii ta zmluva by bola ideal
A este, aby ma záchrana dat z umreteho mobilu nestala 500e.

huxy
14. nov 2023

Reálne - obliečky z mikroplyšu - dostanem od maminy.
Ale čo by som si priala, ak by to bolo možné - aby ma okrem dcéry s ex už nič nikdy nespájalo. Aby sme boli zdravé, a šťastné.

beata_k
14. nov 2023

Tema jak vysita pre mna. Vobec netusim, co si mam priat. 🫤 Nieco hmotne, vylucne pre mna by to chcelo.

lamonita
14. nov 2023

Ja si želám obliecky Matejovsky, zrkadlo do chodby, knižnicu, nejaké super kuchynské utierky, a žeby robot do kuchyne?? Nemusí to všetko doniesť chudák Ježiško a naraz ale do konca roka postupne by sa hodilo🤣🤣🎄🎄🎄✌️✌️✌️

4stanka4
14. nov 2023

Mňa by potešila kozmetika alebo nejaký balíček kozmetiky lebo pouzivam len modrú niveu a chcelo by to už asi sa začať o seba trosku starať, knihy lebo tých nikdy nie je dost a microblanding obočia a nejaký krásny parfém ale fakt nejaký wau lebo úprimne (nesmejte sa) som nikdy poriadny nemala

autor
14. nov 2023

@4stanka4 kozmetiku rada dostávam tiež, ale musí to byť presne, čo chcem, tie sprcháče a krémy len tak na poslednú chvíľu neznášam 😂 parfum môžem za seba odporučiť Bacarrat Rouge 540, mne vonia, je nádherný, ale to treba skúsiť, nie každému všetko sadne, tiež by som chcela aj nejaký iný si zamilovať

autor
14. nov 2023

@beata_k presne pre toto sa to pýtam....tiež neviem, darčeky do domácnosti neznášam, ale zase ani totálnu blbosť nechem...

autor
14. nov 2023

@saxana000 držím palce pri ultrazvuku!

sisinka001
14. nov 2023

Tak prijala by som knižnicu, a tú menšiu jump trampolínu, ktorú môžem vnútri používať, kedže už teraz sa vonku na trampolíne nedá🙂

lulu0123
14. nov 2023

Korcule na lad, pyzamo,fen

zeldia
14. nov 2023

@lauriik kufor ti predám - lacno😉, ani raz nepoužité tak ako sme ich kúpili tak sú zabalené v igelite (sada 3ks)

majlo1234
14. nov 2023

Par dni bez dietata😀 a hrnce nove pekne

4stanka4
14. nov 2023

Ja mam velky problém s vôňami, čo som mala voňavky tak ako sa mi narodila mala tak ich nemôžem na sebe ani cítiť a to ma už cez 3 roky. Zatiaľ som nenašla nič co by ma ohurilo 😞

michellemary
14. nov 2023

Knihy a ponorný mixér, okrem toho veľa času s najbližšími. ❤

mirkam3
14. nov 2023

@suzitok som ochotná ti podarovať 5-8 mojich kíl 😉🤣