Čo si prajete na Vianoce?

14. nov 2023

Čaute kočky,

čo si želáte dostať na Vianoce? Môže byť aj totálne povrchné, zmysluplné, malé, veľké, proste hocičo, po čom vám srdce túži...😂😀

sama hľadám inšpiráciu 🙂

majte sa!

viestta
14. nov 2023

Vyspat sa do sytosti. Keby sa dalo, cele ich prespim

unicornlady
14. nov 2023

Ja potrebujem lampu stojatú, keď si chcem čítať niečo večer v posteli.

maca1984
14. nov 2023

Vypadnúť do tepla a aspoň 10 dní neriešiť nič, len ktoré plavky si oblečiem a aké jedlo z toho, čo uvaril niekto iný si naložím na tanier.

sense
14. nov 2023

Praktické - Dyson v15 😂 a povrchne - menšie prsia 😂😂😂

melanta
14. nov 2023

@sense až mi káva zabehla ako sa smejem 😉😂

gypsomilka
14. nov 2023

Dovolenkuuuuu tento rok 🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

sense
14. nov 2023

@melanta som rada ze som ti zlepšila náladu 😇😉

melanta
14. nov 2023

Robím vianočnú večeru pre 12 ľudí (moja aj mužova rodina), takže mojim želaním je, aby každému chutilo a aby sme si to spolu užili.

pe_mi
14. nov 2023

Kávovar , taký lepšejší 😂 čo má viac funkcií,Late a podobne.a samočistiaci nech je.robila som roky čašníčku.načistila som sa dosť kávovarov 😁😁

vulka
14. nov 2023

Dve konkrétne knihy.

babababka
14. nov 2023

Kopu peňazí na knihy,oblečenie a viac času na vnučky.

autor
14. nov 2023

@maca1984 jej, noo presne, tiež túžim po dovolenke a stačilo by mi pokojne aj niečo v lete, to už vydržím 😝😅

autor
14. nov 2023

@babababka knihy sú veru aj moja láska ❤️

autor
14. nov 2023

@vulka aj dáš tipy, že aké?

hortenziaj
14. nov 2023

Ja si prajem aby som na vianoce nemusela chodiť po navstevach, aby mi tu babky nenavlacili deťom XY hraciek ktoré budem obchádzať, a aby som nepribrala tieto Vianoce. Plus si s mužom kúpime nejaký zážitkový poukaz, tak aby nám deti niekto po strážil a my sme mohli ísť spolu

autor
14. nov 2023

@sense haha, to ja by som brala zase väčšie! 😂 ten dyson je ten vysavač či ten ich populárny fén?

anjelicek26
14. nov 2023

Ja chcem velky obly monitor do pracovne a stroj na vyrobu cestovin... inak by mi muz kupil klasika nejaku blbost, tak si to radsej napisem, ze teda co 😅

gabikaa96
14. nov 2023

Mojej dcérke na začiatku decembra budú operovať oči, takže ja si tento rok neželám nič na Vianoce len to aby to dobre dopadlo a dcéra bola v poriadku ♥️

abbey1
14. nov 2023

Pre mňa by bol najväčší darček, aby sme boli celá rodina spolu. Bohužiaľ, to sa asi nepodarí. Potešili by letenky kdekoľvek do tepla.

katarinaba
14. nov 2023

Mna by potesila prermanentka na kone, bezpecnostna vesta jazdecka. Toto take realne. A potom nieco zo sveta fantasy ci scifi ci ako to nazvat - odpoved na otazku, co kupit detom pod stromcek 😀

suzitok
14. nov 2023

Ja milujem knihy, vždy dostanem od manžela minimálne 4ks, na to sa teším najviac. Ale teraz sa akurát zotavujem po operácii a potešilo by ma pribrať aspoň 12-15 kilogramov na váhe 😀 A Vianoce sú na to ako stvorené 😀

terina25
14. nov 2023

Ja som si uz darcek darovala sama-listky na koncert Eda Sheerana ❤️ a co si najviac zelam je,aby tu boli moji rodicia co najdlhsie....

babababka
14. nov 2023

Zabudla som...Schudnúť ,aj 5kg poteší.Nereálne,ke´dže môj energetický výdaj je menší ako príjem.😢

rhodesian
14. nov 2023

Spánok, spánok, spánok a ešte raz veľa spánku. Dcéra má takmer 18m a ešte stále sme 10-15x za noc hore 🤦‍♀️
A najlepšie žiadne návštevy 🤦‍♀️ dupľom nie od svokry. Konečne by som chcela mať pokoj na vianoce

hederamonstera
14. nov 2023

Mini cocotte hrniec…rada to kazdy den hovorim drahemu ze chcem mini k****ta…velkeho uz mam😂😂 (minule vianoce som dostala😇😁)

sense
14. nov 2023

Vysávač 😇

autor
14. nov 2023

@hederamonstera milujem 😂😂😂

denden77
14. nov 2023

mimo darcekov.. tesim sa na vecer, ked dieta zaspi a my si sadneme na gauc s misou majonezaku, poharom vina a budeme kukat Pelisky ❤️🤣🤣
keby som si mohla vybrat cokolvek, tak dovolenku.. len ja, lehatko, teplo, kopec knih a daky ten drink.. bez spinaveho pradla, riadu, varenia a neustaleho "mamiiiii" 😁

simona92101
14. nov 2023

Svaty pokoj od vsetkeho a od vsetkych,len v kruhu uzkej rodiny,v pyzame,pri rozpravkach,ziadne navstevy,chystanie.

simona92101
14. nov 2023

@rhodesian zelajte si pod stromcek spankove poradenstvo.mam 13m dceru a tiez bola v noci hore aj 20x.pani z Lepsi spanok babatiek mi velmi pomohla,zredukovali sme to vhodnym rezimom na 1-2 zobudenia.