Čo si prajete na Vianoce?

14. nov 2023

Čaute kočky,

čo si želáte dostať na Vianoce? Môže byť aj totálne povrchné, zmysluplné, malé, veľké, proste hocičo, po čom vám srdce túži...😂😀

sama hľadám inšpiráciu 🙂

majte sa!

u2jana
16. nov 2023

@yoxinka este sa daju kupit do viedne na buduci rok cez viagogo, len ta cena 🤦🏻‍♀️

viky173
16. nov 2023

len zdravie a aby sme boli vseci spolu stastni (myslim rodina, nie cely MK 😀)

alzbetka83
16. nov 2023
sono2
16. nov 2023

Ludwig reiter čižmy, s23 ultra

yoxinka
16. nov 2023

@u2jana
Chris Martin sa vyjadril, že 2025 vyjde posledný album a potom už budú len koncertovať, plus chcú robiť aj menšie koncerty, nie len obrovské štadióny. Ja si možno počkám na to, lebo ja by som ocenila taký komornejší akustický koncert napríklad 🤣🤣🤣. Ako pre mňa ideálne by bolo mať time machine a ísť napríklad na tento koncert:

https://www.youtube.com/watch?v=0eR07k6RrWc


Keď hrali Coldplay takto, bola som ešte mladá a sprostá, aby som to dokázala patrične oceniť, ale táto ich éra sa mi veľmi páči! A ešte odohrali perfektný koncert v Jordánsku pred pred pár rokmi (tuším 2019 tesne pred koronou), kde natáčali live album Everyday Life. Keď zistili, koľko tam majú fanúšikov, tak ostali jeden deň dlhšie a zahrali pre nich. Žiadne veľké produkcie, niiiiič. Je z toho pár videí na youtube od ľudí, ktorí tam boli a je to bomba!!! 🎸🎼

anicka2608
16. nov 2023

@happymia ...a môcť mu povedať, že mi chýba a ukázať mu jeho úžasnú vnučku 💗

mooonika1975
16. nov 2023

Chcem pobyt v Austrálii

surama
16. nov 2023

Chcela by som uz zazit zasnezene Vianoce ❤️ Pamatam si, ked som ako dieta pozerala na stedry vecer von oknom a v dielke v parku svietil stromcek a vonku nadherne snezilo ❤️

happymia
16. nov 2023

@anicka2608 ano aj u nas tak od nas druhu 🥰ale som si ista ,ze pri porode stal pri nas a zachranil🙏🏻

31majka12
16. nov 2023

Ja si každé Vianoce želám praktické veci .
Minulý rok to bol hrniec 6l ,teraz potrebujem este jeden plech do rúry väčší a hlbší ,.
2roky dozadu som si zaželala parný hrniec na knedle a buchty a dostala som ,asi som bola dobrá 🤣

kikulienkadd
16. nov 2023

@simona92101 presne tak to cítim aj ja🙏

catherinah
16. nov 2023

Cudujem sa, kolko z Vás chce svätý pokoj bez návštev 🤔
Ja sa na ne teším najviac. A veľmi mi je smutno, ze nemôžu prísť svokrovci, pretoze uz nie su medzi nami😭😔

1mata
16. nov 2023

Veľa snehu, aby naše deti zažili konečne tie pravé Vianoce

kocko
16. nov 2023

Chcem sa konečne poriadne vyspať, aspoň do ôsmej rána, cd Má vlast a aspoň jednu voňavú veľkú mega pizzu.😉

kocko
16. nov 2023

@maryetta vieš čo som včera vravela mužovi? Nech je už aspoň polovica januára. Lucia už začala, teší sa na Mikuláša, potom na Luciu, potom na Vianoce,bude Silvester a ohňostroje. Toto jej hlava nevie správne "zošrotovat". Potom Nový rok kedy by mal ocko narodeniny. Takže tak.
Ako vravíš, aj tak to budem chystať sama. Ja tiež.

evelina86
16. nov 2023

@catherinah Aj ja sa teším na rodinné stretnutie..🙂

vroni
16. nov 2023

Budem tu znieť ako idiotka zo sutaze miss, ale bodol by svetový mier. Celkom vážne. A ja osobne by som chcela ešte doriešiť konečne nejaké problémy, v ktorých už sa rypem dlhšie, ako mi je milé. A potom ešte zdravie pre všetkých. Z materiálnych veci by ma náramne potešila výhra v Euromiliónoch.

lilitela
16. nov 2023

Mozno to tu bolo, ale ja si velmi prajem, aby moje deti nenosili domov zo skoly ziadne sople, kasle a choroby. Jedine kludne obdobie su u nas letne prazdniny. Aj ked vtedy robime vela aktivit, a stretavame ine deti, nikdy sa nenakazime. Ale skolsky rok je pre nas nocna mora. Velmi nam to negativne ovplyvnuje zivoty, takze by som toto zelala sebe aj svojim detom.

andreatytler
16. nov 2023

Pokosovu pilu.

sulavikova
16. nov 2023

Ja už svoje mám “kúpené” na povale, ale po
21 rokoch som šokovala partnera so slovami:”kúp si, čo chceš. Ja ti to zabalím…, nebudeme si snáď pod stromčekom vymieňať peniaze”