Darček pre kamarátku na 50tku

slavecka
8. aug 2021

Poraďte, idem sama na oslavu 50tky kamarátke, koľko peňazí dať + kytica a nejaká fľaša? Ďakujem.

abbey1
8. aug 2021

@slavecka Určite by som nedávala peniaze. To je také neosobné od priateľov. Keď je to tvoja kamarátka, určite vieš, čo má ráda. Ak by som už ozaj nevedela čo osobné kúpiť, tak dobrá masáž snáď nikoho neurazí.

slavecka
autor
8. aug 2021

@abbey1 Ďakujem za radu. Ale asi c akej hodnote?

abbey1
8. aug 2021

@slavecka To už je na tebe. Aké ste si blízke, hlavne aká je tvoja finančná situácia, ceny dobrej masáže u vás,...
Hlavne kľud. Dobrý kamarátku poteší, že prídeš, objimeš ju a budete mať spolu ďalšie pekné zážitky.

neznamaznama
8. aug 2021

@slavecka ak tušíš, čo by ju mohlo potešiť, tak choď radšej touto cestou, napr. poukážku na knihy, na nejaký výlet, vstupenky do divadla, kina, wellnes...... Ak však má viac menej všetko a netušíš čo, kľudne aj peniaze, ale skús ich darovať nejako netypicky, na nete nájdeš veľa nápadov. A suma je na tebe, kolko si môžeš dovoliť, záleží to fakt len na tebe, môžeš dať 20, ale aj 50, ale aj 100€.

sasha10
8. aug 2021

Ľudia väčšinou radia že peniaze nie, ale my sme boli svokre taktiež som sa tu radila a nakoniec som rada že sme dali peniaze aj ona (šetrí si na bazén) a ked som videla aké "somariny" podostávala čoho má plný dom - poháriky rôzne druhy, kvetov milión ma botanickú záhradu doma, koše s vecami ktoré sama povedala že velmi nevyužije kedže každý sa stravuje nejak podľa seba a zdravotných možností...aj mne po radách tu na koňovi prišli peniaze neosobné, ale nakoniec z nich bola najštastnejšia kedže každý človek si niečo nájde čo si vyberie sám alebo si na niečo šetrí 🙂 Ak už ju dobre poznáš tak vyber niečo čo fakt využije a nepoloží to na dalších 10 rokov do poličky 🙂 dobrá kniha ak číta, alebo ta masáž ak môže využiť - ja by som kamarátke kúpila určite niečo také že by sme mohli ísť aj spoločne napr. si spravili wellness deň 🙂

dominika113
8. aug 2021

@slavecka na manboxeo majú truhlice, kde si môžete vybrať čo v nej bude a bude mať zámok, ktorý bude musieť prepíliť, lebo jedine tak sa k nemu dostane a sa aj na tom zabavite a bude mať skvelý darček, ktorý využije 🙂

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavecka
autor
9. aug 2021

@evamarek77 a peniaze bude stačiť 30€ a kytica 💐?

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavecka
autor
10. aug 2021

@evamarek77 práveže si nedávame, nebola som jej ani na 40tku Ja som oslavu nerobilana 50tku takže neviem.

sasha10
10. aug 2021

@slavecka Tak podľa mňa toľko stačí, ako slušnosť ak sa ti nechce nič pre ňu vymýšlať...ak si bežne nedávate a ani ona tebe nedala na 50 darček tak to podľa mňa až tak riešiť nemusíš, daj niečo zo slušnosti 🙂

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz