Darček pre manžela na Vianoce

blahowoman
18. nov 2014

Ahojte kočeny....už ste uvažovali čo vašim polovičkám na vianoce? Ja stále neviem....všetkého má dosť....tričká s dlhým ruk, tričká s krátkym, treniek aj ponožiek....aj pyžamá o košeliach ani nevravím.... No a ja som na nervy...Prosím poradte----vďaka. 🙂

janka258
18. nov 2014

@blahowoman skús niečo originálnejšie. Ty sama musíš vedieť po čo mu srdce piští, my ho nepoznáme 🙂 čo tak niečo zážitkové? Hlavne nepíšeš do akej hodnoty,tak skús konkretizovať,aby sme dávali návrhy 😉

anuska74
18. nov 2014

@blahowoman
Aké má koníčky, kúpiš poukaz na školu šmyku alebo niečo také , privátny welnws, ja oblečko veru nekupujem ani nechcem, max. hodinky, parfém?

blahowoman
autor
18. nov 2014

konicek ma biliard, ale tágo má.... Parfemov tiez dost. hodnota? Nepocitame ci nam vyjde na rozky....

janage
18. nov 2014

no môj síce dostal nie pod stromček, ale na narodky skok padákom - nie tandem, ale zákl. výcvik plus samostatný zoskok - bol max. spokojný 😀 A minule som našla stránku kde organizujú na SK tripy, že po stopách vlkov a tak - také dobrodružstvo - s prof. sprievodcom, fotografom - môj napr. rád fotí, chcel by aj pilotnývícvik na ultraľahké lietadlo - no, ale to sme cenovo, že v příští pětiletce 😉 ja som skôr za "zážitkové" dary. Otec zas miluje sladké, tak kvalitnú čokoládku - naposledy mandle v čokoláde so škoricou. Alebo mu ručne vyrob poukážku na niečo čo má rád, náklady 0 a fantázii sa medze nekladú 😉

ichbinich
19. nov 2014

Suhlasim s ostatnymi, nejaky zazitok: ochutnavka vin/whiskey a pod., ak je skor neakcny tip 😉
Moj manzel dostane elektronicku knihu, videl ju u kolegu este niekedy v lete a povedal, ze to chce, presne ten model. Uz ju mam v skrini 😀
My si oblecenie tiez nedarujeme. Skor knihy, CDcka a tak. Minuly rok som dostala automat na kavu, to bolo pre mna super prekvapko, ja som kavickarka (on kavu nepije vobec 😝). Ak je tvoj muz kavickar, tak by to bolo tiez dobre.

moni244
19. nov 2014

ak sa mi to podarí, tak toto http://www.faxcopy.sk/detail/medailon-srdce-22x... ale my si darčeky moc nedávame

klincek
19. nov 2014

Tomu mojmu vybuchol holiaci strojcek, uz mam v skrini novy - ale prekvapko nebude, vybral si ho on. Inak muzi v nasej rodine miluju dostavat ponozky, spodary a pyzama - nemusia si to potom kupovat sami. Takze ja mam ponozky prikazom 😀. A co najviac potesi mm je spolocne straveny cas, mame ho zalostne malo..takze akykolvek zazitok, ktory by sme absolvovali spolu, by bol zaruka uspechu. U vas by to tiez mohlo fungovat 😉

katarinka2511
19. nov 2014

Tak veru sp,ocne chvile s msnzelom lebo ich je malo,ja mohmu kupujem kozmetiku a ponozky

maria1989
19. nov 2014

@blahowoman kúpim mu ďalekohľad, aby mohol špehovať susedov 😀 😀 😀

monacanka
19. nov 2014

kedze mam manzela kuchara tak samozrejme kucharsku knihu niake to oblecenie a kozmetika klasika ako kazdy rok

katkasofi
19. nov 2014

@blahowoman ja by som pre drahého rada kúpila lístky na ms v hokeji 2015 v Ostrave ... To bude radosti 🙂