Darček pre otca na 60-tku

mata716
12. aug 2014

Ahojte,
nas otec oslavuje za mesiac 60-tku a chceme mu kupit nejaky pamatny darcek.
Zvazujeme kupu nastennych hodin. Nieco taketo: http://www.nastennehodiny.sk/?134,9124-ma
Zda sa mi to ako celkom dobry napad. Co na to poviete? Pripadne pomozte s vyberom inych 🙂

iv01
12. aug 2014

@mata716 ako, myslim ze hodiny su taky neutralny darcek, ja by som od deti ocakavala nieco osobnejsie, ale to si kazdy v rodine rozumie, ty poznas otca najlepsie a musis vediet co on preferuje, co ho potesi. Od dcery by sa mi zdalo vhodnejsie, nejaky zajazd, vikendovy pobyt, bicykel alebo nieco take, iba pre neho. Nie nieco do domacnosti.... ved to sa kupuje na svadbu. 😀

lucinddas
12. aug 2014

Tie hodiny sa mi pravdu povediac vobec nepacia. Moj tatino mal 60 pred 2 tyzdnami a dostal od nas so sestrou pobytovy letecky zajazd do Pariza na 6 dni. Samozrejme aj s maminou 🙂 a velmi sa potesil.

miku1
12. aug 2014

@mata716 Moja mama dostala na 60tku od môjho brata let balónom 🙂 A aby jej nebolo ľúto, že letí sama, tak jej k tomu brat pribalil aj otca 🙂 Hoci vyhlásila, že ju do balónu nedostaneme ani heverom, tak nakoniec bola nadšená a naši majú za sebou jeden krásny nezabudnuteľný zážitok 🙂

emily76
12. aug 2014

@mata716 my sme otcovi kupili hodiny, ale nie nastenne.. to mi pride pre chlapa take.... skor pre zenu... svokre sme k 60-tke dali predlzeny vikend v tatrach v **** hotely, moja mama oslavuje na buduci rok a tej kupime zase pobyt v kupeloch podla vlastneho zelania.

lucinkab
12. aug 2014

my sme otcovi na 50tku dlho nevedeli čo, nerad cestuje , stravu má rad domácu ☹ nakoniec dostal stolik pod PC , s bezdrotovou klavesnicou, mysou a podlozkou pod nu a bol nadsený 🙂 Mamina mala 50tku nedavno a dostala welnes pobyt na ktory pojde so segrou a hobby frezku a vtracku v jednom -kedze je kreativna aby mohla vrtat vajka a viac sa zabavat so servitkami 🙂

hennyinnsbruck
12. aug 2014

@mata716
mame na 50tku som vybrala zopár foto/aj starších A dala do tých rámov kde sa dá viac foto.jeden rám bol Family druhý Love.plus drobnosti ako toaletak S 5o tkou, malé fľaštičky S 50tku 😀 všetko som jej poslala na svk poštou.samozrejme pekne zabalené..jej priateľ potom kameroval ako balík otvárala taaak plakala/od šťastia.
A keď mi to video ukázala tak sme spolu plakali. 😅 bohužiaľ som jej nevedela osobne gratulovať
Tie drobnosti si odložila do vitríny,.,

Mne sa tie hodiny tiež moc nepáčia,ale ty musíš poznať vkus svojho ocka... Tiež som za nejaký fajny víkend alebo niečo,, osobnejsie,,...

mata716
autor
12. aug 2014

Dakujem krasne za vsetky rady. Problem je ten, ze otec je uz dlhsi cas sam, necestuje rad a neviem si celkom predstait, ze by sa takemu vikendovemu pobytu potesil... Mne osobne sa tiez take zazitkove darceky pacia najviac. Ale ako ho poznam prenechal by to urcite niekomu inemu... Je to tazko vybrat.
Tie hodiny som rozmyslala kvoli tomu, ze sme boli na navsteve a mali tam take podlahove hodiny. A oca strasne oslovili... Od tychto znamych mam aj kontakt na tu stranku. Len to co sa mu pacilo je nad cenovu hladinu co planujeme. Som si ista ze tym by sa potesil. Bolo to nieco taketo: http://www.nastennehodiny.sk/?171,1000-or. Nepamatam si to celkom presne, ale myslim ze su to oni. Musime este porozmyslat asi nad niecim.

svetluska82
12. aug 2014

@mata716 my sme mojmu otcovi zaplatili dovolenku pri mori....kedze more este v zivote nevidel a pacilo sa mu veeelmi

niki101988
12. aug 2014

@mata716 Hodiny by som nekupovala ani jedny možno tak náramkové nejaké pekné kľudne aj za 1000EUR ako sú aj tie nástenné a dala mu tam vygravírovať iniciály detí a pod. Je smutné, že je otec sám ale skúsila by som ho ukecať na more kúpele a pod. je to určite krajší darček ako hodiny nastenné
http://www.hodinky-rado.cz/eshop-kategorie-rado...
Môj svokor dostal na 60tku z tejto značky a poviem Ti nemal slov.

ivett1
12. aug 2014

@mata716 my sme tiež kupovali hodinky - náramkové ...lebo tie nástenné naši majú 😉 ... úplne ťa chápem, ani naši nechcú nikam chodiť ... keby sme im kúpili welnes, alebo pobyt niekde pri mori ... neulahodili by sme im ...keď na to zvrteneme reč, že prečo ...tak nás len vždy odbijú, že oni sa nacestovali dosť a chcú si užiť kľudnú starobu🙂 ... čo je aj pravda ... s tým cestovaním ...
my sme traja, takže sme dávali okrem hodiniek aj darčekoý kôš, ručne maľovanú karafu s 60-tkou a vnútri jeho obľúbené vínko a obálku na nejaký stroj, ktorý si vybral...wapku? ... 😉

katusik19
12. aug 2014

mate deti?ak ano my sme davali odfotit nase decka a dali sme z toho spravit platno ako obraz a to sme dali svokrovi na 60tku

mimikas
12. aug 2014

Zalezi co ma tvoj otec rad, ale osobne si myslim ze nastenne hodiny nikoho nepotesia. My sme mojmu otcovy kupovali bycikel, ale on dost aktivne bycikluje a velmi sa tesil. Kvalitne naramkove hodinky potesia kazdeho chlapa. Nastenne hodiny, pohare a podobne blbosticky skoncia vzdy zalozene v skrini 🙂. Ja by som porozmyslala aj nad dovolenkou, viem ze nasich by potesila

mirka414
12. aug 2014

@mata716 digitálny fotoramik s fotkami je velmi pekny darček alebo moj otec chcel vzdy modrej farby mobil tak som mu kupila iPhone 5 v modrej farbe a velmi si ho obľúbil az tak moc,ze teraz chce k nemu v máji na 60 tku tablet ;D tak bude tablet s fotkami .alebo este poradím kamoska Lucka je aj tu na konikovi robi krasne šperky s fotkami deti,vnúčatiek to zasa idem dat mamine 🙂

miriskaz
12. aug 2014

caf,
ja mam taku skusenost s darcekmi,ze cim s viac ludmi to riesim tym horsie..
velakrat som bola o nejakom super darceku skalopevne presvedcena a len som sa zmiatla a zamotala.. 😔
moj nazor-ak si myslis,,ze hodiny oca potesia ,a pacia sa ti,urcite do toho chod.nerozmyslaj nad tym ci je to vhodne,nevhodne-riad sa srdcom..a ked sa mu este aj pacili u znamych,neni o com.
mozno budem pateticka,ale hlavne je,ze to bude zo srdca. 😉

mata1001
13. aug 2014

Moj otec ma 60.r 24.8. Necestuje ,nema konicky, len tak preziva. Bolo to ťažké mu vybrat darcek. So sestrou sme chceli masazne kreslo.no moj otec je tvrdy oriesok tak sme sa ho spytali co by chcel. Predsa na wellnes ci na dovcu k moru by sme ho nedostali. Nepotesili by ho ani naramkove hodinky, ci bicykel, ani let balonom. A vies co bola jeho odpoved. Ja chcem frezu .No ani neviem ako taka freza vyzera, ale tak kupime mu to, co si želá. Podla mna ak si presvedcena ze otca potesia hodiny, kup mu ich. Nikto tu na mk tvojho otca nepozná lepsie, ako ty. Prajem ti dobry vyber a nech je otec spokojný.. ..

pegaga
13. aug 2014

A čo tak fujara?

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miki060707
13. aug 2014

tak môj otec by sa týmto hodinám straaašne potešil, jemu sa páčia takéto hodiny, bohužial mi si také drahé dary nedávame, tak môjho otca najviac poteší, ak dojdu jeho deti a vnúčence a strávia s nimi krásny deň pri krásnej tortičke, jasné niejaký darček ano, ale nemusí byť drahý, hlavne, že otec je spokojný 🙂

suezee
13. aug 2014

Pripajam sa k zajazdom. Otec na 60tku vylet do Pariza aj s mamou, mama na 60tku vylet do Rima aj s otcom a teaz mal otec 65tku a dostal znova poukaz na poznavaci zajazd a vybral si cestu k moru. V pondelok maju letiet a strasne sa s mamou tesia. Vrtacky, kosacky a ine somariny sa pokazia, ake zazitok z dovolenky zostane🙂 v januari bude mat mama 65 a opat to bude zajazd. Ani pobyt v kupeloch nie je zly.

ivett1
13. aug 2014

haló, kočky ...čo nečítate?...veď @mata716 písala, že jej otec citujem - kopírujem ..."je uz dlhsi cas sam, necestuje rad a neviem si celkom predstavit, ze by sa takemu vikendovemu pobytu potesil... Mne osobne sa taketo zazitkove darceky pacia najviac. Ale ako ho poznam prenechal by to urcite niekomu inemu... "
...takže ešte niekto navrhne nejaký "zájazd, welness...pobyt pri mori?..."

emily76
13. aug 2014

@mata716 ak sa mu tie velke hodiny tak pacili, co tak spojit sa s ostatnymi, ktori pridu na oslavu a kupit mu ich ako spolocny dar? 🙂 Neviem, kolko vas bude oslavovat, ale mozno by aj toto bola cesta, ako mu splnit prianie.

mirka414
14. aug 2014

Tu je link na tie šperky : https://www.facebook.com/pages/Lusalu-Fotosperk... odporúčam