Dávate na Valentína nejakú drobnosť aj vašim deťom?

13. feb 2022

Maminky dávate na Valentína nejakú drobnosť aj vašim deťom? Tie, ktoré tento sviatok oslavujete🙂

pribinak
13. feb 2022

Nie. Dostáva na MDD

klarissa25
13. feb 2022

Akože celkom nerozumiem my to teda neoslavujeme, tak ma opravte ak sa mýlim ...ale Valentín je predsa sviatok zaľúbených nie ? Nepreháňate to niektoré už?

syslik81
13. feb 2022

ano davam malinke cokoladove srdiecko dcere- je to sviatok zamilovanych a ano milujem svoju dceru ..je jedno v akej spojitosti je laska ... ale je to ozaj len mini srdiecko ziadne vecne drahe dary .. moja miluje svoatky akekolvek a tak sa tesi aj na valentina.. mne vyrobila kartu

vler
13. feb 2022

Nie je to cista komercia

nikha2809
13. feb 2022

My dávame aj deťom vždy nejakú čokoládku malú.

abbey1
13. feb 2022

Áno, kúpila som maličkosť.

simona139469
13. feb 2022

Ja az budem mat deti, nebudem taká sebecka že nenájdem energiu a chuť dať im nejakú maličkosť na sviatok lásky.
Autorka, ja by som dala. Veď svoje deti tiež ľúbiš nie? A tou maličkosťou im isto urobíš radosť

simca06022011
13. feb 2022

cielene nie, ale teda ak daco uvidim, kupim jej... hocikedy. AJ v skole si posielaju s kamaratkami valentinky :D podla mna je to mile,a j ked teda taky komercny sviatok. U nas sa nic "luxusne nedava", ani my ako dospeli... vlastne my to s chlapom takmer neriesime

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liz_lemon
13. feb 2022

neplanovala som nic, ale dcera dosla totalne zmagorena zo skoly, cely tyzden vyrabali darceky pre celu rodinu a kamosov, tak som jej kupila aj ja prekvapko, aby nebola sklamana, ked sa tak snazila

henka123123
13. feb 2022

Nie

nikiki29
13. feb 2022

Nie. Dostáva na MDD … na Valentína spoločne vyrábame darček pre ocka (obrázok a pod)

vler
13. feb 2022

Zijem v USA, mozno najkomercnejsej krajine na svete a tu ludi firmy presviedcaju ze valentin je dovod nakupovat pre hocikoho koho lubite, a ked nemate partnera tak nakupujte pre deti, rodicov, starkych, surodencov, netere, ucitelky, kamaratov, psov, macky alebo si nieco kupte pre seba. Ludia su lahko ovplyvnitelni takze biznis bezi...pred rokmi slovaci o valentinovi nemali ani ponatia takze vydavok nulovy a vztahy aj tak take iste

mandarinka555
13. feb 2022

Aj som nato zabudla....zajtra tu zas bude zamorený celý koník fotkami s kyticami, čokoládami a prstienkami....katastrofa :(

slovakboy
13. feb 2022

Je to čistá komercia ale je to dobrý nápad dať niečo aj detičkám. A s komentárom že Valentín je pre zaľúbených a maminka s ockom milujú drobcov.
Sviatkov nikdy nie je dosť.

mikadooo
13. feb 2022

Áno. Odvšadiaľ to na ne hučí, vrátane školy, v škôlke tiež niečo robia "mamičke", tak aj ja im nejakú sladkú drobnosť kúpim, alebo si upečieme tortičku.

mamina0078
13. feb 2022

Nie nedavam je to sviatok zamilovanych nie deti

miadi
13. feb 2022

@vler ja som pred viac ako 20r Mame kupovala na Valentina kvety a ona mne. Takze taka novinka to nie je. Volakedy ludia oslavovali palenie Moreny a ine paganske sviatky. Nekupili veci ale vyrobili vypestovali obetovali .. komercia je uz vsetko v dnesnej dobe. Kto chce kupi nieco extra kto nechce nekupi kupi ine veci v iny bezny den. Clovek by musel zit na samote u lesa aby nezil komercne.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tykat
13. feb 2022

Ano muzovi aj detom rovnako... uz mam kupene 3 Milka srdiecka ❤❤❤ ...sme spolu skoro 30r a decka uz su velke 22 a 16 ...ale milujem ich vsetkych velmi, tak je to tak nejako prirodzene.

tykat
13. feb 2022

U nas v robote bol dokonca taky zvyk ze pri vstupe boli na stoliku prazdne zelania "Valentinky" a vramci firmy ich mohol niekto niekomu vypisat a dat na stol... nebolo to o zamilovanych ale skor take ze zopar milych slov, podakovanie... ak niekto chcel niekomu napisat a veru sa to ujalo 👍

petulda333
13. feb 2022

@vler a ktory sviatok nie je komercia?

petulda333
13. feb 2022

@mandarinka555 vzdy lepsie ako statusy o korone

petulda333
13. feb 2022

Ja som svojim kupila milka cokoladku srdce.

autumm
14. feb 2022

@petulda333 vianoce 🤣 pre mňa vianoce su top komerčný sviatok. Ľudia minú stovky eur a je to ok. A čokoláda za 2 eura na Valentína je komercia 😀

alvaluka
14. feb 2022

Nie

1natasa1
14. feb 2022

Možno takým štýlom, že nejaká sladká drobnosť inak ani nie 🙂

lenka2710
14. feb 2022

Môj muž dáva darček na Valentína tak ako mne, tak aj našej dcére a rovnako aj na MDŽ dostanem kyticu a malá tiež kytičku! Ze sme jeho babiská a veľmi nás ľúbi 🥰

jankalukasova
14. feb 2022

Áno... Dcéra dostane darček. Ale ona má dnes narodeniny 🤣🤦

stella14
14. feb 2022

@jankalukasova aj moja 🙂