Dávate na Valentína nejakú drobnosť aj vašim deťom?

13. feb 2022

Maminky dávate na Valentína nejakú drobnosť aj vašim deťom? Tie, ktoré tento sviatok oslavujete🙂

katkaandy
14. feb 2022

rešpektujem názor každého, ale názor tipu nie, veď ma MDD a nie lebo je to komercia a pod. keď nedám tak nedám ale ja som vždy dala aj deťom. prečo nie? veď je to sviatok nie vyslovene všetkých zamilovaných ale sviatok lásky. a maličkosť, ktorá poteší deti či už srdiečko v tvare čokoládky alebo gumové cukríky v tvare srdiečka. nič veľlké nič drahé a poteší. a vždy mi dcérka aj so školského klubu /družiny/ prinesie obrázok, čo s pani učiteľkou kreslia pre rodičov. veď je to milé. áno, milovať sa má človek každý deň nielen na Valentína ale prečo si nemať takýto deň výnimočný? kto nechce a nepodporuje takéto sviatky, nech nepodporuje, nikomu taký názor netreba brať. ale potom tiež aj opačne. Pekný deň a predsa krásneho Valentína ❤

tamichloe
14. feb 2022

Áno dávam🤗

huxy
14. feb 2022

Ano, davam. Aj svojim rodicom po cokolade. Aj ked valentina nejak neoslavujem. Ale pre mna je to prilezitost niecim malym ich potesit.

autor
14. feb 2022

@katkaandy 👌👌👌👏👏👏♥️ pekného Valentína vám všetkým..

hederamonstera
14. feb 2022

Nahodou krasny sviatok, ale chapem, ze je “cool” byt proti “ovciam” a tvarit sa ako neuznavame komerciu…
Chcela by som vidiet domovy takychto ludi a ich minimalizmus 😊

zltadanka
14. feb 2022

@jankalukasova aj moj syn je na Valentina a moja mama tiez, takze pre nas je to narodeninovy sviatok 😊

paradajkova
14. feb 2022

Nechapem nazor, ze odmietam valentina lebo je komercny sviatok. To odmietate aj Vianoce?

Sviatky mame take, ake si ich urobime, my si na vacsinu sviatkov nic cenne nekupujeme, ale ja robim kolac, popripade veceru, muz kupi kvet. Ked maly vyrastie s radostou mu urobim nejaky fajny kolacik a ak mi da raz na valentina vyrobenu valentinku, tak sa asi roztopim ❤️

Takze za mna ano, aj detickam nieco, ale isla by som do kolacikov, palaciniek v tvare srdiecka a pod. Je to prave fajn, aj deti viest k tomu, ze darceky sa nemusia len kupovat a valentin je na to idealy.

jarnajar
14. feb 2022

My to berieme tak, že nie sviatok zaľúbených, ale tých, čo sa ľúbia 🙂 takže včera sme mali koláčik pre vsetkych. Moj otec nám zvykol davat čokoládové srdiecka a aj ja som naším davala nejaku sladku malickost alebo som im upiekla. V muzovej rodine to tiež tak bolo.

nikha2809
14. feb 2022

@paradajkova presne tak veď aj o dni matiek sa dá povedať že je komerčný sviatok.Tiez sa kupujú kvety,čokolády tak ako na Valentína.A deti mi vždy s radosťou niečo vyrobia a ja sa z toho neskutočne teším.Tak ako sa oni dnes potešia keď dostanú cokoladku.

lessiie
14. feb 2022

Mužovi som kupila dezert a dcéram čokoládku...😀🤷‍♀️

korytnackaruzova
14. feb 2022

@vler tiez zijem v USA. Ale pred 20 rokmi na slovensku sme si v skole pisali valentinky, dievcata dostavali od chlapcov kytice, vonavky a cokolady. Takze nemyslim si, ze to bolo menej komercne. Len toho vyberu bolo menej.

red_cat
14. feb 2022

Kazda prilezitost dat niekomu drobnost z lasky je dobra😉 malemu som kupila keksik so srdieckom a bol cely stastny. On mi zasa na ,,den lasky,, ako to nazyva, vyrobil pohladnicu

euka210
14. feb 2022

Nie

adulikka
14. feb 2022

@miadi mne včera dcéra doniesla tulipány ,bolo ich 14 kusov , rozdelila som ich do dvoch váz .

cobhan
14. feb 2022

Väčšinou dostane čokoládové srdiečka alebo nejakú inú valentínsku sladkosť. Tento rok sa rozhodla, že chce ísť do mnou na "rande" tak som jej v sľúbila Starbucks niekedy vo Februári ako valentínsky darček. Žijeme v Írsku a tu je to všade okolo nej, človek sa tomu nevyhne

eba7
14. feb 2022

Davam, ale nie nejako specialne za to, ze je valentin, ale proste rada vyuzijem zamienku detom nejaku drobnost dat 🙂. Nieco co by som im vlastne dala tak ci tak aj keby ziadny valentin nebol. Dcera dostala kurz korculovania a pekne to vyslo, ze prva hodina je prave dnes 🙂. S muzom nas tento sviatok velmi neberie, vacsinou si nedavame nic. Ale to my ani na vyrocia 😅

sonia_wiener
14. feb 2022

Nedávame si nikto nic extra... Malu sladkosť dostanú každý den. Manzel takýto sviatok neuznáva, ale nemá problém ma potešiť ktorýkoľvek iny den...

dominika7990
14. feb 2022

Áno. Obe deti dostali pernikove srdiečka od nás.

kubko01
14. feb 2022

@syslik81 aj moji chlapci dostávajú len srdiecko buď čokoládové alebo perníkove🤗

radacak
14. feb 2022

Piekla som malú tortu pre dcéru a manžela..A ešte dostanú po čokoládovom srdiecku..Mne zas príde blbé vynechať s toho dcéru,však aj ju ľúbime a máme radi🤷 a zas keď manžel kúpi niečo mne tak aj dcéra dostane niečo..áno,deti majú svoj sviatok ale my to máme takto 🤣🙈

ajko2011
14. feb 2022

Áno

vikusjk
14. feb 2022

Ano, kupili sme taku malickost, my dcere kupujeme darceky hocikedy, nemame pravidlo, ze to musi byt len na sviatky, drobnostou ju potesime v hociktory den, tak teraz kedze je toho Vala, dostala drobnost v tvare srdiecka a velmi sa potesila. Tiez nam v skole spravila srdieckovu karticku, ktoru vyzdobila, vselico na nu nakreslia a napisala nam tam take vyznanie ❤

orchi_dea
14. feb 2022

Ano, male cokoladky potesia, tiez som od nich dostala karty. Treba vyuzit kazdu prilezitost robit radost svojim najblizsim a ak nie je komu aj sebe 💕💕💕
Nejaky “Fero” z Hornej Dolnej si kupi radsej pivo a cigarety aj kazdy, to nikoho nepohorsuje, ale malickost ako cokolada a kvety vam pride marketing.Nuz som rada, ze u nas je pekna atmosfera dnes ❤️❤️❤️

leskovael
14. feb 2022

Ano dávam aj synovi.. Aj on nakresli srdiečko a obdaruje nás.. Milujem ho a stotožnujem sa s názorom že je jedno o akú lásku sa jedná.. Bolo by mi divné dat niečo len chlapovi a synovi nič. Takisto akoby mi bolo divné nedať nič ani jednému. Veď niečo pre potešenie kúpim počas roka kedykoľvek, tak nevidím najmenší dôvodu prečo by som tak neurobila aj na Valentína

karca124
14. feb 2022

Áno, ja dávam.. Dcerkam som kúpila plátno na maľovanie a farbičky, boli neskutočne šťastné.. 🙏

mariska1989
14. feb 2022

Ja som dala malú čokoládu a tak isto aj máme a otcovi a aj kuriérska dnes dostala 🥰

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jablkovastrudla
14. feb 2022

Malemu som kupila srdieckove lizatko, on mi doniesol zo skolky kvet a pohladnicu co vyrobili. Pre mna je to dalsi mily sviatok ked si mozeme dat nieco male.

diamand2326
14. feb 2022

Dala som im maličkú čokoládku len symbolicky a včera som sa ich spýtala, že keby chcú frajerovi/frajerke kúpiť dajakú mini drobnosť, prispejem 😉 Ale len sa smiali, majú 12 a 8 🙂

alenka1986
14. feb 2022

Ano kupila som dcerke minibonbonieru, aby jej nebolo luto ked my si s muzom davame darceky.