Kde kúpim zásnubný prsteň za normálnu cenu?

abcd547
23. jún 2022

Dobry den dámy, mam na vas taku otazocku, nepoznate nejaku dobru stranku kde zohnat nieco za normalnu prijatelnu cenu, popripade mi trosku poradit ci ist do niecoho drahsieho, material atd atd....moc sa v tom nevyznam tak budem rad za kazdu radu dakujem

pauli_s
23. jún 2022

@gladys_07 Ok, tak som zlatokopka. 🙂 Ak je naozaj definícia zlatokopky, že úspešná žena chce pri sebe úspešného muža, vzdelaného a s adekvátnym príjmom, tak budiš, nemám s tým absolútne žiaden problém, som zlatokopka. Nepôjdem si na just hľadať nejakého chudáka do ubytovne, aby som bola dobrá svätá žena, ktorá sa uspokojí s tým, čo jej život nadelí, len preto aby som nemala nejakú trápnu nálepku od nejakých trápnych žien z Modrého koníka. 🙂

hradnapani
23. jún 2022

@abcd547 ano, tato cenova hladina je uplne postacujuca (aspon podla mna) a aj tak jej nebudes ukazovat uctenku a ona ak je normalna (verim, ze je), tak sa na cenu pytat nebude. Hlavne sa jej trafit do vkusu (ale moj si napriklad roky nevedel zapamatat, ze nemam rada sperky s vela kamienkami, ze max jeden, idealne ziadny 😀 ). Tak stastnu ruku pri vybere a nech vam to vyjde 🙂

botka19
23. jún 2022

Zeny drahe, prestante jej zavidiet vsetko. Ma dokonaly zivot a nikdy sa nebude bat o buducnost,pretoze neexistuje strata prace, choroba nic co by ju ovplyvnilo. Predpokladam,ze buduci pan manzel je minimalne riaditel zemegule a ona jeho asistentka.
@abcd547 aj keby si mal koooopec penazi, tak snubny prsten je totalna kravina. Aspon za mna. Nikdy som ho nenosila. Hrdo nosim obrucku,ale to je vsetko. Ak jej chces dopriat kup jej nieco, co ma fakt rada a dlho po tom tuzi a nazvi to zasnubny dar (k nejakemu normalnemu prstenu) 😀

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninka99865
23. jún 2022

Egne 🙂 ma nádherne prstene a aj diamant sa dá kúpiť za normálne peniaze 🙂

botka19
23. jún 2022

@pukina ja ti neviem,ale podla fotiek vyzeraju zlatokopky inak no...

7lenka11
23. jún 2022

@pauli_s inak mňa by strašne zaujímalo, čo u teba v praxi znamená, že si úspešná a zabezpečená.. ale rešpektujem tvoje súkromie a nepotrebujem vedieť detaily, len by bolo fakt zaujímavé porovnať realitu s tým, čo všetko si tu popísala

radkasswe
23. jún 2022

@pauli_s ako chapem vsak mas rada sperky niekto topanky ci kabelky ... a niekto ani co do ust ale aj tak tu dokazujes svoju pravdu iba 20 tim zena ci su tu kazdy den a nik iny tu nieje .... dobre za ti neradia rozvod ,psychologa alebo poradnu lebo ja sa mk celkom bavim

a_adamcova
23. jún 2022

@pauli_s Nie, z teba zlatokopku nerobí to, že máš pri sebe úspešného muža. Ale ten tvoj prístup, tvoje vyjadrovania a tvoj postoj.
Prepáč ale normálne si sa mi zhnusila ako človek, aj ako žena. A nie nie preto, lebo máš nadštandardný príjem, ani prachatého chlapa, ani diamantový prsteň :D Ale to aká si!!!!

gladys_07
23. jún 2022

@pauli_s Uz len cakam ci sem capnes danove priznanie na rok 2021 nech vidime aki ste uspesni a vzdelani podnikatelia s nehnutelnostami 😂

Vzdelanie ocividne tiez nie je vsetko ked je srdce prazdne…

pauli_s
23. jún 2022

@gladys_07 čo robí so mňa osobu s prázdnym srdcom presne? Že sa nechcem nechať urážať?

pauli_s
23. jún 2022

@a_adamcova Nepoznám ťa, v živote sme si nepísali, neviem kto si, je mi totálne jedno, či som sa ti zhnusila, alebo nie.

a_adamcova
23. jún 2022

@abcd547 Cena je úplne OK. Dá sa do 150€ nájsť pekný prsteň .... 🙂

pukina
23. jún 2022

@botka19 mozno je to fotka este z cias ked bola prvy krat zasnubena s tym zelenym hnilym prstenom od toho nevzdelaneho chudaka 😂

botka19
23. jún 2022

@7lenka11 znamena to pracujem vo fabrike,ale v administrative 😀 muz je veduci na inom oddeleni 😀
Skor je zarazajuce ako ma niekto potrebu si pozdvihnut sebavedomie na prispevku muza,ktory chce poziadat svoju priatelku o ruku.

botka19
23. jún 2022

@pukina 1.6. povedala ano a uz jej zhnil? 😀 ale noooo
Ten chudak s hnilym prstenom mal nakoniec aj tak neskutocne zivotne stastie,ani o tom nevedel.

danica2711
23. jún 2022

@pauli_s žeby naozaj? Alebo je taká životná úroveň len tvojím zbožným želaním? Totiž ak je to ozaj pravda, človek sa tým nepotrebuje toľko chváliť... toľko príspevkov, kde to ospevuješ, je už trápnych
@abcd547 mám taký istý názor ako tvoje dievča, tiež nenosím prstene, kúp akýkoľvek milý (trebárs aj z chirurgickej ocele, je veľa pekných a sú také "bezúdržbové"), hlavne, že budete obidvaja vedieť, že je to z lásky

marsella_22
23. jún 2022

@abcd547 Mne len napadlo, že poradím z vlastnej skúsenosti, čo sa týka bieleho zlata. Ak by ste išli kupovať prsteň z bieleho zlata, určite Vám odporúčam dať ho vyrobiť zlatníkovi, lebo nám sa stalo, že aj snubný, aj obrúčky zo zlatníctva neboli z bieleho zlata, ale len rhódiované, čiže po 10 rokoch sa tá vrstva zošúchala a už tam vidno žlté zlato.

iwesska
23. jún 2022

Laska sa nemeria diamantami,ani hodnotou prstena,teda pokial neziadas o ruku zlatokopku,tam by ti to nepreslo😂 Ja som dostala z bieleho zlata s kamienkom ani neviem akym a som s muzom 20r.😁

panda21
23. jún 2022

Za mňa do 200€ snubak max. Keby dá môj zaň viacej, otacam ho na päte, že míňa na blbosti a má ho vrátiť. Obrúčky máme dokopi za 70€ 💪😅

cacianka
23. jún 2022

@misulka22 ty a tie lamy 👍

pauli_s
23. jún 2022

@pukina @botka19 Toto už je len Vaša vizitka, uražať nikoho na základe vzhľadu. A ja som tu tá zo zlým srdcom. Len za to, že som si dovolila napísať, že by som nechodila s chudobným mužom. Realita je taká, že sme normálni ľuďia, s normálnym príjmom na Bratislavu, ktorý je adekvátny nášmu úsiliu, našej práci a vzdelaniu. Nie sme milionári, nemám Gucci kabelku, ani LV topánky, obliekam sa z Bershky, HMka, jediný šperk s diamantom ktorý mám je ten snubný prsteň, ďalšia bude obrúčka. Môj partner okrem práce ešte aj podniká, ja mu v jeho podnikaní pomáham, keďže sme obaja pracujúci v rovnakej sfére. Keďže môj priateľ je skvele finančne gramotný (a nehanbím sa priznať že narozdiel odomňa), naučil ma šetriť. Je pre mňa ohromný rozdiel sa pozrieť na sumu 1000 eur teraz a povedzme pred tromi rokmi. Našetriť si na dovolenku bol pre mňa kedysi úplný sci-fi, dnes to dám za pol roka. Dnes keď tú sumu 1000 eur vidím, tak si poviem, že to viem zarobiť rýchlo a ľahko, vtedy som na to musela makať mesiac. Ani dnes nemám oveľa väčší plat, ale keďže máme aj bočák s podnikania, je to oveľa ľahšie pre mňa. To, že som toho chlapa našla, je môj obrovský životný gól, milujem ho jak koňa, vďačná som, že je práve pri mne, že ma toľko naučil a že mi dal aj ten prsteň, na ktorý som EXTRÉMNE hrdá. Keďže sme si obaja robili test 5 jazykov lásky a môj najhlavnejší sú dary + plná pozornosť urobil mi túto radosť, ja mu zase robím radosť skutkami služby, tým že mu varím, že mu pomáham v jeho práci a podnikaní, obehám za neho úrady atď. Žijeme štandartný život, máme byt, chodíme na dovolenku jednu väčšiu raz do roka, šetríme na svadbu, šetríme na dom, SPOLOČNE. A nie, nie som Barbienka, s napichanými perami, ani on BIG BOSS voziaci sa v Mercedesi. Som obyčajná baba, ešte aj tučná ( :D ale pracujem na tom ), on má medzeru medzi zubami, že sa mu do nej zmestí soletka a úplne to na ňom milujem, ale keďže som zažila chudobu, aj v detstve, aj v predošlom vzťahu a práve on ma naučil, že tak sa žiť nemá a dlhodo nedá, už nikdy to zažiť nechcem. A týmto tú tému z mojej strany ukončujem.

beata_k
23. jún 2022

@abcd547 Ja ti dam radu z ineho sudka. Nekupuj prsten, ktory velmi trci do priestoru. Zatahuje sa o sveter. A dalsia rada. Omeraj prst podla nejakeho jej prstena. Lebo potom je problem ho velmi zmensit. Trochu sa da, ale velmi nie. Drzim prst s vyberom. 🍀

ankare
23. jún 2022

@abcd547 mne manžel kúpil obyčajný strieborný prsteň snubny, aj obrúčky máme strieborné, stali okolo 20€ spolu. Nosíme ich už 8 rokov a stále su prstene ako nové.
Vies, my to berieme ako symbol lásky, nie symbol prestize a luxusu. Asi polovica manželstiev sa rozvedie, tam ani biele zlato s diamantmi nepomôžu.
Takže ak budúca snúbenica nie je povrchná, poteší sa aj lacnému a krásnemu prstienku a peniažky investujte radšej do niečoho praktického.
Držím palce!

botka19
23. jún 2022

@pauli_s nikto sa zo vzhladu nevysmieval 🙂 nevyzeras ako zlatokopka (ako vravis ziadne upravy), to bolo len konstatovanie.
Skor vyjadrovanie o chudobnych chudakoch je smutne. Bohuzial nie kazdy moze mat nadstandarny,dokonca niekto ani standardny prijem. Ano ide o sikovnost,pracu a kopec inych faktorov. Sama vravis,ze bez muza by si tam nebola. Kopec zien hlada niekoho,kto ich vytiahne z depresii a ukaze im ich hodnotu.
Aj chudobny muz moze toho v zivote dokazat vela,tvoj prvy bol mozno len debil,ale to neznamena,ze vsetci,co si nezakladaju na materialnych veciach su primitivni a treba ich zhadzovat. Povysovanie sa nad ostatnymi vadi asi vsetkym. Uspesny clovek toto za potrebu nema.

botka19
23. jún 2022

@abcd547 daj potom prosim tomu aj bodku... aky si vybral a co odpovedala 🙂 drzim palce

misulka22
23. jún 2022

@cacianka tak vies pre mna su sperky,kabelky a podobne zbytocnosti.ja sa nepotrebujem ukazovat...ale zvieratka su moje potesenie ,do toho investujeme kopec penazi a casu ,ale to vobec nelutujem.a lama je fasa sak uznaj aky ksichtik ma mileny 🥰

ankare
23. jún 2022

@pauli_s ty si fakt veľmi povrchná žena.

cacianka
23. jún 2022

@misulka22 tak ja občas kabelku môžem , minulý rok za 16e...
Tvoje pstrosy a celá farma sú top, a beriem aj lamu, len nech nepluje....
K téme
@abcd547 tvoj rozpočet je ok, ak priateľku chces prekvapiť je to ťažšie ale v jednoduchosti je krása, tým nič nepokaziš. Prípadne sa v prísnej diskretnosti porad s jej sestrou/kamoškou

jaskolka
23. jún 2022

@pauli_s ja napríklad nemyslím si, že si zlatokopka.
Podľa mňa tu nás ženy popudilo práve to vyjadrenie, že nechodila by som s mužom, ktury by si nemohol dovoliť drahy prsteň.
Možno to bolo len zle vyjadrene, neviem. Lebo je v poriadku, že máš svoju životnú úroveň, aj že máš snúbenca, ktorý je "movitejsi".
Ale keby to tak nebolo, azda by si ho odmietla?A už nikdy s nim nič nechcela mať?
Myslim, že práve o to ide tu ženám, ktoré ako vravíš, z teba robia zkatokopku. Nerobia, len sa snažia poukázať, že ak skutočne ľúbiš druhu osobu, to, či má na drahy prsteň, alebo nie, nebude az také podstatné.