Máte už nakúpené vianočné darčeky?
Nie ani tak skoro nekupujem lebo do Vianoc si to ten clovek moze kupit aj sam. Ja rada nakupujem az v decembri pred Vianocami, pocas tej atmosfery
Ano, mám, 4 ks pre dcéru. Bežne kupujem počas roka, ak mi niečo padne do oka, hlavne v dobrej cene
@anonym_autor kúpené ešte nie, ale zoznam pre Ježiška už áno 🙂
Ja napriklad už mám veci čo dostal a su o 2-3 čisla vačšie odložim na Vianoce alebo kupujem synovi knižky albi a ked majú akciu tak kupim aj 2-3 kusy dostane na narodky , meniny a pod
Uz koncom augusta som jedla mikulasa,actione uz mali vianoce.
Nemam, lebo dovtedy maju este vsetci meniny, narodeniny, to by som im uz dovtedy pri nejakej prilezitosti dala...
@anonym_autor samozrejme, už od januára. Žiadny stres v decembri 😉
@anonym_autor že naaaačo?
Nie az v decembri
Darceky si uz velmi nekupujeme, kupime pocas roka co treba a aj to najnutnejsie. Minuly rok som koncom novembra kupila stolicky, to bol darcek pre vsetkych. Pre nas je hlavne, ze mame jedna druhu (ja a maminka), no tento rok budu smutne Vianoce, prve bez starkej 😢
@anonym_autor mám jeden spoločný + knihy a lego sú vždy v zásobe, kupujem, keď sú zľavy. Zvyšok začínam nakupovať až od októbra.
Jasneee, už aj zeleninu do šalátu mám kúpenú 😂
Jasneee, už aj zeleninu do šalátu mám kúpenú 😂
@anonym_e8477b a ja už mám šalát v chladničke. Snáď vydrží ;)
@anonym_autor pravdaže🙂 kozmetiku, ponožky a knihy nakúpené ako povinná jazda a pred vianocami budem dolaďovať "skutočne" darčeky🙂
To myslíte vážne?? Že vianočne darčeky? Kupujem od oktobra.
Ale chapem, netreba zahalat, a treba nakupovať. Tak ja začnem tým, že kupim skrinu na darčeky. Rozdelim ju aspon na 4 sektory. Do nich nakladiem darčeky už aj na 4 roky dopredu. A tiež treba planovať dopredu, tak aj taká truhla sa raz zíde, netreba to odkladať na poslednu chvilu. Ved v klude a v pohode treba s darčekmi v skrini čakať vianoce a s truhlou v kumbale čakať na smrť.

apropo - hrob už máte kupeny?
@anonym_autor 🤣🤣🤣...tak v decembri
Ale predstava zimy v tejto pekote je prijemna 😁
apropo - hrob už máte kupeny?
@anonym_0a3d1f čo ti poviem,naši mali hrobku už pred 40 rokmi.Pred pár rokmi sa mi ju podarilo predať.
Dali za to 30 000 korún,to boli kedysi neskutočné prachy
Jasneee, už aj zeleninu do šalátu mám kúpenú 😂
@anonym_e8477b Nezabudni si kúpiť majonézu. 🙂
Ešte nie, zatiaľ som len napiekla linecké, krémové budem plniť až od zajtra..
Nie, to urcite nie… ale tento rok si to nechcem nechat na poslednu chvilu ako predtym.😅🙈
Zabudla som, kde som schovala narodeninovy (kupila som dalsi🙈) … na Vianoce ako by som nasla


neboj, koncom júla už budú mať vianočné ozdoby. Asi rok dva dozadu písala jedna pani z Ilavy že videla v jednom obchode. Tedi. 😉