icon

Máte už nakúpené vianočné darčeky?

Včera o 18:27

Diskusia čisto len na pobavenie 🙂

Máže už niečo nakúpené?

Viete o tom, že do Štedrého dňa zostáva už iba 181 dní.

Pre lepšiu predstavu sa na zostávajúci čas môžete pozrieť aj takto:
Mesiace: necelých 6 mesiacov
Týždne: 25 týždňov a 6 dní
Hodiny: 4 344 hodín

Máte už nakúpené vianočné darčeky?
anonym_55cba1
Včera o 18:30

neboj, koncom júla už budú mať vianočné ozdoby. Asi rok dva dozadu písala jedna pani z Ilavy že videla v jednom obchode. Tedi. 😉

avatar
ivik4
Včera o 18:31

Nie ani tak skoro nekupujem lebo do Vianoc si to ten clovek moze kupit aj sam. Ja rada nakupujem az v decembri pred Vianocami, pocas tej atmosfery

anonym_1a4217
Včera o 18:31

Ano, mám, 4 ks pre dcéru. Bežne kupujem počas roka, ak mi niečo padne do oka, hlavne v dobrej cene

avatar
minenkaa
Včera o 18:31

Nemám ani na štedrý večer kúpené ,načo

anonym_4432eb
Včera o 18:32

@anonym_autor kúpené ešte nie, ale zoznam pre Ježiška už áno 🙂

anonym_d319c0
Včera o 18:32

Ja napriklad už mám veci čo dostal a su o 2-3 čisla vačšie odložim na Vianoce alebo kupujem synovi knižky albi a ked majú akciu tak kupim aj 2-3 kusy dostane na narodky , meniny a pod

anonym_ce7af0
Včera o 18:33

Uz koncom augusta som jedla mikulasa,actione uz mali vianoce.

anonym_0ad293
Včera o 18:36

Nemam, lebo dovtedy maju este vsetci meniny, narodeniny, to by som im uz dovtedy pri nejakej prilezitosti dala...

anonym_ac0eb4
Včera o 18:38

@anonym_autor samozrejme, už od januára. Žiadny stres v decembri 😉

anonym_0c2679
Včera o 18:48

@anonym_autor že naaaačo?

avatar
abbey1
Včera o 18:51

@anonym_autor Jasne a aj dovolenku na budúce leto.

avatar
pr85
Včera o 19:06

@anonym_autor Ešte nie, nezačínajú vianočné predaje až koncom septembra?

anonym_c2b950
Včera o 19:08

Nie az v decembri

avatar
biba_18
Včera o 19:31

začínam až koncom augusta…

avatar
kinderko93
Včera o 19:32

Darceky si uz velmi nekupujeme, kupime pocas roka co treba a aj to najnutnejsie. Minuly rok som koncom novembra kupila stolicky, to bol darcek pre vsetkych. Pre nas je hlavne, ze mame jedna druhu (ja a maminka), no tento rok budu smutne Vianoce, prve bez starkej 😢

avatar
minenkaa
Včera o 19:32
@pr85

@anonym_autor Ešte nie, nezačínajú vianočné predaje až koncom septembra?

@pr85 darceky na Vianoce môžeš kupovať kedy chces ,nie až keď to je v obchode napísané ako vianočný predaj,tie veci nezmenia význam a ani tvar

anonym_fcf68e
Včera o 19:37

@anonym_autor mám jeden spoločný + knihy a lego sú vždy v zásobe, kupujem, keď sú zľavy. Zvyšok začínam nakupovať až od októbra.

anonym_e8477b
Včera o 19:40

Jasneee, už aj zeleninu do šalátu mám kúpenú 😂

avatar
vilma7
Včera o 20:03
@anonym_e8477b

Jasneee, už aj zeleninu do šalátu mám kúpenú 😂

@anonym_e8477b a ja už mám šalát v chladničke. Snáď vydrží ;)

avatar
natalia912
Včera o 20:26

@anonym_autor pravdaže🙂 kozmetiku, ponožky a knihy nakúpené ako povinná jazda a pred vianocami budem dolaďovať "skutočne" darčeky🙂

anonym_0a3d1f
Včera o 20:44

To myslíte vážne?? Že vianočne darčeky? Kupujem od oktobra.

Ale chapem, netreba zahalat, a treba nakupovať. Tak ja začnem tým, že kupim skrinu na darčeky. Rozdelim ju aspon na 4 sektory. Do nich nakladiem darčeky už aj na 4 roky dopredu. A tiež treba planovať dopredu, tak aj taká truhla sa raz zíde, netreba to odkladať na poslednu chvilu. Ved v klude a v pohode treba s darčekmi v skrini čakať vianoce a s truhlou v kumbale čakať na smrť.

sticker
anonym_0a3d1f
Včera o 20:45

apropo - hrob už máte kupeny?

avatar
euka210
Včera o 20:45

@anonym_autor 🤣🤣🤣...tak v decembri
Ale predstava zimy v tejto pekote je prijemna 😁

anonym_d03e28
Včera o 21:06
@anonym_0a3d1f

apropo - hrob už máte kupeny?

@anonym_0a3d1f čo ti poviem,naši mali hrobku už pred 40 rokmi.Pred pár rokmi sa mi ju podarilo predať.
Dali za to 30 000 korún,to boli kedysi neskutočné prachy

avatar
loliki
Včera o 21:08
@anonym_e8477b

Jasneee, už aj zeleninu do šalátu mám kúpenú 😂

@anonym_e8477b Nezabudni si kúpiť majonézu. 🙂

avatar
oblecenie99
Včera o 22:40

Ešte nie, zatiaľ som len napiekla linecké, krémové budem plniť až od zajtra..

anonym_a8d718
Dnes o 03:00

Nie, to urcite nie… ale tento rok si to nechcem nechat na poslednu chvilu ako predtym.😅🙈

anonym_7fc0a8
Dnes o 07:27

Zabudla som, kde som schovala narodeninovy (kupila som dalsi🙈) … na Vianoce ako by som nasla

avatar
zuzana2910
Dnes o 07:39

Nie, kupujem tesne pred sviatkami a posledne kupujem 24.12.doobeda.