Nakupujete už vianočné darčeky?

blog_betka
4. nov 2022

Nakupujete už na Vianoce darčeky?
Či na poslednú chvíľu kupujete?

nikpa
4. nov 2022

@blog_betka uz aj finišujem. Ešte jedna vec mi chýba, ktorú mi donesie kuriér a mám to. Vianočný čas využijem na pečenie a varené vínko na trhoch. Už sa teším 🎄🎁🍷 Konečne žiadny lockdown, teda dufam 🙄

kikushaa
4. nov 2022

Pre deti uz darceky mame, mama dostane knihu fotografii (tu musi muz vyrobit) pre muza zatial hlavny darcek nemam, nepovedal si co si prosi, ale uz mam kupene pyzamo

missviolet
4. nov 2022

ja kupujem priebezne pocas roka ked zbadam nieco co by sa danemu cloveku perfektne hodilo 🙂

doriiis
4. nov 2022

Toto je tu o tom uskromnovani sa a šetrení tento rok,ako to tu každý hlasa?🤔

abbey1
4. nov 2022

@doriiis Ja som väčšinu darčekov nakúpila lacno v zahraničí. Tam im ešte asi nestihli prísť správy, že treba zvýšiť ceny a šetriť, prípadne svetre pliesť. Energetickú krízu tiež ešte asi nepostrehli, keďže všetko je vysvietené, vyzdobené.Ale pri návrate domov mi v obchodoch vždy úsmev zamrzne. Na deťoch a ich šťastí však odmietam šetriť. A ja už mám tiež svoje roky a chcem si život a jeho radosti užiť.

danulicek
4. nov 2022

Som si posledný týždeň hovorila, aká som dobrá, že som začiatkom novembra objednala prvý darček 😃 …potom som si precitala tuto tému a zistila som, že mam ešte čo robiť 🙈 dala som si za ulohu ich pokupovat teraz v novembri, aby som mala december úplne bez takýchto aktivít po obchodoch a eshopoch 🙂 minuly rok sa mi to podarilo a bolo to skvele. Obvykle som vsak kupovala vzdy na poslednú chvíľu a stalo sa mi aj, že prišiel darček až po Vianociach.

danulicek
4. nov 2022

@doriiis u nás budú darčeky rovnako ako po iné roky - kúpené s rozumom a pre potesenie 🙂 ziadne “Tatry” pod stromčekom z darčekov nebudú 🙂

kikulienkadd
4. nov 2022

Ahoj,včera som náhodou začala. Muž si išiel kúpiť bundu v športovom obchode a ja som natrafila na merino spodné oblečenie (nátelnik s dlhým rukávom a spodky-leginy). Veľmi sa mi to páčilo, tak sme kúpili deťom aj nám a bude to super darček- pre celú rodinu to isté! Po novom roku využijeme na lyžovačke. Inak sa na nejaké veľké nákupy nechystám,ešte kniha pre každého a dosť. Radšej investujem do zážitkov (lyžovačka,dovolenka, výlet a pod.) než do vecí.

blog_betka
autor
4. nov 2022

@danulicek super 😄 ja tiež už mám pár kúpenych

adaluc338
4. nov 2022

@blog_betka nakupujeme a sledujeme co komu od septembra. Detom uz mame kupene, ostatne vymyslene, objednane alebo kupene, jedine svokrovcom neviem...a uz ma to trapi 🤣advent je u nas o peceni, o pripravach vtedy uz nebeham po obchodoch a hlavne mam zlu skusenost ze objednane veci neprisli do vianoc...takze toto si urcite nenechavam na posledne tyzdne.