Netradičná svadba

26. apr 2023

Ahoj, mal tu niekto z vás, nazvem to netradičnú svadbu? Konkrétne co sa šiat týka? Lebo ja som pevne rozhodnutá ist do červenej, bud úplne alebo bielo červené

autor
26. apr 2023

Niečo na ten štýl, berte ako motiváciu 🤗

mondolina
26. apr 2023

sú krásne ♥️

mandzula
26. apr 2023

Pokojne do toho choď. To, ako majú vyzerať svadobné šaty, nie je dané právnym predpisom. Ja osobne neznášam veci, ktoré sa "patria", takže moju podporu máš.🙂

nikha2809
26. apr 2023

Vyzerajú super, ja by som do toho išla.Videla som fotky známej, ktorá bola na techno svadbe, nevesta mala čierne šaty, vyzeralo to super

deti95060810
26. apr 2023

tie 3 od spodu sú krááásne... len ja by som na to odvahu nemala.

7miriam77
26. apr 2023

Uzasne tie saty, druhe a posledné pre mna top😍😍😍. Drzim palce

anjelicek26
26. apr 2023

Je to tvoja svadba, nikoho ineho. Vyber si svoje saty snov.

januska12323
26. apr 2023

Sú krásne. Choď do toho, len rátaj s ohovarackami.

anjelicek26
26. apr 2023

@januska12323 ale to prakticky pri kazdych satach, ludom nevyhovies 😅

autor
26. apr 2023

@januska12323 tie si myslím nebudú, bude malo ludi a vedia o tom

mikitilik29
26. apr 2023

Tie prvé šaty sú krásne

autor
26. apr 2023

Neviete niekto kde sa dá také zohnať? Na taky štýl? Lebo som pozerala ale všade boli len biele alebo zlata čipka

stanulienkat
26. apr 2023

Krasne saty. Daj si ake sa tebe pacia. Ja som bola na svadbe, kde mala nevesta cervene. Nikto neriesil.

vroni
26. apr 2023

Sú nádherné, všetky....

katica06
26. apr 2023

Kamoškina dcéra mala podobne z Maďarska, bola skúšať šaty aspoň dvoch salónoch

dankakuc
26. apr 2023

je to len a len na tebe, sestra mala ružové a nik sa nepozastavil.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniela2202
26. apr 2023

Perfektné.... prekrásné, hlavne tie prvé... smelo do toho , budeš výnimočná 👍👍👍👍

autor
26. apr 2023
andreatytler
26. apr 2023

Podla mna je super ze chces byt originalna. Cervena je nadherna farba. Tiez by som asi zvolila ak by som nechcela biele.
Ale tie prve mi dolsova nahanaju hrozu, Ta cervena na spodu s tym ombre efektom to vyzera akoby boli nasiaknute krvou.
Celkove sa mi nepacia dvojfarebne saty. Aj tie bielo cervene mi evokuju krvave skvrny na bielych satach. Hlavne z dialky na fotkach to bude tak vyzerat.

autor
26. apr 2023

@andreatytler mne sa najviac páčia aj tak na stýl 2 3 5

viera77
26. apr 2023

A prečo nie? Ja som mala spoločenské šaty požičané zo svadobného salónu, zlatistý nádych látky, úzky strih, cítila som sa v nich doslova ako princezná. Klasickým bielym/smotanovým svadobným šatám som dodnes neprišla na chuť a takáto farba mi ani nepristane. Nešlo mi o to, byť výnimočná a "zaujímavá", ale cítiť sa čo najlepšie a vyzerať čo najkrajšie 🙂

autor
26. apr 2023

@viera77 Tak to mám aj ja 🙂 len sa chcem cítiť dobre a pekne v ten deň a mne osobne tiež akosi nesadli biele do oka

autor
26. apr 2023

Ozaj ľudia :D trošku od témy ale bolo by podľa vás v pohode keby idete s budúcim mužom pozerať šaty?, že to tak trochu spoločne vyberiete 🙂

viera77
26. apr 2023

Áno, vybrali sme tie naj šaty spoločne...a tešil sa z toho ako malé dieťa 🙂

andreatytler
26. apr 2023

Za mna ano, bolo by to od veci. Mne sa pacilo ze saty boli pre neho prekvapenie az na svadbe. Niektore zeny si zistia aky styl sa muzovi paci a vyberaju podla toho ale mne sa ani to nepacilo. Nechcela som ziadne obmedzenia pri vybere.

autor
26. apr 2023

@viera77 😍

maryetta
26. apr 2023

To hladaj medzi spolocenskymi satami. A urcite najdes. Tie prave si ta pockaju.
A sice som bola kupovat sama ale potom som ich buducemu muzovi ukazala.

autor
26. apr 2023

A neviete niekto nejakú peknú stránku na šaty? kde majú aj červené 🙂

motogirl699
26. apr 2023

Poznám jednu, čo mala čierne šaty a odspodu išli červeno oranžové plamene. Takže si myslím, že to je len vec vkusu a prispôsobenie celej svadby tomu štýlu a potom je to super.
Ja som tiež nemala klasické svadobné šaty, síce nie až taký "úlet". Letné biele s modrými kvetmi