Netradičné mená pre detičky

karabashka
3. okt 2013

Ahojte, len tak by ma zaujímalo aké netradičné, neobvyklé alebo menej freventované mená ste vybrali pre detičky..alebo maáte v rodine, okolí...🙂 ďakujem za každý príspevok..

malabiba
8. mar 2015

no a my máme doma Ďura 🙂 tiež už netradičné meno, je jediný na škole a všetci ho (nielen) podľa mena poznajú 🙂

livia341
8. mar 2015

Ja mam Leonarda ak by mal sestricku tak by bola Rebeka, Charlotte alebo Mellisa.

sylvia217
8. mar 2015

Nás maly je Sylvester, no asi veľmi netradične meno a ľudia sa nad ním čudujú.. Druhy je Timotei.. 🙂

jersey333
8. mar 2015

my mame chlapceka/ Aggelos,..ak raz pribudne dievcatko bude Melina

emily76
8. mar 2015

@h2 @magdus999 aj my mame Vilka...bude mat uz 18 rokov onedlho ;) okrem neho mame Janka a Lucku. To, co bolo kedysi frekventovane meno je v tejto dobe uplne vynimocne. Ci Vilko alebo Janik, nestretavame velmi casto chlapcov s podobnym menom.

adipal
3. apr 2015

Ja mám Dianku, ale chcela som jej dať meno Larisa, ale všetci ma odhovárali. Teraz je už toto meno aj v kalendári. Sesternica má Cynthiu a voláme ju Synty

sonia1712
4. apr 2015

My mame doma malého Petka,meno ma po ockovi a myslim si,ze v súčasnosti je to velmi netradicne meno lebokazdy sa ma po otazke ako sa malý volá sucitne opyta,,ci to podedil. A přitom som na tom mene trvala ja,je nádherné,biblické,s tradiciou a hlavne mu neskutocne pasuje🙂

lucasko1991
4. apr 2015

Lucas

zuzana_j23
4. apr 2015

baby a co si myslite o mene Rudolf?

bbarboraa
9. aug 2015

My ak budeme mat dalsie dieta chlapca tak mne sa paci Florian, Mateo alebo Vincent, ak dievca Runa, Frida alebo Freya ... haha 🙂 muz by chcel Zoyu alebo Piu

babatkoo
10. aug 2015

Ja mam babatko s menom Arthur Viliam 🙂

domin9
5. sep 2015

@evinaz ako hovorite zdrobneninou tadeasovi?

altaya
29. okt 2015

Ja som chcela birmovne meno LEOKADIA (mam ine ;) a dcere som chcela dat meno Aurelia ale mame hrozne dlhe priezvisko tak sme vybrali kratsie. Ale paci sa mi aj Aurel, Alana, Ileana...

04peta04
5. jan 2017

@daducha ahoj, aj my by sme chceli meno Timon.Uplne sme sa do toho mena zamilovali. Ako mate stareho synceka? Vies aj o dalsich Timonkoch?

tommynika
5. jan 2017

@04peta04 mame 9 r suseda Timona

04peta04
5. jan 2017

@tommynika tak uz viem o dvoch 😀 dakujem. Nerada by som bola keby o rok bol kazdy druhy Timon tak robim prieskum 🙂

tommynika
6. jan 2017

@04peta04 to človek enzabráni..ja ked som vymyslala mena pre moe dvojičky a tešila som sa že mam Zoe a Leu, ze na etraz su to super mená..behom pol roka to boli mená často používane a počla som ich normálne na ihrisku..hlavne meno ma vystihovať dieťa a mama ma mať pocit že toto je jej meno pre jej dieťa, ci ho maju na ulici všetci alebo nik mna nezaujíma.

lenickamajchrakova
9. jan 2017

Jedno dievcatko od nas zo ZS sa volalo Ulrika a na strednej som mala spoluziacku Euniku 😊 a moj najlepsi kamarat z detstva je Andreas a volali sme ho Andy a sestru Nikoletu😊maju nemecke priezvisko takze mena krasne zneju...Kamaratka dala synovi meno Ervin po jej dedkovi... jediny Ervin siroko daleko ☺ teta dala bratrancovi pred 35 rokmi meno Mario a bola za najvacsieho exota v okoli...dnes to je celkom caste meno 😊

morandia
21. jún 2017

A co hovorite na Alesia ,Selyn ,Kiara, Samynka? 🙂
pacia sa mi tieto mena a neviem ktore k priezvysku Szirmayová

livia341
21. jún 2017

@morandia Ja by som dala k vášmu priezvisku určite Kiara, lebo ostatné mená čo ste uviedli sa mi zdajú ťažké na výslovnosť a k tomu dlhému ťažkému priezvisku.

ewanell87
21. jún 2017

@morandia ja by som asi nedávala dve S. Celkom mi to potom Ská na jazyku 🙂 Alesia Szirmayová znie super 😉👍

enusamt
21. jún 2017

síce neviem či netradičné, ale je pravda, že nikoho s takým menom nepoznám.. ani moje okolie... vlastne doteraz... gabriel... momentálne sa tak volá môj mesačný synček 😍

ludka140281
12. júl 2017

dievčatá kedy má meniny Zoe? v akom kalendári to nájdem?

ludka140281
6. aug 2017

@m_ij_ka prosím ta kedy má dcerka Zoe meniny? a nemali ste problém pri zapísaní a krste v kostole?(velmi sa mi to meno páči,,a čakám babatko,sme rímokatolíci,tak neviem či mám čakat problémy)...dakujem

vroni
6. aug 2017

@enusamt, aj nas tri a pol rocny skriatok je Gabriel. Mne sa prave zda, ze ich je v poslednej dobe nejako voac, aj v skolke su dvaja 😉 Ale dala by som to meno znovu.

nastasyk
6. aug 2017

Ja mam Huga, Maximiliana a v oktobri budem mat Matildu.

deniska2706
6. aug 2017

Moje deti sa budú volať Filip A Sara čiže nič zvláštne
Ale na strednej som.mala.spolužiačky Lukreciu A Mercedes.

tanusa888
6. aug 2017

My máme Amy a Naomi 😊

jana_eyre
6. aug 2017

Edgar, Elma, Elias.. Mam v zalohe este vela netradicnych mien na E.. Aj 7deti by som mohla mat 😁..

kamajka
6. aug 2017

Moj syn je Miloslav- Milko.
Jediny siroko-daleko.
Podedil🙂 ale som spokojna.