Oslava u sestry

29. sep 2022

Ženy , neviem ako sa vymotať z tohto kruhu , so sestrou nemáme neviem aký vzťah, viac menej iba kvôli rodičom a deťom našim ,avšak pred mesiacom som mala narodeniny , absolútne ani sms ani telefón nič, žiadne všetko najlepšie,aspoň na tie narodeniny .Teraz budú mať oslavu a určite nás zavolajú (mama si postaví hlavu) a môj muž si postavil hlavu že nejdeme , lebo ako sa postavili oni ku mne tak sa postavíme aj my k nim🤷 pred mesiacom sme boli spolu ani slovo nám nepovedali,len rodičia robili spoločníkov a pred pol rokom ,že aká som lenivá(na oslave pred všetkými) ,lebo som povedala že ja si marhule radšej kúpim už zavárané ,lebo nemam čas , práca, deti a dom ,domácnosť..viete muž má pravdu , kope do mňa celý život , keď sme spolu tak sa so mnou ani nebaví , a to aj keď sme na oslave , keď voľačo tak hneď výsmech , ale rodičov mi je ľúto , neviem čo mám spraviť , lebo viem že ma muž pravdu

A na narodky nezabudla ,mamina jej to pripominala

autor
29. sep 2022

@ckocka ona vie ako sa veci majú , veľa krát som jej už povedala že sa mi to nepáči to chovanie a všetko a jej odpoveď bola že sestra je velmi deprimovana životom ktorý žije, že jej nevyhovuje jej situacia

autor
29. sep 2022

@ckocka dokonca som jej povedala keď o mne vyhlásila pred všetkými že som lenivá napriek tomu že chodím do práce , že muž už išiel vynadať v poslednej chvíli som sa zdvihla a išli sme domov , vie o tom všetkom

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ckocka
29. sep 2022

Tak sa kruhom vraciame zase na začiatok. Človek ktorý chce byť zadobre so všetkými vo svojom okolí je odsúdený zatínať zuby a neúprimne sa usmievať dookola. Ja nehovorím že je to zle, niekedy je to výhodná alebo aj jediná možná životná stratégia. Ja len hovorím že je vždy dobré priznať si ako sa veci naozaj majú a prijať to ako fakt, na základe ktorého potom možeme korigovať svoje správanie.

ahhola
30. sep 2022

@elizabet173 a co ked áno, nevieš ako ich život zomelie. Ak majú obe deti, nech sa stretá ju kvôli nim, nech majú vzor rodiny. Niekedy lepšia zla ako žiadna.