Páni, potešil by vás takýto darček?

15. feb 2024

Otázka only for men 😄 potešili by ste sa na Valentína takémuto darčeku? Trenky pre páry. Kľudne žienky pýtajte sa aj Vašich polovičiek a dajte vedieť 😁

terezia323
15. feb 2024

My máme s muzom podobne, nosíme ich ako pyžamo, ale mne sa dosť zarezávajú 😅

samimami777
15. feb 2024

Nie , je to gýč a ešte k tomu škaredý. Celkovo párové tričká, mikiny atď sú akurát tak pre pubertiakov a teda tieto trenky aj vyzerajú otrasne... Úplne mi pripadajú ako dôchodcovské aj tá látka aj ten harakiri vzor a teda nech sa nikto nehnevá ale žena v trenkách mi tiež oči vypaluje,😅 neviem čo komu pripadá pekné na Tom keď si žena natiahne na seba chlapské trencle. 🤦Keby to bol radšej "pár" trošku pekne vyzerajúcich treníriek a k tomu dáke pekné nohavičky pre ženu ale toto vážne nie... Ukázala som to aj chlapovi a tiež sa zhrozil a citujem ho že :" to čo za mužatku nosí na riti chlapské trenky" takže asi tiež Tomu veľmi nefandí 😂

svetlonos
15. feb 2024

Moj by da teda nepotešil, zenu v trenkoch este rovnakych za sexi nepovažuje. Ako tehotna som si zo standy jeho noxerky obliekla. Da zasmial a skonstatoval - chvala bohu ze si taka vtipna nebola hned na zaciatku vztahu 😁

melanta
16. feb 2024

Môjho by určite nepotešil materiál a kvalita a ani náhodou by ho nepotešilo, že by som ja mala spať v trenkách.

stanulienkat
16. feb 2024

A co takto rovnake tangace pre oboch?