Poraďte originálny darček k prvým narodeninám nášho dievčatka

lienka_89
3. apr 2019

Mamicky,poraďte co kupit pre dievčatko na 1 rôčik. Hračky,oblečenie...všetko má. Máte nejaký nápad na originálnejsi a prakticky darcek? Prip.co sa vám osvedčilo.
Ďakujem.

nika3136
3. apr 2019

Učiacu vežu napríklad

lubik87
3. apr 2019

@lienka_89 kúp nejakú vkladacku ak ich nemáte už milión niečo pri čom bude rozvíjať motoriku a myslenie a ja som mojej uhackovala boova z rozprávky konečne doma. Strašne sa na nej vždy rehotala a tomu sa potešila bola úplne hotová ho obzerala z každej strany ..takže to bol.top darček 🙂

lienka_89
autor
3. apr 2019

@nika3136 to maju tiez... 😊

beatik3
3. apr 2019

ona si este aj tak nebude pamatat, co dostala. tak by som jej nejaku hracku alebo by som jej tie peniazky odlozila a radsej potom ked bude starsia jej kupovala.

lienka_89
autor
3. apr 2019

@beatik3 tak,tak .. ked nenajdem nieco "potrebné" tak urcite peniažky nech jej odložia.

lienka_89
autor
3. apr 2019

@lubik87 to nie je pre moje deti.... Ale ta háčkovaná hračka je super. 😊😉😃

bobula46
3. apr 2019

@lienka_89 ahoj, síce mám syna ale bude oslavovat rok. Krstná mama bude určite kupovať nejaké auto, pýtala sa či má tatrovku plus chce dať tortu. My kupujeme sedačku na bicykel keďže ja rada bicyklujem a krpca zoberiem so sebou (darček okolo 50€), svokra bude určite dávať peniaze, dohodli sa tak s mojím manželom že keď niečo potrebujeme dá a my kúpime :D po pár nevhodných darčekoch súhlasila :D a rodičia budú kupovať pieskovisko (40€). Prípadne nejaký bazénik, hupacku, šmýkačku na dvor, pretože to bude využívať dlhšie 🙂 pokiaľ má súrodencov tak možno taký detský stolík so stoličkami, to využijú tiež na papanie, kreslenie a podobne.

mikadooo
3. apr 2019

@lienka_89 u nás bola lopta 🙂 pekná, farebná, za 2€ 😉 a hotovo. Tým ročným je to ešte tak fuk...

nika3136
3. apr 2019

@lienka_89 ak všetko má, nekupovala by som nič. U nás je napríklad tradícia, že malej zbierame do pokladničky 0,5€; 1 a 2€ , na narodeniny pokladničku rozbijeme a všetko jej vložíme na účet.

evkamotka
3. apr 2019

My sme si vypytali prispevky a kupili sme drahu autosedacku (360e) takze to dost helflo

simonkaa27
3. apr 2019

Nejaku mensiu hracku a peniazky k tomu. Alebo nejaku detsku kozmetiku 🙂

evkamotka
3. apr 2019

Alebo foto u fotografky

bronik89
3. apr 2019

Tá učiaca veža je podľa mňa skvelý nápad. Ako isto by sa zišli aj koruny, no chápem, že by si chcela také niečo, čo by si jej priamo dala a mala by z toho aj radosť

hettinka
3. apr 2019

@lienka_89 to je smutne, že ročná slečna už “všetko má” a niet jej vo kúpiť.
Daj jej peniaze na účet, neskôr využije.

alice.jant
3. apr 2019

Podľa mňa knižky sú vždy výborný darček, a je to skvelé ak k tomu rodičia deti vedú... A je to tiež relatívne hodnotný dar, 10-20 eur za knihu len taký fukot v dnešnej dobe...

mogaa
3. apr 2019

@lienka_89 chodí už sama? aknie tak napr. je také chodítko čo si posúva pred sebou, aj taký kočík pre malinké slečny🙂prípadne odrážadlo alebo detský bicyklík ktorý sa používa miesto kočíka, mamina dieťa tlačí.....možností je veľa....

sandrahi
3. apr 2019

najvhodnejsie je sa popytat, my tiez teraz sme riesili co kamoskinmu synovi, lebo bude mat tri rocky a povedala, ze nejake farebne ponozky by potesili a lego alebo nejake kocky, ze s tym sa prehra, tak to tak riesime

29simona29
3. apr 2019

@lienka_89 my ideme malému kupit trojkolku, čo sa da modifikovať neskor na odrážadlo. Inak dostane od rodiny hojdačku na záhradu, klasické odrazadlo, my prikupime ešte nejaké knižky..

lienka_89
autor
3. apr 2019

@nika3136 to je dobry napad. Asi to zacnem praktizovat u mojich deti. 😉

lienka_89
autor
3. apr 2019

@mogaa to ma napadlo tiez,no má take veci po starsej sestričke..

lienka_89
autor
3. apr 2019

@hettinka ma starsiu sestru o 1 rok takze to sa len "posunulo" myslim hracky,oblecenie a pod.

lienka_89
autor
3. apr 2019

@simonkaa27 asi najskor tie peniaze,s tym nic nepokazim. A nieco do rúčky pre radosť dieťaťa. 😉

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika3136
4. apr 2019

@lienka_89 Možno ešte niečo z toho

nika3136
4. apr 2019

@lienka_89 poprípade Piklerovej triangel či ešte detskú kuchynku. S tým sa vyhrajú dievčatá aj chlapci

lacibo
5. apr 2019

@lienka_89 neporadím ti čo, iba koľko - hovorí sa, že toľko darčekov aj hostí, koľko je rokov.. čiže jeden darček a jeden hosť..jasné, s tými hosťami sa to nedá dodržať, ale s tým darčekom je to pravda, dieťa sa poteší hneď z prvého darčeka a ostatné už neabsorbuje..

simonkaa27
11. apr 2019

@lienka_89 presne, to je pravda, ze tym clovek nikdy nic nepokazi a uz potom rodicia kupia to, co bude potrebovat.

lienka_89
autor
11. apr 2019

@ptmt1011 by ste neverili no vsetko z toho maju. 😊

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz