Pozvať, či nepozvať blízku rodinu po 10tej hodine na svadbu?

muskazlata90
26. sep 2016

Ahojte,
Chcem sa spytat, ako by ste riesili podobnu situaciu. Ja som to riesila s mojim drahym a aj s rodicmi, ale stale sa neviem rozhodnut. Mam malicku svadbu (22 hosti) + nejakych dalsi kamarati pridu po 9tej (este dalsi asi 6 ludia). Cele som to zacala riesit, ked moja dobra kamaratka pozvana na svadbu sa rozhodla, ze musi odist uz o 8, lebo jej syncek ma 8 mesiacov a bohuzial nezvlada dobre pobyty v cudzich miestnostiach. Ja to samozrejme chapem, deti su vzdy na prvom mieste a ja by som nekonala inak. Co mi je vsak luto, ze vlastne sa ani nebude mat kto zabavat na mojej svadbe, lebo tam budu sami starsi ludia. Preto rozmyslam, ze by som zavolala moje tety,s sesternice a bratrancov po 10-tej hodine. Tu je ale problem - ja ich mam rada, dobre spolu vychadzame, cez sviatky sa vzdy u starkej stretavame, len moja mama sa vyjadrila, ze ak pridu, ona odide, resp. ani nepride na svadbu. Totiz to oni medzi sebou maju velmi zle vztahu a ja som na strane mojej mamy (urazali ju, ze je Polka, ze vsetci poliaci su ***** , podnecuju mojho oca proti nej, atd.). Ku mne vsak boli vzdy fajn, aj ked ked som mala oslavu narodenin a statnic, prisla iba 1 moja teta a 1 bratranec, ostatni sa blbo vyhovorili. Drahy bude mat na svadbe iba rodicov, starku, surodencov s manzelmi a detmi. Podotykam, ze svadbu chcem oslavit aj s ocovou rodinou, preto budem robit taku mensiu rodinnu posvadobnu oslavu u mojej starkej, lebo to cakaju emoticon Ja s tym samozejme nemam problem, rada to s nimi oslavim. Na obrad sa pridu pozriet, to respektuje aj moja mama a viem, ze sa chystaju.

Co by ste robili na mojom mieste? Uz by ste to nechali tak, ako sa to vyvrbi? Ci este by ste nieco vymysleli na poslednu chvilu pred svadbou.
Dakujem za nazory.

mihula
26. sep 2016

@muskazlata90 ty nechces urazit svoju matku a rešpektujes ju?a prečo ona nerešpektuje tvoje prianie,je to predsa tvoja svadba.
A ja by som sa nasrala,keby si ma na svadbu pozvala o 22hodine-no prepač

amoremio26
26. sep 2016

Ked ich tam tvoja mama nechce rešpektuj ju, ona je dolezitejsia ako ostatná rodina.
PS : Neviem čo je podla niektorých na tom divné volať ostatných po 22,00 bežne sa tak pozyvaju kamarati, kolegovia ....

mihula
26. sep 2016

@amoremio26 ty nečitas?Ona chce pozvat blízku rodinu po 22hod

amoremio26
26. sep 2016

@mihula čitam velmi dobre, no ty asi nie 😉 písali tu podaktoré , ze by neprišli nikomu na svadbu po 22,00 . to PS nepatrilo autorke 😉

mihula
26. sep 2016

@amoremio2 my sa ale bavime o tom,čo autorka a nie čo ostatní,ale nevadí Tvoj nazor tiež nazor 😎

amoremio26
26. sep 2016

@mihula a ? ved som jej napísala , ked sú jej prednejších ludia ktorí o jej matke povedali ze je ******* ako vsetci poliaci tak to je trosku na zamyslenie , takých ludí by som osrala.

catherinah
26. sep 2016

Mne to pride strasne komplikovane cele. Nejak moc to riesis. Pripajam sa k nazoru, ze bzd celu svadbu alebo vobec.
Chcela by si velkolepu svadbu plnu zabavy ale za malo penazi a s 20timi rozhadanymi ludmi. To asi nepojde.