Svadba v hoteli Grand Vígľaš - za a proti

anina771
11. máj 2023

Ahojte, so snúbencom plánujeme koncom roka alebo začiatkom budúceho roka svadbu. Potrebujeme priestory aj s ubytovaním nakoľko je snúbenec z Írska. Máte skúsenosti so zámkom vo Vígľaši. Páčia sa mi priestory, ale predsa, máte niektorá reálne skúsenosti (ceny, personál, prístup a tak.) Budem vďačná za každý názor.

amonet
11. máj 2023

@anina771 my sme tam mali niekolko konferencii, za mna pristup a sluzby mega super, jeden z top hotelov pre mna ako organizatora

basska_b
11. máj 2023

Minuly jun sme tam boli na svadbe a bolo to perfektne. Jedlo skvele, servis, atmosfera, priestory. Nespali sme tam, ale asi aj to bolo na urovni. Aj kamoska - nevesta hodnotila velmi dobre, len mala problem s dodavatelmi. Starejsi, DJ, to uz bolo horsie. Asi to bolo tym, ze sa ozrali 🤭 A fotografka tiez fotky nepretriedila...

vkatush
11. máj 2023

@anina771 hlavne by som zavolala, či vôbec bude voľné. Síce som tam nebola, ale často je problém s priestormi a rezervuje sa rok, niekde aj dva dopredu.

anina771
autor
11. máj 2023

@vkatush fúha ďakujem za info no to aby sme sa rýchlo rozhýbali, len čakáme na schválenie dovolenky pre snúbenca....

arqi
11. máj 2023

S priateľom sme boli minulý mesiac na zámku Vígľaš na svadbe. Priestor bol nádherne romantický zo svetelným nebom super jedlo a ochotný a milý personál. Zábava šla až do rána. Mali sme izbu s baldachýnom to bol super zážitok.

zuzinka888
11. máj 2023

@basska_
@basska_b ale to asi nebol problem hotela. Ten Dj...ani to, ze sa ozrali. Autorka-My sme tam boli na dovolenke a bolo super. Uz len to, ze sme spali na zamku. Priestory krasne a babi tam cely cas behali v princeznovskych satach a s korunkami.

anina771
autor
11. máj 2023

@basska_b super ďakujem za názor, som rada že boli služby ok... DJ - a starejšieho určite chcem a tým že nie som doma, tak som chcela požiadať asi priamo hotel nech mi niekoho odporučia... dúfam že to nebudú konkrétne títo... ale aspoň na to upozorním....

anina771
autor
11. máj 2023

@arqi ahoj, môžem sa opýtať koľko ľudí bolo na svadbe? My potrebujeme ubytovať asi 70 osôb. Ešte neviem či im to budeme hradiť my.... uvidíme podľa rozpočtu. Smiem sa opýtať Vám ubytovanie mladomanželia platili alebo ste si sami?

anina771
autor
11. máj 2023

@zuzinka888 veď toto sa mi na tom páči... chcela by som byť aspoň na jeden deň princeznou 🙂 obzerali sme aj možnosti tu v Írsku ale nič sa mi nepáčilo, resp. bolo mega drahé....

basska_b
11. máj 2023

@zuzinka888 No, to neni veru chyba hotela, len teda asi boli z regionu a clovek vlastne ani vopred nevie....

@anina771 Mozem potom do spravy ti prezistit meno. Lebo on tvrdil, ze vie po anglicky, ale bola to bieda, stale volal svedkynu, aby prekladala, este jej tak hovoril, ze "Hej! Prekladatelka!" 🤷‍♀️

tramtada31
11. máj 2023

My sme tam boli na malej svadbe aj s prenocovaním. Jedlo si spominam, že bolo v poriadku, aj prístup, aj ubytovanie. Aj oddávajúci a matrikarka, boli veľmi mili, tých si pamatam najviac, lebo boli veľmi príjemní a prišli sa pred sobášom so všetkými zoznámiť.

anina771
autor
11. máj 2023

@amonet naozaj...to je super keď majú dobrý prístup... predsa je to pre nás veľmi dôležitý deň

amonet
11. máj 2023

@anina771 su fakt skvely

dadi30
11. máj 2023

@anina771 ahoj..my sme tam mali svadbu 🙂 vsetko ok, jedlo super, spravia ti aj ochutnavku jedla dopredu, aby si sa vedela lepsie rozhodnut, mali sme obrad tam na zamku, potom sme sa presunuli na hostinu, my sme ale mali hostinu v tej miestnosti, co vyzera modernejsie, nie ta zamocka s tou obrovskou freskou ci co to je na stene 😀 to je za mna horor ale tak ano ma to atmosferu 😀 inak obrad mozete mat aj vonku na takej teraske, tiez to vyzera velmi dobre. Mali sme hviezdne nebo, to vyzeralo krasne 🙂 co sa tyka personalu, ta pani co ma na starosti svadby je fantasticka, len si uz nepamatam meno, ale casnici u nas trosku, neviem no, uz od polnoci si nerobili uplne robotu ako mali 😀 ale tak to si viete ustriehnut.. a co sa tyka vyzdoby, dost casto tam robia dievcata z Madelaine agentury, odporucam vsetkymi desiatimi, su bozske ❤ inak neviem ale tak sa mi zda ze svadobny apartman sme mali zadarmo, velmi pekny aaa ubytovanym hostom sa velmi pacili izby..aaaaaaaaaaa rano sme sli na wellnes 😊😊 taky mini bazenik aleeee po opici dobry 😀

cacianka
14. máj 2023

Trochu drahý je tam špás , ale úroveň mega,
Skús sa radšej poradiť na www.mojasvadba.sk, poradia aj iné lokality, lebo ak chcete ubytovať toľko hostí, netuším či toľko vojde, a tie ceny asi nezvládne každý

arqi
15. máj 2023

@anina771 Ubytovanie sme si hradili sami ale hotel nám poskytol zľavu ako pre svadobných hostí.. inak nás tam bolo okolo 120 čo je na mňa už teda veľmi veľká svadba a ja by som do takej nešla ale to spanie na posteli s baldachýnom bol za mňa top zážitok a stálo to určite za to..

anina771
autor
15. máj 2023

Ahoj dámy, ďakujem za Vaše rady. Tak veci sa trošku pohli. Partner dostal na koniec júna dovču, tak pricestujeme na Slovensko a pôjdeme sa tam pozrieť osobne....