Aký darček kúpiť mame?

fullhd
19. dec 2013

Zdravím,

idú vianoce a mamin syn(23) nevie čo kúpiť svojej 45 ročnéj mame.

Dať peniaze do obálky alebo?

freyjanr
19. dec 2013

to sa neda povedat lebo nikto z nas netusi co ma tvoja mama rada,co ju bavi,zaujima a tak...ale peniaze do obalky urcite nie,to je vhodny darcek pre pubertaka,mamu by to mohlo urazit ze ti nestoji ani za to aby si jej nejaky darcek kupil...to radsej nejaky kozmeticky balicek jak peniaze

luba28
20. dec 2013

kozmetikou sa nikdy nic nepokazi,....pozri co ma doma a taKU ZNACKU JEJ KUP,...

bubka22
20. dec 2013

Kabeliek nikdy nema zena dost...napr.

lienka2407
20. dec 2013

Urcite kozmetiku,alebo ak ma rada knihy alebo ako pisu baby kabelku 🙂

ciusinka
20. dec 2013

Kozmetika, kabelka, penazenka, oblubeny parfem, sperky, satka, sal, kniha..Moznosti je vela, ja skor mam vzdy problem vymysliet nieco chlapom - otcovi, bratovi, svokrovi, lebo ti nikdy nic nechcu, nic nepotrebuju a som vybavena 😒

ichbinich
20. dec 2013

Peniaze priamo do obalky nie.
Ale darcekova poukazka je nieco ine: napr. na kozmetiku, vyber nejaky program "od hlavy po paty", kde ju bude nejaka skusena kozmeticka rozmaznavat 2 hodiny, to si urcite uzije 😉 A ako poukazku preto, aby si sama vybrala termin 😉 To iste napriklad aj z kadernictva alebo na manikuru alebo masaz.
Alebo ako pisu ostatne, nieco z kozmetiky na doma, ale to musis vediet, aku znacku pouziva a ake vyrobky. Ked nikdy nepuziva parfem, tak jej parfemom hoc aj za stovku asi moc nepomozes 😉
Rada cita? Ak cite napr. nejake kriminalne serie, da sa lahko zisiti, ci nie je este jedna dalsia kniha z tej serie.
Alebo predplatne casopisu, ktory rada cita. Niekomu sadne Zahradkar, inemu Eva 😉
Podla toho, ak je spontanna a ci rada cestuje, nejaky kratky vylet, tiez lepsie formou poukazky ako mat uz obejdnane a potom sa nubude dat ist...
Este moznost je aj fajnova vecera v dobrej restauracii. Alebo aj sperky, ale to je asi skor manzelove/otcove "uzemie" 😀
HTH. Vsetko dobre a nech aj na poslednu chvilu ste nieco najdes 😉

kessinka
20. dec 2013

Len nie peniaze do obálky, prosím. Ak nevieš čo podľa jej záujmov a toho čo má rada, tak niečo z klasiky - kvalitná kozmetika, parfém (ak vieš aký používa, len tipnúť a kúpiť naslepo neodporúčam), šperk, nejakú šatku, kabelku, knihu...poukážkou na masáž alebo welness pobytom by si tiež nemal nič pokaziť 🙂

bianka0111
20. dec 2013

Ja by som skusila bud kabelku alebo penaženku...alebo ked vobec nič iné ma nenapadne, tak strieborné naušničky...predavačky istotne ochotne poradia a ceny sa pohybuju rozne 🙂 ..náušničky, náramok to istotne poteší...

prasiatko30
20. dec 2013

opytaj sa priamo mamy - proste porozpravaj sa s nou co by jej asi tak urobilo radost - nech ti da viacero moznosti a ty si z nich vyberies podla tvojich moznosti. pokial mamina nespolupracuje tak potom si musis za 4 dni vsimnut co sa tvojej mame paci - znacka topanok, znacka siat a kozmetiky, co cita, aku hudbu pocuva - a kupis podla toho co uz ma doma a co ju bavi - mozno by ju potesil aj nejaky smartphone - taky iphone by ju mozno vobec neurazil, digitalny fotak, bicykel - moznosti je spusta 🙂 😉 a tvoja matka je este velmi mlada zena takze mas vela moznosti na vyber

leanny
20. dec 2013

Ja som mojej kúpila predplatné jej obľubených časopisov... Do obálky som vložila vytlačenú poukážky, kde bolo napísané čo dostane.

stanislavao
20. dec 2013

kozmetika je strasne otrepany dar na vianoce a nepoznam nikoho, kto by sa kozmetike potesil. potom uz skor parfum, ktory pouziva. sal, rukavice, deku, set - uterak+osuska, navliecky, nieco pekne do kuchyne, dekoraciu do bytu.

deni73
20. dec 2013

Poukážka - zaplatená - na pedikúru, manikúru. 🙂

j.a.n.e.7
20. dec 2013

Podľa mňa nič nepokazíš fotodarčekom - ja som sa tento rok vyhrala so svojou prvou fotoknihou špeciálne pre moju mamu (ona a vnúčatá) a verím, že je to osobný darček a určite ju poteší. Ale predtým sme mali fotohrnček a aj ten bol pekný. Ale keďže som si lepšie všimla kto sa pýta 🙂 tak asi ešte vnúčatá nie sú, no nevadí, určite máte spoločné zážitky ktoré sa dajú zhmotniť 🙂

andreijka56
17. okt 2015

nejakú poukážku napríklad : http://www.kuponyzdarma.sk/otto-sk/

kadan
17. okt 2015

kedy naposledy bola v divadle?
ja som minulý rok dala darčekovú poukážku do divadla, platí až do marca takže kopa času na minutie
alebo masáž, pedikúra, kniha, šatka, pekné náušničky

julca15
21. okt 2015

Mne sa osvedčila fotokniha vytvorená zo spoločných fotografií za posledné roky, alebo super darček je aj toto: http://skvelydar.sk/levandulovy-kosik-velky/p98...

barca1205
17. dec 2015
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

Čo tak nejakú peknú knihu?

jasminet
17. dec 2015

pokial mama (alebo ktokolvek obdarovany) nechodi bezne na masaz, tak podla mna na ziadnu ani nepojde, aj ked dostane poukazku. 😅
to uz radsej oblubenu vonavku, kuknut aky ruz pouziva, kvalitne kozene rukavice (ak sa vie jezisko trafit do vkusu), poukazky do oblubeneho obchodu,alebo celeho nakupneho centra, listky do divadla/koncert, ak nieco zbiera - anjelikovia, sosky, hrnceky bla bla bla 😉 , knihy, wellness, krasny dazdnik, cd, dvd, alebo sa priamo opytat co by si od jeziska prosila... 😉

liv1
17. dec 2015

Aj zazitkovy darcek je super a keby si nevedel vybrat da sa kupit aj poukaz na rozne sumy a ona si potom moze vybrat sama. Je to aj pekne "zabalene". Napr tu www.gifo.sk.

l3yla
17. dec 2015

Kniha,poukazka ,wellnes pobyt ,fotografia na platne ,fotokniha 🙂

alenka112
17. dec 2015

Dobry den, taktiez som mala dilemu, co kupit a skoro nic sa mi nepacilo nikde. Objavila som jeden eshop- www.darcekylacno.sk a tam som si povyberala z mnozstva vselijakych darcekov. Ceny su dost dobre oproti ostatnym. Je to na Vas co zvolite 🙂

katrin21
17. dec 2015

nenapisal si, aky mas rozpocet... od toho sa vsetko odvija
ak maly, taak nejaku knihu, zaner podla toho, aky ma rada...
ak mas vacsi rozpocet, moze to byt poukaz na kozmetiku, alebo jej kup jej oblubeny parfem na internete, mas to do 3 dni doma.. ( napr. parfums.sk)
tiez to moze byt nejaka šatka, kabelka, penaženka...

majaxy
17. dec 2015

Peniaze do obalky by som mamke nedala, ked tak akoby darčekovú poukážku mnou samotnou vyrobenou, a potom nech si kúpi čo chce, ale to len vprípade že fakt neviem čo kúpiť. My deti musíme matky poznať, sadnem si a zamyslím sa

tosomja
17. dec 2015

Teraz je v kurze vintage styl. Urcite chdis na vianovne trhy. Maju pekne hand made vyrobky. Napr.do kuchyne, alebo ten sal a rukavice.

ester851
18. dec 2015
Používateľ ester851 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.

My sme jej nechali vyrobiť fotoplátno s fotkou všetkých vnúčat 🙂

mamka_danka
18. dec 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

kozmetiku ta potesi kazdeho 🙂

magmolatus
18. dec 2015

Ju zober niekam do shopingu a povedz jej nech si cosi vyberie co dostane pod stromcek. 😀

karolinka789
19. dec 2015
Používateľ karolinka789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.

Ja som objednala knihu z egmontu - 40 pravidel lásky 🙂

srenata
21. dec 2015
Používateľ srenata je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.

kozmetika, wellness poukaz, nejaká pekná šatka, parfém,...

matyma009
3. apr 2017

moja mama miluje magnetky a macky tak som jej dala magnetky v tvare maciciek http://www.layerica.sk/product/macky-18ks-magne...