Čo kúpiť manželovi pod stromček?

alexinka33
21. dec 2015

Baby už som zúfalá, neviem čo mám kúpiť manželovi pod stromček, všetko má a vždy mi všetko čo mu kúpim ofrfle, rozmýšľala som že mu dám peniaze, nebude to blbe?

evka_evka
21. dec 2015

Ked uz tak darcekovu poukazku alebo v tatra banke maju darcekovu kreditku

seximamina
21. dec 2015

Aho. Skus nieco originalne, nieco co ma rad. Ja svojmu manzelovi (okrem inych veci) darujem pivo (specialna edicia). On je velky milovnik piva, takze radost bude zarucena 🙂 Urcite ma aj tvoj manzel nejaku zalubu. Peniaze by som nedavala , skor tak uz darcekovu poukazku, ale ani to nie manzelovi, skor nejakym znamym-menej blizkym osobam.

jumama
21. dec 2015

@alexinka33 je to tento typek rozhodneho muza, co si vsetko radsej kupuje sam? http://darcekovy-poradca.mudramama.sk/darcek-pr... potom treba stavit na vtip, na nejaku malickos, co ale vystihne nejaku jeho slabostku, nejaku situaciu kde zavahal...

mamutka
21. dec 2015

nema obcas chut sa hrat, ako velke decko? Lego technic napr?

ckatka
21. dec 2015

@alexinka33 peniaze?? manzelovi?? pod stromcek??? to by mi v zivote nenapadlo,... ved ja mam byt jeho najblizsi clovek, poznat ho ako svoje ponozky a vediet, co ma rad....
nechapem ako sa moze toto niekto opytat...vy spolu nezijete? co si robila cely rok? nevsimla si si ze by nieco chcel?
to len ja som divna, ze viem z fleku vymenovat minimalne 10 veci, ktore mojho muza pod stromcekom potesia (a nestoja majland) ?

jasminet
21. dec 2015

pyzamo, vonavku, pero, krem, knihu, predplatne casopisu, drona, fotak, hodinky, retiazku/naramok, trenky, ponozky, koselu, opasok, darcekovu poukazku nay/nabytok alebo do nakupneho centra kam rad chodi, skrabadlo 😀 , pivny krigel ak ma rad pivo, vino, whisky, skolu varenia, skolu smyku, hrniec na pomale varenie, seba pod stromkom ....tooooolko moznosti 😀

alexinka33
autor
21. dec 2015

No môj muž mi dáva aj peniaze preto na to napadlo, no podľa mna manželovi sa najhoršie kupuje, normálne ľutujem že som sa tu niečo opýtala.

anega79
21. dec 2015

drahe sampanske/vino/iny alkohol, poukazku do nejakeho obchodu, wellness pobyt, kozmetiku, knihu...

alexinka33
autor
21. dec 2015

@ckatka no práve môj chlap si všetko najradšej kupuje sám a nemá rad jed ja kupujem lacné veci tak preto má napadlo že mu dám peniaze, vždy keď mu niečo kúpim, nikdy sa mu nezavdacim a už mi aj zakázal kupovať ale niečo pod tým stromom byt musí

alexinka33
autor
21. dec 2015

@anega79 alkohol pod stromček? Neviem či sa to hodí

mamutka
21. dec 2015

tak kup nejaky super olej a vymasirum mu chrbat 🙂 on moze tebe tiez a mate to

ckatka
21. dec 2015

@alexinka33 nieee, v pohode neber to v zlom, ale chlapi su vacsinou taki, ze ofrflu veci a "nechcu nic"
a je na nas, aby sme prisli na to, co mu spravi tu "detsku radost v ociach"

listok na koncert oblubenej kapely? zazitok? nieco do auta? nova penazenka kozena? parfem? sperk? moj napriklad nosi koralky - tak mu vzdy nejake pekne rockerske kupim 🙂

alebo vtipne trenky, nejaky steklivy darcek,... alebo predplatne casopisu... tazko sa radi ked nevieme co robi, co ho bavi, co ma rad...
ja davam kazdy rok robit fotokalendar so spolocnymi fotkami, pisem tam aj vyrocia, sviatky a planujeme si tam dni/vikendy a pod... aby sa na nic nezabudlo...

peniaze mi pridu ako divny napad - pretoze su to predsa "vase peniaze" nie? spolocne...ak ste manzelia... potom uz radsej ho vezmi, a nech si nieco vyberie a ty mu to "zaplatis" - proste ho vytiahni do obchodu a kup mu nieco co si sam vyberie

anega79
21. dec 2015

@alexinka33 moj stale vypytuje drahe sampanske a bracho takisto vzdy chce nejaky drahsi alkohol. podla mna urcite lepsie ako dat peniaze

dominika6
21. dec 2015

@alexinka33
môj je bud na elektroniku,alebo domáci kutil,všetky tie seperičky ohladne vrtákov,gola sád,sád do auta a podobné somariny..
alebo kupon na masáž

hefo
21. dec 2015

Akurát to náradie si radšej nechať poradiť od nejakého jeho kamoša, lebo máloktorá žena rozozná šrobovák od kľúča, a mať 4 rovnaké gola sady už moc veľké potešenie nie je 😉

pupavka123
21. dec 2015

@ckatka Ved pisala,ze jej vsetko ofrfle alebo si kupi..chce len inspiraciu...ty uz si asi v tom vianocnom kolobehu,ked si na nu tak neprimerane vysla...ved kluuuuud,idu Vianoce..jasne,ze ho pozna ako svoje ponozky,co to ma stym spolocne??...ale ty nie si divna,tvoj manzel moze byt rad,ze ma doma taku pohotovu manzelku

stevvvka
21. dec 2015

ja som svojmu tiez nevedla na nic prist, ale potom ma trklo, ze raz spominal starodavny udik...tak som v starozitnostiach kupila...nezbiera niecoaj on? a ak aj nie, v starozitnostiach som ojavila plno zaujimavych veci...

dai
21. dec 2015

@alexinka33 hm... peniaze su naozaj velmi zvlastny darcek pre muza... moj muz ma taku teoriu ze peniaze je ten najhnusnejsi darcek ktory svedci o tom ze nemame absolutne o danu osobu zaujem a je nam ukradnuta🙂
skus naozaj porozmyslat co spominal ze ma rad, by sa mu hodilo , ci mu nedosiel nejaky parfem, co rad robi etc. ... my mame napr. tradiciu na kazde vianoce manzetove gombiky, parfum a nejake prekvapko, pripadne co si vysnival ( minuly rok dostal citacku knih bez reklam🙂, rok predtym fotoaparat, teraz dostane luxusny zupan etc. ... proste nieco co necaka, pripadne ak caka tak mu to chcem dat v takej kvalite ze ho to pozitivne prekvapi😉 )
inak tiez mam muza co vsetko ma a co nema si sam dokaze kupit - takze u mna je to naozaj len o striehnuti na nejaku pripomienku ( pri citacke napr. ze mu lezu reklamy na city plus svetlo ktore mal na starej - z tej novej bol uplne nadseny... teraz spomenul ze v posilke videl chlapov v super zupanoch do sauny , ze by mal tiez svoj vymenit - tak som nasla super krasny a ten dostane🙂 )

libka1
21. dec 2015

uz keby som bola uplne zufala tak kupim pobyt niekde do nejakeho welnessu a zveziem sa aj ja s muzom a uzijeme si to spolu 😀 ale peniaze, to nie, to keby mi dal manzel moj tak neviem ci sa urehocem alebo rozplacem 😕 😕 😕 😕

jahodnicka
21. dec 2015

Ani ja jsem nevedela a nakonec budu mit skolni Kalendar z nasich spolecnych fotek a svetr s malinkym logem jeho milovaneho fotbaloveho tymu🙂. Chtela jsem sehnat nejake podepsane karticky ale nepodarilo se🙂

jahodnicka
21. dec 2015

Stolni ne skolni

elviku11
21. dec 2015

@alexinka33 Existuje taká spoločenská hra, volá sa "Hra o manželstve". Ako človekče, akurát tam odpovedáte na rôzne otázky o sebe atď... a ten kto vyhrá, získa odmenu 🙂 Alebo sú potom také šteklivé hry pre dvojice. Tomu by sa zdravý chlap mal potešiť

jana_eyre
21. dec 2015

No mne este muz darcek neofrflal, keby nebol nikdy spokojny, darcek by som mu skryla a potom po jeho prekvapenej reakcii by som mu ho dala.. 😀

A ze co? Moj tento rok dostane soda stream, nasla som taky za 30e a sekeru, ktoru si vybral sam.. To je tiez moznost, nech kazdy rok pise jeziskovi (tebe) mail s linkami co by sa mu pacilo a ty z toho vyberies.. A inak su vhodne take veci ako hodinky, vonavka, sveter, externy hardisk, doplnky do auta, kozmetika..

macik166
21. dec 2015

keď je taký múdry, nekúpila by som mu nič...

karolinka2010
21. dec 2015

@stevvvka super si ma rozosmiala... ja viem,preklep, ale strasne vydareny. Udik pod strom pre mangela.... zomrela som z tej hlasky

katulienkax
21. dec 2015

A preco si musíte nieco pod strom davat? My si s manželom nedávame. A nikto sa zato nehnevá. Kupujeme deťom , synovcovi , svokre , švagrinej a tým ktorí aj nám dávaju ale u nás je to tak ze pred vianočami si doprajem co mi treba a co chcem napr knihy, nieco do kuchyne apod a on si kúpi nieco počítačové alebo mobil apod proste každý si dozicime a sme spokojní🙂 moji rodičia robievali pred nami detmi divadielko akože ake darčeky dostavajú ale viem ze si to kupovali spolu a robili to len pred nami detmi aby sme videli ze boli dobrí a tiez majú darčeky ale kupovali spolu nie ako prekvapenie a teraz ked sme dospeli tak už si nedávajú nic len to zdravie si želajú. Ked budú naše deti väčšie tak asi tiez budeme pred nimi hrať toto divadielko ale len kvôli deťom.

stevvvka
21. dec 2015

@karolinka2010 no ja by som asi potrebovala na klavesnici opravit B...sa mi to stava pravidelne...a su aj horsie preklepy...

nk599
21. dec 2015

@alexinka33 skus pobyt pre dve osoby na vykend kde su masaze budete spolu sami . To by ho potesilo najviac. Alebo kostimceky pre teba na vecer heh mas vela moznosti ako peniaze

hercegno2105
21. dec 2015

no ja som kupila hodinky a tricko a este neviem co stihnem... ale on mi povedal ze nic mu nemam kupit dostal odomna uz dva darceky na cely zivot jeden toho roku 🙂 nase deticky ale ake to je bez darceka.. ta snad sa potesi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rebeka7501
21. dec 2015

Síce môj darček nebol Vianočný, ale darček to bol. Samozrejme, manžel musí mať zmysel pre humor, ak nie, nech si vy........ie oko. A teraz k darčeku : bývalá šéfka mala narodeniny a každému dopredu oznamovala, že NIČ NECHCE, blbostí má plný dom a v jej veku je dôležité zdravie. A to mám ísť gratulovať s prázdnymi rukami ? Boli sme veľmi dobrý pracovný kolektív. Od nejakej čokolády mi zostal priesvitný plastový obal, ktorý som zabalila do darčekového papiera a išla gratulovať. Priala si nič, tak nič dostala v darčekovom papieri 😀