Darček pre 12 ročného chlapca na Vianoce

13. dec 2020

Ahojte chcela by som sa vas spytat co este dokupit 12 rocnemu synovi na vianoce? Mam uz pre neho nejake darceky napriklad hru na ps4,nejake fixky na graffiti,pyrotechniku,mikinu ale zda sa mi to malo nejake rady co mu este dokupit?

simsalabim
13. dec 2020

Knihu.

nelca84
13. dec 2020

ruksak, sluchadla, futbalovu loptu, florbalovu hokejku... podla toho aky sport ma rad. Náš dostane napr. novu prilbu na snowboard a nejaku cyklovybavu. Podľa koníčkov by som vyberala.

jarmila2010
13. dec 2020

skoro 11rocnemu sme velky atlas sveta,sluchadla nove chcel...cinky a podlozku na cvicenie 😀 ,samolepiaci album na fotky...

zitaje
13. dec 2020

mne sa to zdá dosť...

matapo
13. dec 2020

...nas 11 rocny dostane, lego technic, vsetky diely odvazneho bojka co este necital 6-14, reproduktor, dazdnik,mikinu, tricka a ponozky (ma to s motivom jeho oblubenych hier), basketbalovy kos velky do exterieru a kolieskove korcule. Zisiel by sa aj novy bicykel ale ten dostane v lete na narodieny. Min. rok dostal hoover a sedaci vak do izby, tiez knizky pre zmenu vsetky casti Grazlika Gaba, lego a sluchadla. V lete na narodky zas novy telefon. Striedame tie drahsie darceky len narodky (ale teda tie ma spojene s meninami lebo rozdiel len 5 dni) a Vianoce, nic take drahsie behom roka nedostane, ked si znici musi cakat na nejaky vhodny sviatok.

karhu
13. dec 2020

darceky by mali byt tri - hlavny a nejake 2 mensie tvoj toho ma az az..ak uz musis, dokup knihu, napriklad o graffiti

nyusika
13. dec 2020

@matapo a nie je to nejak málo ??

nyusika
13. dec 2020

@karhu u nás od každého z rodiny jeden

hettinka
13. dec 2020

Nas dostane knihu, zubnú sprchu, bezdrôtové sluchadla, noty na klavir, tepláky a tričko značkové na šport, a muž mu k telke kúpil Apple TV a predplatíme asi netflix (alebo inú internetovú telku), model tanku (taký na zlepenie doma) od dcéry ešte.

mondolina
13. dec 2020

Pyrotechniku? 🤔

hettinka
13. dec 2020

@mondolina to ma tiež zarazilo...

h2
13. dec 2020

Mne tam chýba nejaký darček z kategórie športové potreby. Aj my sme tohto roku veľa rozmýšľali, lebo všetko už má. Nakoniec sme kúpili waveboard. (Dovtedy som ani nevedela, že niečo také existuje. 😁) No a samozrejme, ako Ti hneď v prvom komente radí @simsalabim , kniha musí byť. (Môj syn dostane 3.)

mondolina
13. dec 2020

@h2
Podľa čoho si vyberala ten waveboard? Je to lepšie ako skateboard?

mirage
13. dec 2020

Moj desatrocny - tenisky, hru na ps4, sportove oblecenie, plagat z oblubeneh serialu, postavicku z oblubeneho serialu, prilbu na bike. bezdrotove sluchadla, knihu, a predplateny spotify. Toto nie su darceky len od nas, ale aj od dedkovcov a krstnych.

ladybird81
13. dec 2020

@jarmila2010 aké činky si kúpila? Ja chcem tiež pre syna.

jarmila2010
13. dec 2020

@ladybird81 len,take male 1kg z decathlonu..nechceme,aby si s tym poblizil..

h2
13. dec 2020

@mondolina Mrzí ma to, ale vôbec Ti neviem odpovedať. To, že také niečo vôbec existuje, som sa dozvedela asi pred týždňom, keď sme ho s mužom vyberali, už ani neviem, ako sme k nemu došli. Ja som si potom pozerala nejaké videá, ako sa na tom jazdí a čítala som si recenzie, kde to ľudia chválili. Tak sme ho objednali. Je z Decathlonu, pohľadám a pošlem Ti link.

mata1001
13. dec 2020

Moj skoro 11rocny dostane komiks, encyklopediu o vesmire, hodinky, dedoles ponozky, postelne obliecky ps, mikrofon, spolocensku hru a este Double hru.na Vianoce ma meniny a dostal uz pod pocitac podlozku s ventilatotom.

kristiii
13. dec 2020

@karhu a to kto povedal? 🤦 Ako môže niekto suverénne povedať, že darčeky by mali byť tri. Šak nech si každý kúpi koľko uzná za vhodné nie? Môj dostane obliečky a pyžamo fortnite, sadu šálka, pohár PS, chladiacu podložku pod notebook, myšku a podložku pod myš (kvôli škole sme kupovali nový notebook, tak veci potrebné k nemu), peňaženku GTA +nejaké oblečenie a dve hnihy. To sú darceky od celej rodiny, nielen od mňa.

marca12
13. dec 2020

@kristiii vedecky je to dokazane,naozaj

kristiii
13. dec 2020

@marca12 jaj, tak to som rada, že my sa v rodine neriadime vedou, ale túžbami a potrebami jej členov.

karhu
13. dec 2020

@kristiii bolo to v nejakom clanku o vychove..nie je to prikaz, ale odporucanie..ked je toho viac, dieta sa v tom straca ..chces dat viac? daj, mne je to jedno..

danielahamar
13. dec 2020

@karhu toto sa mi paci👍

martinastaj
13. dec 2020

Môj syn chcel čapicu-ušanku Ale čau ( to je značka ,propaguje ju nejaký youtuber) a okrem iného dostane ešte plazma guľu ( celkom zaujíma vecička ), živú rybku ( beta bojovnica- nepotrebuje kyslík do akvária a samec je samotár), teším sa ako syn zareaguje ja mu veľmi rada plním Vianočné priania 🙂

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hettinka
13. dec 2020

@marca12 u nas mame vždy 1 hlavný darček a vela drobností. Moji dvaja milujú rozbalovať darčeky a nie, nestartili sa v tom nikdy. To pravidlo 3 darčekov by mohlo platiť pri malých deťoch, alebo pri dospelákoch. Ale ja som aj dopelej kupila vela drobností, ale hlavny darček je jeden.

kristiii
13. dec 2020

@karhu tak my sa v darčekoch nestracame, ale sa z nich tešíme a využívame ich.

marca12
13. dec 2020

@kristiii ono je to myslene skor tak,ze clovek dostane napr.10 mensich veci a polovica zbytocnosti.odvadza to pozornost. Ak dostanes jeden vacsi dar,zapamatas si ho. Posledne roky sa snazim nenakupovat v navaloch,ved cely rok sa da nakupit co potrebujeme a hlavne som si uvedomila,ake je zbytocne mat vela veci. Nepisem to za to,ze tak musi kazdy zit. Kazdy nech robi ako uzna za vhodne.