Hry pre dospelých na oslavu

mahmulienka
3. okt 2013

ahojte dievcence, sice o pat dvanast, ale aspon skusim, ci by ste mi niekto nevedeli poradit zaujimave hry pre dospelakov na oslavu mamcinej 55-ky (je uz tento vikend). chystam zatial domacky vyrobene 'activity' no uz mam vykradnutu hlavu napadov na slovne spojenia. poradite? vdakaaa 🙂

cerez
3. okt 2013

@mahmulienka V dráčiku dostať hru Bombu. Ide tiež o slovnú hru. Alebo Karaoke pesničky.

janinah
3. okt 2013

@mahmulienka v nedeľu oslavujem 50tku,ale organizovať dospelým nejaké hry by mi ani nenapadlo,také detinské....takže sa mamičky opýtaj,či má o toto záujem 😉

linda20111
3. okt 2013

@mahmulienka ja som o tom este nepocula aby sa na oslave robili hry pre dospelych. Pri tychto slovach ma hned napadlo nieco so sexom, ale to neber v zlom 🙂 🙂 🙂 U nas oslavujeme klasicky, dobre jedlo - vacsinou slovenska klasika rezen-salat , torta, zakusky a samozrejme nejaky ten alkohol 🙂 Popritom sa rozpravaju zazitky, vtipy, sranduje sa, niekedy aj tancuje - ked je nalada 🙂 ale este nikdy sme nehrali ziadne hry. Neviem si to vobec predstavit ake by to bolo.

mahmulienka
autor
3. okt 2013

@zita19 jeeeeej, diky, na to som uplne zabudla 😀

sandri
3. okt 2013

aktivity je super - mne to nasi skonfiskovali pred 2 rokmi na silvestra a mama sa rozplyvala, ze aka uzasna hra a super silvester to bol 😀 😀 😀 co sa tyka vyrazov, tak par si pamatam takych, co su vzdy problematicke: pantomima - ukaz bez akychkolvek zvukov: pochodom vchod, postlat postel, ziarlivostna scena. A pri kresleni: krokodilie slzy, striedacia lavicka.

lili_mia
3. okt 2013

@mahmulienka twister 😀 😀 😀

06katka
3. okt 2013

@mahmulienka my hravame soudruhu nezlob se...perfektna hra :D

elisaeli
3. okt 2013

My sme hry pre dospelych zazili na jednej svadbe a bavil sa kazdy. Stolickovy tanec, praskanie balonov vo dvojici. Napr. aj nosenie vajca na lyzicke a posuvanie si tejto stafety medzi niekolkymi sutaziacimi az do ciela. Sutaz v hladani niecoho v kope jedla ( v miske) bez pouzitia ruk, posuvanie malej lopticky bez pouzitia ruk, uviazat ceruzu okolo pasa na snurke a triafat do flasky (kto sa trafi skor), alebo aj trosku sialenejsie - hladanie svojho muza/zeny medzi inymi so zaviazanymi ocami (teda len hmatom) - napr. chytat len nohy alebo hlavy, prip. ine casti tela 🙂 Alebo sa posuva napr. dlha bageta v rade a kazdy si am z nej bez pomoci ruk odhryznut. Cielom je, aby na koniec radu prisla co najkratsia bagetka. Videla som toho viac, ludia sa na tom vedia dobre zabavit. Clovek by casto necakal, ake typy ludi sa pri tom vedia prejavit 🙂

drobcek26l
3. okt 2013

@mahmulienka My sme teraz na ujovej 50 tke nenápadne pokradli hosťom nejaké maličkost (šatky, mobily, kľúče, cigarety) Dalo sa to do jedného koša a potom sa po jednom vyťahovalo a kto chcel svoju vec naspäť musel urobiť nejakú úlohu. napríklad zaspievať, zatancovať, alebo sme dávali vypiť 2dcl alkoholu čo teda bola najväčšia zábava, lebo baby s tým nemali vôbec problém a hádzali do seba 2dcl borovičky akoby to bola voda. Vrelo takúto zábavu odporúčam. Inak sme mali ešte stoličkový a klobúkový tanec

mahmulienka
autor
3. okt 2013

@janinah zaujem je zo vsetkych stran, na nasich oslavach to byva bezne - sportove aktivity atd. snazime sa ale vymyslat nove veci, nech to nie je okukane.
na tatusovej 50 sme hrali napriklad evoluciu a zapojili sa aj babkovci a dedkovci - bola to fakt prca sledovat si babku ako drepi a hra sa na sliepku, alebo stryka v ulohe opice...
my sme taki detinski asi 😉

mahmulienka
autor
3. okt 2013

@linda20111 jasne, ze aj mne hned vyskocia hry so sexualnou tematikou, ked sa bavime o hrach pre dospelakov, ale kedze ide o rodinnu zalezitost, tam mi to pride fakt trosku mimo misu 😀
u nas tiez podobne - obed, pokec, potom sa vacsinou vrhneme na nejake sporty, ale na vecer pri vine, alebo po, su taketo hry velmi zabavne 🙂

mahmulienka
autor
3. okt 2013

@sandri super, uz su tam 🙂 vdaka

mahmulienka
autor
3. okt 2013

@06katka soudruhu nezlob se je co konkretne? to vobec nepoznam...

06katka
3. okt 2013

@mahmulienka je to hra ktora nie je moc znama...tusim sa da kupit len cez internet.Je to podobne ako clovece nezlob se s tym ze su tam urcite policka na ktorych bud zyskavas peniaze alebo postupujes o par policok dopredu alebo su tam policka na ktorych povedala by som uplne krachujes a ides odznova....Je to hra s motivom komunizmu ale velmi zabavna...my ked ju hrame tak neskutocne dlho :D ...az ta chytaju nervy lebo mas pocit ze sa nevies pohnut z miesta :D

mahmulienka
autor
3. okt 2013

@06katka sice na tu oslavu to nestihnem, ale toto je super tip len tak pre nas do rodiny, my sme dost na stolove hry, vdaka 🙂

sirinka
3. okt 2013

@mahmulienka my obcas hravame filmy, su dve druzstva, vacsinou zeny a muzi a jedno druzstvo vymysli nazov filmu, vyberu niekoho z druheho druzstva, posepkaju mu ho a on musi svojmu druzstvu zahrat bud nazov alebo dej filmu, nesmie pritom vobec rozpravat... Pripadne podla hercov v hlavnej ulohe atd... Berieme do toho aj rozpravky, nie vsak serialy.

sirinka
3. okt 2013

@mahmulienka no a potom je fajn aj stolova hra otazky a odpovede slovensko a europa....

06katka
3. okt 2013

@mahmulienka ak budes moct tak si ju zozen ...myslim ze sa pobavite... 😀

jul11
3. okt 2013

@mahmulienka tiez odporucam slovensko,europu,alebo svet. momentalne u nas v rodine fici svet a hrame to na etapy,tak 3-4x do roka,ked sa zideme vacsia partia a hrame v druzstvach.baby proti chalanom, pariky proti sebe a podobne.je to dost srandovne,lebo napriklad kolko bolo drotarov za marie terezie,to si vazne mozes len tipnut

janinah
3. okt 2013

som prekvapená,že akože zábava liať do niekoho alkohol či babka robí sliepku...no ale vaša oslava,na mojej by takéto trápnosti neboli

stardust
3. okt 2013

@mahmulienka okrem hier, co ti tu poradil baby, mozes kupit vacsie platno a farby, rozdelit ho na useky, na ktore mozu pozvani hostia nieco namalovat. Tvojej mame zostane velmi pekna spomienka na narodeninovu oslavu v podobe originalneho obrazu.

mahmulienka
autor
4. okt 2013

@janinah neviem, kde si si precitala, ze sa bavim tym, ze lejem do niekoho alkohol. ty si rob oslavu ako chces, tu som prosila o napady, ktore by mi pomohli v takychto 'trapnostiach' ako pises. co ta nuti sa vyjadrovat, ked nevies nic ponuknut, ozaj netusim...

janinah
4. okt 2013

@mahmulienka písala som všeobecne ako reakciu na príspevky vyššie,,neoslovila som teba a prepáč,že som si dovolila napísať svoj názor

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jerryjanka
4. okt 2013

ako prve ma napadol twister - ale to skôr pre mladšie ročníky, veru neviem nejaký 60tnik keby sa mal tak krútiť nad tým ako by to vyzeralo, ale sranda by bola veru a pači sa mi to hadanie kto som, nápad z partičky, alebo ked jeden háda čím sú traja ktorí sedia oproti a davaju mu indície.

luy
4. okt 2013

@mahmulienka nedaj sa rozladiť,rodina ,ktorá sa vie zabaviť,hrať má v sebe čaro.Tvoje deti budú na takú oslavu spomínať a na každú ďalšiu sa budú tešiť.Sme veľká rodina a ďaleko od seba,raz ročne sa stretneme na chate kde sa oslavujú narod. a men. každého člena naraz.Zaviedla som rodinnú tradíciu - rodinnú olympiádu.Každá rodina je jedno družstvo,hod na plechovku,bowling,twister...........................nasmejeme sa,kopec spomienok.Na začiatku na mna pozreli či som normálna,a už na ďlašiu pripravili program a každý rok sa tešia,je to rodinná udalosť.V zime je to horšie,tak hlavne jedna časť hraje karty,jedna aktivity.

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sirinka
4. okt 2013

Aj podla mna je super, ked sa dospelaci hraju, omnoho viac zabavy ako ked sa len sedi za stolom, napchavame sa a pijeme....na take akcie spominame urcite dlhsie....

hallie
4. okt 2013

Okrem Activity odporucam Tabu a Party alias. A minule sme sa super zabavili pri starom dobrom Clovecku a Halme 🙂