Strieborné obrúčky - zničia sa rýchlejšie?

amalka147
17. júl 2019

Ženy ktoré máte strieborné obrúčky, ľutovali ste niekedy kúpu? Zničia sa skôr ako iné. Ako ste poriešili, keď sa vám zničili obrúčky? .

mamcotka
17. júl 2019

Môžu sa doskriabat ako aj titánové či wolframove.. ak chces kvôli farbe choď bieleho zlata. Ak kvôli cene tak choď do striebornych
. My sme menili za dva roky obrúčky dva krát.. obe boli titánové.. prvé vypadli kamienky a oskreli sa a druhé za pol roka zliezla čiastočne zlatá farba .

148terka148
17. júl 2019

Ja pouzival len zlate zlato a obrucku mam uz vyse dvoch rokov a spokojnost 100% zlatu retiazku nosim stale uz asi 10r.a nic spokojnost 1000%

stanulienkat
17. júl 2019

A co chirurgicka ocel??

oslo1
17. júl 2019

My mame z paladium. Vyzeraju ako strieborne/biele zlato, len sa o ne netreba starat. Velmi sme spokojni.

diewcatqoo
17. júl 2019

@amalka147 ahoj, mame s muzom strieborne obrucky 3 roky a su dost oskrete. A to ich nosime naozaj vynimocne, pretoze neradi nosime prstene.Preto sme aj sli do lacnejsej varianty.
Najprv sme rozmyslali nad chirurgickou ocelou, ale po zhliadnuti na nas posobila dost lacno. Striebro vyzeralo o cosi lepsie, tak sme vzali to.
Ak ale planujes obrucku nosit stale, nechod do striebra, hned sa ti znici.

simdob
17. júl 2019

@amalka147 tiež by som volila skôr biele zlato, to bude lepšie a farebne to bude vyzerať rovnako, kvalitovo oveľa lepšie 🙂

ankare
17. júl 2019

My máme zo striebra, nosíme ich dennodenne 5 rokov a stále sú pekné. 😊

lucinka1988
17. júl 2019

@amalka147 neodporúčam ani biele zlato, po chvíľke je ošúchané a treba to porodiovat, ab to vyzeralo pekne, pre mna najkrajšie a najmenej problémové (najkvalitnejšie) je žlté zlato...

limetka69
17. júl 2019

my mame z chirurgickej ocele, pretoze vsetko sme kupovali lacnejsie, je to len symbol, saty som mala z aliexpress za 49eur, :D no a su stale ako nove. ani skrabnutie, nosim dennodenne uz 5 rokov. 😊

lusinda1989
17. júl 2019

Do bieleho zlata vôbec nechod ja som moju originál obruchu nosila mesiac vyzerá hrozne a navyše mám na ňu ešte aj alergiu. Dlho som chodila bez obrúčky na piate výročie svadby som nám s muzom kúpila nové strieborné obrucky(on svoju stratil hneď na svadobnej ceste) sú poodierane nosím ju stále non stop aj do posilky aj do záhrady keď bude už veľmi zle kúpim nové. Cena za obrúčky z bieleho zlata 2ks=1050€ a strieborné 2ks=cca 50€

megyi1711
17. júl 2019

@amalka147 my mame z bieleho zlata a po dvoch mesiacoch vyzerali ako 30 rocne,oskrete uz nie leskle ale zmatneli uplne cele zle..a to robime obaja v kancli

ivankatal
17. júl 2019

Ja teda neviem kde ostatne kupovali biele zlato,ale ja mam zasnubny prsten uz 3 roky a stale je krasny,rovnako tak retiazka a aj naramok s platničkou. Ten síce nosím len málo,ale prsteň a retiazku denne a vyzerajú super. Nehovoriac o tom,že o retiazku sa mi koľkokrát dvíha syn zo zeme,keď sa bláznime a drží ako nič 🙂 ja by som išla určite do bieleho zlata. Je to podľa mňa fajn investícia,nakoľko obrúčku by mala vydržať navždy a nie ju rok po roku meniť. Samozrejme,ak ju niekto nestratí 🙂

didaa
17. júl 2019

@amalka147 my mame strieborné, už majú 6 rokov a úplne v pohode. A to ich nosíme s mužíčkom stále. Za mňa áno strieborným obrúčkam. My sme neboli ochotní dať za obrúčky 700 € aj keď sme na to mali🙂

amalka147
autor
17. júl 2019

@diewcatqoo to že my máme už po svadbe. Moja obrúčka vyzerá dobre. Ale manželova vyzerá už hrozne. Ako dobre po 5 rokoch dam porodiovat a budú ako nové ale chcela som len vedieť názor viacerých 🙂

amalka147
autor
17. júl 2019

Zlaté alebo aj biele zlato by nás vyšli možno 700-800 eur lebo manžel má hrubé prsty.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laska201
18. júl 2019

Ja mam klasiku zlte zlato a nosim ho 24hod na prste uz 11rokov a je stale pekny.muz po 2 rokoch prsten nechal v betone.

jamabe
18. júl 2019

Mam z bieleho zlata viac sperkov, obrucku nosim kazdy den a vyzera ako nova.. nechapem to oskretie, co tu niektore spominaju..

lusinda1989
18. júl 2019

@jamabe no pozri nosila som ju cca mesiac

jamabe
19. júl 2019

@lusinda1989 moja.. nosim denne.