Bitcoin - skúsenosti

dadka1005
2. dec 2017

Baby má niekto skúsenosti s Bitcoinani? Čítam o Tom veľa a zdá sa mi,že to má niečo do seba. Rada by som pokecali s niekým k je v tomto dlhšie. Díky

petranelkova
3. dec 2017

Prosim ta, nemas kam davat koruny alebo co. Ale ak chces o nej len tak prist tak smelo do toho. Ozaj neviem, ako sa niekto na nieco take moze dat.

vroni
3. dec 2017

Toto je fakt otazka na toto forum. 😂😂😂 A hned prva odpoved nesklamala. Pockaj, co vsetko sa tu dozvies od odbornicok na vsetko. Zodpovednejsie odpovede ti uz da len danovy urad... 😂😂😂

tribratri
3. dec 2017

@petranelkova ak si nezacala davno, tak teraz sa to urcite neoplati

biba.ke
3. dec 2017

Ahoj, neskoro nie je nikdy... Ja sa venujem bitcoinom trosku dlhsie, mozme sa o Tom pobavit ale nie tuto... Tu je prilis vela,, mudrych osob,,. Evidentne.

biba.ke
3. dec 2017

Klikni na mna a posli mi internu postu

aduskaaduska
26. dec 2017

😂🤦🏼‍♀️presne take odpovede ako prvá som čakala 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ jasne dá sa s tým obchodovať ale treba tomu rozumieť, sledovať to... veľa šťastia

ig0r
3. jan 2018

My šetríme deťom na školy v Bitcoinoch 🙂

dadka1005
autor
3. jan 2018

A akým systémom? S akou peňaženkou pracujete.

ig0r
4. jan 2018

To malo co sme mali nasetrene v banke, sme pouzili na nakup BTC a mame to v penazenke TREZOR. O 15 rokov poviem detom, tu mate som vam nasetril - ma to hodnotu 10eur, kupte si zosit a pero :D

sardinka32
4. jan 2018

@ig0r Tak uz som citala, ze niektori analytici predpokladaju, ze bude mat hodnotu 100 000 dolarov, co Ty vies? Kryptomien je vela, takze tazko predpokladat vyvoj bitcoinu.

tribratri
4. jan 2018

@sardinka32 no moze mat. alebo aj uz nemusi existovat.

uglybetty1234
4. jan 2018

Ahoj manzel cca pred rokom investoval do bitcoinu, bola som proti. Ale isli o zanedbatelnu ciastku. Teraz si tlcieme hlavy ze sme nedali viac

aristokratka
11. mar 2018

Ja som zacala iba teraz klikackami kym sa do toho dostanem 😋 http://moonbit.co.in/?ref=3fc5aa804f64 a tu https://freebitco.in/?op=home