icon

Keď chce bývalý návrat: Ako sa pripraviť?

21. jún 2026

Ahojte, opustil ma partner kvoli inej zene. Co som sa bavila s par znamymi, prebiehalo to u nich velmi podobne. Ked si partner nasiel milenku, vsetko bolo zrazu doma zle, ona bola zla, proste hladal dovody na odchod a ako ospravedlnit svoj preslap. Potom mu bolo s milenkou, resp. novou partnerkou strasne dobre. Dokonca tak, ze sa chceli zobrat. Lenze po nejakom case to zacalo skripat, a dokonca partneri sa chceli vratit k nim spät.
Dost ma to sokuje tato dynamika. A preto by ma zaujimalo ak vy viete o dalsich takych pripadoch, bud osobne, alebo od kamaratky, ze by ste sem napisali, ako to prebiehalo, pripadne aj casovy odhad, casovu os, kedy a ako nastavali tieto popisovane "nalady". Nech viem, co ma este mozno caka, na co sa pripravit.

Strana
z2
anonym_18e6e7
Včera o 13:40

Prezili ste spolu 20 rokov a on to vsetko vymenil za to, aby si mohol vrznut niekde inde. Ako sa vravi, smetie sa vynieslo samo. Pripravila by som sa na jeho "navrat" asi tak, ze by som si nasla inu znamost a trocha si uzila zivota. Ked sa vrati, mozete sa podelit o zazitky

anonym_419ec1
Včera o 15:53
@anonym_d6a984

Mam pre teba pribeh zo zivota.
Pan manzel po narodeni prveho dietata odisiel za inou a rozviedol sa, pretoze doma nemal to co ocakaval, ale ako vzorny otec chodil na navstevy dietata. Z tych navstev zrazu bolo dalsie dieta, takze milenka sla ne vedlajsiu kolaj a on ako zodpovedny otec si vzal matku svojho druheho a aj prveho dietata. Po narodeni druhehod dietata nastal rovnaky scenar, zas nenasiel doma pochopenie, tak ho nasiel u dalsej, skoncilo to rozvodom. A tento scenar sa pre velky uspech zopakoval este 2x a po stvrtom dietati a rozvode to s nim jeho stvornasobna exmanzelka definitivne ukoncila. Asi konecne pochopila, ze blbec ostane blbcom nafurt.

@anonym_d6a984 Tak neviem kto tu bol viac blby, či on alebo skôr ona,keď toto 4x absolvovala

anonym_4f2955
Včera o 20:41

@anonym_autor máte spolu aj deti?

anonym_4f2955
Včera o 20:46

@anonym_autor keby chcel náhodou návrat a by to velmioľutoval čo spravil. Samozrejme musel by mi to dlho dokazovať,že to oľutoval a že sa to už nikdy viac nezopakuje. Tak ja by som mu tú šancu dala
Bolo tam 20 rokov,čo ste boli spolu a dovtedy sa nezakopol, tak už kvôli tomu,stojí o Tom popremýšľať.
Čudujem sa troška,že ste sa za tie roky nezobrali,ale vy musíte vedieť .

Strana
z2