Pripomína sa mi bývalý partner

31. jan 2022

Na ku mater sa mi stále pripomína😭sme skoro rok a pol rozideny a on sa stále ozve aj 3 krát do mesiaca...má frajerku našiel si ju po pol roku od rozchodu...ťažko som sa s rozchodom zmierila aj on bolo to dohodou nechcem ho bloknut atď ale nerobí mi to jeho pripomínanie dobre...prečo to robí ..raz sa neozval mesiac a tak super mi bolo a potom zase....ja mu nikdy nepíšem ,dokonca niekedy ani neodpisem ...

pribinak
31. jan 2022

A prečo ho nechceš bloknut? A prečo mu odpisujes?

karhu
31. jan 2022

tak ho blokniiiiiiiiii🙄🙈

autor
31. jan 2022

@pribinak tak zažili sme pekne 3 roky nechcem byť ako dieťa

autor
31. jan 2022

@karhu už som ho raz a potom odblokla ani neviem prečo....nechcem s ním už určite byť len ako kamoška ale aj to mi nerobí dobre ..vždy dúfam,že sa už neozve

marca12
31. jan 2022

To nie je detinske,bloknut si ho. Ked sa vyliecis z lasky a bude ti lahostajny,mozes si ho znova pridat k priatelom. Netyraj sa takto.

autor
31. jan 2022

@marca12 ja k nemu necítim už lasku

zojazoja
31. jan 2022

Som sa stratila... Nechceš ho bloknut, chces s nim byt ako kamoska, ale vadi ti, ze ti píše....

dzulli1980
31. jan 2022

No ja mám skôr pocit, že ten rozchod nemáš v sebe celkom vysporiadaný ... nechcem s ním byť v kontakte, poviem mu to na rovinu, nepochopí, zablokujem ho ... čo je na tom detinské?

autor
31. jan 2022

@dzulli1980 mysl pa som že to pôjde do stratena a sám.sa prestane ozivat

pribinak
31. jan 2022

Ale veď keď ho bloknes, tak nebudeš ako dieťa, budeš ako žena, ktorá vie čo chce a čo je už minulost
Teraz si ako dieťa, nebliknes ho, ale vadí ti že ti píše a ešte mu aj odpisujes a zároveň sa cudujes, no dieťa

ladycat2021
31. jan 2022

S mojim prvym ex som stale v kontakte .. rozisli sme sa dobrom po 8 rokoch chodenia .. s druhym ex nie som vobec v kontakte a dufam, ze ma kontaktovat ani nebude, hoci sa snazi cez nasich byvalych spolocnych kolegov, ale ti s nim nechcu mat nic spolocne po tom co sa stalo ... takze ten je zablokovany vsade kde sa da.

kjll
31. jan 2022

Mne je ľúto jeho frajerky

autor
31. jan 2022

@kjll prečo?

somtunovaa
31. jan 2022

Normálne blokni bez predsudkov, je úplne jedno čo si bude o tebe myslieť, musíš to ukončiť.

marca12
31. jan 2022

Nieco tam je,ked ta tak rozhodi,ak napise.

autor
31. jan 2022

@marca12 možno spomienky,ego..neviem,

tosomja
31. jan 2022

Detinské je práve to, čo robíš. Bývalý ma byt bývalým a pochopiť, že je koniec. Bodka, hrubá čiara. On ma frajerku a píše tebe. Možno napíše len ahoj, možno niečo viac, v každom prípade by som ho minimálne poprosila, nech nepíše, keď nepochopí, blokovať. Raz pochopí, raz zabudnete. Až tak sa pohneš ďalej. Keď naozaj budeš chcieť

autor
31. jan 2022

@tosomja veď nepíše nič neslusne

lindous
31. jan 2022

Ja tiež nerada blokujem... Ale keď som riešila podobný problém, tak som otvorene napísala, že už nemám záujem o pravidelný kontakt, že každý máme už vlastný život a nemám pocit, že si máme čo povedať... A ak sa ešte pokúsil ma kontaktovať, tak som si za svojim stála, bez žiadnych zdvorilostných rečí naokolo ... Ďalší krát som už neodpísala... A pochopil...ak odpovedáš, aj keď len niekedy a zapájaš sa do debaty, tak neviem čo čakáš... Nejde len o to kto napíše prvý, ale o celý priebeh konverzácie

autor
31. jan 2022

@lindous veď to ani ja som už neodpisovala a verila že pochopil lebo som nechcela byť tá zla ja čo ho blokne! Nechápem o čo mu ide

lindous
31. jan 2022

Tak potom jedine blok, keď nechápe... Nie je na tom fakt nič také hrozné... Ak ste sa rozišli s tým, že budete kamaráti, možno si to on predstavuje takto... Alebo to je typ muža, ktorý potrebuje mať všetko pod kontrolou vrátane svojich bývalých... Je jedno o čo ide jemu, lebo jeho nezmeníš, môžeš pracovať iba na svojom prístupe... Ja by som dala minimálne ignorovať správy, aby ti nevyskočili... neodpíšeš na jeho pozdrav raz, dvakrát, trikrát, štyrikrát a už podľa mňa nenapíše, nie že raz neodpíšeš a potom hej... Ale kľudne aj ten blok... Drž aa

autor
31. jan 2022

@lindous dik

laska86
31. jan 2022

Tak napis jeho priatelke ze ti to nieje prijemne😂😂😂budete dve co vam to nebude prijemne😱

laska86
31. jan 2022

Ved ty sama nevies co chces...

ladycat2021
31. jan 2022

@laska86 ja si myslim, ze to je proste .. bud som s nim v kontakte alebo nie .. ak nechcem, tak ho zablokujem vsade alebo sa mylim ?? 🤐

autor
31. jan 2022

@laska86 neviem kto to je ani ma to nezaujima

kjll
31. jan 2022

Tak asi preto , že stále túži po tebe a ju má ako náhradu za teba

autor
31. jan 2022

@kjll to určite nie! Nepíše neslušné veci,ani návrhy .normálne ako sa mám a take

bosorka2302
1. feb 2022

Mne tak pisal..az raz som sa opytala" potrebujes nieco? " on ze nie nepotrebuje a odvtedy pokoj. Tak sa skus toto opytat mozno to zaberie

autor
1. feb 2022

@bosorka2302 skusim